Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.miastogier.pl/baza/Encyklopedia/gry/CallofDuty4ModernWarfare_PC/Okladka/okl_call_of_duty4_pc_okl.jpg

 

Infinity Ward ( producent )

Activision Blizzard ( wydawca )

Licomp Empik Multimedia ( dystrybutor PL )

gry akcji ( FPS )

06 listopada 2007 ( światowa data premiery )

09 listopada 2007 ( data wydania w Polsce )

06 listopada 2007 ( data premiery w USA )

PC zobacz na: PS3360NDSWii

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD

tryb multiplayer: Internet

wymagania wiekowe: 16+ cena w dniu premiery: 99,99 zł

 

Kolejna część CoD`a, która wpadła mi w ręce.

Powiem szczerze, że nie wiem co o tej grze napisać. Nie wyróżnia się ... w dobrym tego słowa znaczeniu. Od zamierzchłych czasów podobała mi się seria Call of Duty. Na szczęście ta część tego nie zmieniła. Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty.

Grało się przyjemnie, ciągnęło, żeby przejść jeszcze jedną misję i jeszcze jedną ... aż w końcu doszło się do końca.

Zaskoczyła mnie misja dodatkowa, która występuje po ... napisach końcowych. Ciekawy pomysł na otarcie łez.

Kolejnym sposobem na odznaczenia przejścia gry jest umożliwienie włączenia Cheatów podczas gry, jak i udostępnienie Arcade Mode. Aczkolwiek nie wiem, czy mam ochotę ponownie przechodzić grę, z tą różnicą, że teraz na czas i pkt. To by mnie już raczej nudziło ...

 

Co zmieniłbym w grze ? Strzelanie z bazooki. Uważam, ze to była pomyłka. Cała reszta to cud, miód i malina :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor jest ok odpalałem to w pracy i jest tak samo (a tam pc jest z prawdziwego zdarzenia nie do zdarcia:P)

Problem tkwi w Microsoft Visual C++ i nie wiem w czym usuwałem najstarsza wersie i najonowsza instalowałem ect i nie działa.

W nowym MOH tez mam taki problem tylko ze tam gram sobie i dopiero po paru minutach wywala sie błąd i musze od nowa gre uruchamiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Najlepsza część serii CoD. Doskonała fabuła w singlu, opowiada historię prawdziwych żołnierzy, jest wspaniale dopracowana i przemyślana. Grafika jak na 2007 rok prezentuje się doskonale. Nie jest zbyt wymagająca a wygląda pięknie. Szczególnie urzekło mnie przedstawienie piorunów w prologu, gdzie lecimy śmigłowcem na okręt. Mątek MP przewspaniały, zrzesza ogromną ilość graczy, sporo ciekawych map z ogromną ilością tajemniczych miejsc i kryjówek. Niebagatelny arsenał broni, skąd możemy wybierać począwszy od pistoletów do automatycznych karabinów maszynowych. Doskonale odwzorowane kontury broni, wystrzały, odrzut oraz forma przeładowania i jego prędkość. Nic dodać, nic ująć. Singla przeszedłem ok 16-tokrotnie (w tym 2x Veteran), znam go na pamięć, na multi miałem 55 lvl dwukrotnie, teraz niestety nie miałem czasu lecz na wakacje możliwe, że ponownie wrócę do tej kultowej już gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.