Skocz do zawartości

Status Postow SB


dumbass

Rekomendowane odpowiedzi

Top x shoutersów wrócił ;]. Problem został rozwiązany.

 

Co do tematu, postaram się coś poszukać, ale nie obiecuję, że coś z tego będzie.

 

 

 

 

Po zaciągnięciu języka tu i ówdzie mogę z przykrością oświadczyć, że czegoś takiego nie ma.

Wg mózgów IPB jest to niepotrzebne zapytanie do SQL'a, które nie miałoby praktycznej funkcji.

 

Niestety, trzeba się pogodzić z tym, co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na jeszcze jeden pomysł w tej kwestii.

Jeżeli chcecie znać ilość swoich postów, a nie jesteście w top 10, to mogę zrobić listę, dajmy na to top 100, którą będę wrzucał raz w tygodniu w jakiś temat. Wtedy każdy, a przynajmniej większość, która pisze w SB będzie wiedziała ile tych wpisów ma ;).

 

Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na jeszcze jeden pomysł w tej kwestii.

Jeżeli chcecie znać ilość swoich postów, a nie jesteście w top 10, to mogę zrobić listę, dajmy na to top 100, którą będę wrzucał raz w tygodniu w jakiś temat. Wtedy każdy, a przynajmniej większość, która pisze w SB będzie wiedziała ile tych wpisów ma ;).

 

Co o tym sądzicie ?

 

Jak dla mnie moze byc ;) Dobry pomysl Kicha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tsm podobs, mimo iz ja wiem, ile postow napisalem bedac w tej dziesiątce xd

Jednakze jest to dobra okazja dla reszty uzytkownikow, ktorzy nie sa w top10 a chca poznac ilosc napisanych przez siebie wiadomosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to bardzo prosty skrypt, komplikuje się jedynie to, że IPB jest napisane bardzo "trudno" i bez znajomości skryptu jest to praktycznie nie wykonalne. Żeby poznać skrypt trzeba było by posiedzieć z dwa tygodnie. Jest jedna modyfikacja, można by ją lekko przerobić, sprawdzę co da się zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.