Skocz do zawartości

nie mozna sie zalogowac do gry


kinga

Rekomendowane odpowiedzi

co do zalogowania zaczeło działac ale gra sama w sobie otwieranie stron albo budowanie budynków , zawiesza sie co raz , albo nie schodzi z listy budowania tylko miga i pokazuje ze zakonczono ale nic innego sie nie dzieje i jest cały czas tak samo , ze budowa zakonczona ale nie przechodzi na następną budowe która jest w kolejce.

 

 

to mi sie pokazuje .

 

 

Przekroczono limit czasu połączenia

 

 

Serwer play.ogam.online zbyt długo nie odpowiada.

 

 

 

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

 

* Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

 

moze ktos cos odpowiedziac na temat gry co sie stało czy jak , i kiedy zacznie działac

 

 

EDIT by Kicha: Nie dubluj swoich postów. Używaj opcji EDYTUJ.

Warn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej serwer nie dziala a ja musze odebrac fs. Mam nadzieje, ze jak ktos zniszczy mi flote to zostanie ona zwrocona.

Ale najlepsze rozwiazanie byloby zalaczyc kazdemu z flota urlop i zeby moznabylo go od razu zdjac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i potem wszystkie farmy na Uni zostają zamrożone na urlopie. Potem wszyscy marudzą, że nie ma na kogo latać i Deus siłą rzeczy ściąga urlop. Po tygodniu znowu gracze marudzą (tym razem w mniejszej liczebności), ponieważ włączyli sobie urlop, a tutaj złoma dostali.

 

Było to już mówione, ale powtórzę jeszcze raz. Jeżeli flota zostaje utracona z powodu błędu serwera/gry, to jest ona zwracana. W tym przypadku oczywiście chodzi o obecnego laga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.