Jump to content

Kicha
 Share

Recommended Posts

http://sklep.gry-online.pl/imgs/n5dea200911201107304274.jpg

Ubisoft Studios • Ubisoft • Ubisoft

kategoria: gry akcji

data premiery świat: 01 grudnia 2009

data wydania PL: 04 grudnia 2009

Zafascynowany filmem sięgnąłem po grę. Początkowo zapowiadała się obiecująca. Ładna grafika, powiązanie z fabułą filmu. Jednakże po pewnym czasie gra odbiega znacznie od filmu. Nie wiem, czy przespałem jakiś moment, czy coś źle wybrałem, ale zamiast latać niebieskim stworem i walczyć z ludźmi, to przez praktycznie całą grę latałem człowiekiem i wyżynałem w pień niebieskich. Trochę zasmuciło mnie to, że przeszedłem całą grę ludźmi. Łącznie niebieskim zagrałem może 15 minut (początek gry, gdy dochodzi do pierwszego przebudzenia).

Jeżeli chodzi o inne aspekty - gra jest bardzo rozbudowana. Dostajemy poziomy, ulepszenia do broni, skilli, pancerza. W grze możemy chodzić w robocie, jeździć autami, jakimiś opancerzonymi i uzbrojonymi pojazdami, czy nawet latać śmigłowcami. Na końcu przyjdzie Nam zasiąść za sterami bombowca ("Papy Dragona" z filmu :D).

Gra ogólnie cieszy chociaż po jej zakończeniu czułem, jakby urwała się w połowie. Straciłem ładnych parę godzin i zarezerowwałem sobie jeszcze kilka, jak widać niepotrzebnie :(.