Skocz do zawartości

Urlopy.


FAFALEK

Rekomendowane odpowiedzi

gracz który jest nie aktywny powyzej 6 dni albo i wiecej i ma do tego urlop załączony.....

 

 

moim zdaniem wszystkim graczom tego typu powinny byc zdjęte urlopy już mówie dlaczego... powiedzmy ktoś stwierdza np ze kończy gre a że konta usunąć nie można to włancza urlop i kończy gre a ogam przykład: qbalus , Zbylu , tygrysica

 

przykład kolejny... ktoś sobie napierniczy LM lub CM bo chce być top1 we flocie a nie ma czasu sie tym zająć przykład : mila , turek32....

 

Owszem zdarzaja sie przypadki ze komuś np zabraknie dostępu do neta itp t owszem urlop można wziąć albo gdzies wyjeżdża na dłużej itp ale nie tylko po to zeby być top1 we flocie dajmy na to i jej nie stracic.... dlatego mój pomysł jest taki...

 

 

 

kazdy co bierze urlop powienien napisać dlaczego , na ile i po co go bierze....

 

 

jak ktos by napisał biore urlop bo nie chce mi sie grac.... juz i rezygnuje z ogam.. odczekać kilka dni ( do 30dni max) bo może sie mu coś odmieni a jezeli nie to zdjąć temu graczowi urlop automatycznie......

 

albo poprostu zastosować inne rozwiązanie a mianowicie możliwość usunięcia konta przez gracza któremu znudzi sie juz gra w ogam ;)

 

tyle co mam w tej sprawie do powiedzenia pozdrawiam i cześć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie pomysł o pisaniu w jakim celu bierze się urlop jest bez sensu, to każdego indywidualna sprawa, nikt się nie będzie tłumaczył. Zastosował bym po 30 dniach nie logowania się lub nie wyłączenia urlop... gracz automatycznie staje się nieaktywny i można go atakować. Jak komuś zależy będzie się logował raz na 30 dni... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, jak chcesz wyegzekwować to, że ktoś bierze urlop, ponieważ "złamał nogę i leży w szpitalu", a drugi "nie chce mi się". Jak to sprawdzisz ? Nijak, a dobrą bajkę potrafi wymyślić każdy.

 

Bany schodzą po 50 dniach nieaktywności na koncie, więc takie konta 'widmo', też nie są wiecznie bezkarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.