Skocz do zawartości

Teleporter


ToTylkoJa

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wpadłem na pomysł i przedstawiłem go administratorowi kazał mi zamiescić na forum temat do opini publicznej.

 

Co sądzicie, aby np za pare dodatków, np: 2 zerować czas oczekiwania na następna teleportacje.

Usługa byłaby jedno razowa 1 teleportacja za te 2 przykładowe dodatki.

 

Wypowiadajcie sie co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Za lecz mam pytanko. czy za te 2 dodatki np mozna tylko 1 raz sie przeteleportowac? tzn tak jak jest z badaniami ze tylko 3 wykupic mozna? czy tyle ile razy sie chce mozna to zrobic.

 

aha i jak dla mnie moglo by byc oczywiscie tak ze 1 raz kosztuje 2 a zeby nastepny raz wyzerowac cza 4 pozniej 6 i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal np mniejsza sumke ale zeby z kazdem nastepnym uzytkiem podwajala sie ilosc o 2x

 

 

Edit; tym bardziej ze nie ma teraz opcji przelew..

 

Rozwiązanie może i nie najgorsze, jednak uważam, że będzie to wykorzystane x razy, aż cena nie przekroczy pewnego progu.

 

 

200 dodatków to wcale nie jest dużo, opcja jest warta nawet więcej, może Ci przecież to uratować flotę wartą 20.000 dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he no mozliwe ze wyplate no ale wtedy by bylo dobrze bo np jeden moze zerowac codziennie a tak to by liczyl sie z tym ze bedzie go kazda nastepna zeracja kosztowala 2razy wiecej. jak dla mnie jest to dobry pomysl ;-)

 

 

Deus ja mam na mysli na poczatek 100 dodatkow pozniej 200->400->800->1600 i tak dalej.

Edytowane przez RazemPonadKilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że 100 dodatków styknie - 1 SMS

Na promocji 200 to nie dużo, ale to taka przerażająco duża ilość :P

 

W każdym razie w zadaniach jedną z nagród zaplanowałem skrócenie o połowę czas oczekiwania pomiędzy teleportami.

 

PS: Deus, nadal nie odpowiedziałeś nic w sprawie tych moonów - są inne % niż w symulatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że 100 dodatków styknie - 1 SMS

Na promocji 200 to nie dużo, ale to taka przerażająco duża ilość :P

 

W każdym razie w zadaniach jedną z nagród zaplanowałem skrócenie o połowę czas oczekiwania pomiędzy teleportami.

 

PS: Deus, nadal nie odpowiedziałeś nic w sprawie tych moonów - są inne % niż w symulatorze.

 

Są identyczne, jest ten sam wzór, jak się mogą różnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. to nie ten temat ale kij z tym :>

 

Napisałem to w innym temacie i przypomniałem ale usunąłeś rozmowę..

 

Wysłałem 600 GŚ na moona - w symulatorze daje to 98-100% na utratę GŚ, jednak w raporcie otrzymałem wiadomość, że było 25%. A więc symulator ma wzór bez dzielenia przez 4.

(pierw. z średnicy moona - % na zniszczenie moona) / 4

Tam pewnie tego zabrakło - stąd 4x większe szanse w symulatorze.

 

 

 

Temat tutaj:

http://forum.ogam.online/index.php?/topic/4558-blad-przy-niszczeniu-ksiezyca/page__p__48051#entry48051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze to glupi pomysl i w swietle tego co piszecie o moich pomyslach za bardzo ulatwilo by gre... u mnie czas czekania na teleportacje to niecale 8 minut... czy to tak duzo? raczej nie i jak sie gra z glowa to taka opcja potrzebna nie bedzie...

 

 

Pozatym znowu pomysl dyskryminujacy ludz po a) nie majacy ochoty wydawac nazbyt duzo kasy a po drugie tych co spedzili po paredziesiat dni na rozbudowe tpkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.