Skocz do zawartości

Flota a Punkty


piotras32

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie mam dzisiaj jakiś atak pomysłów i przy okazji lenistwa z którego się one wywodzą;)

 

A mianowicie:

 

Dlaczego flota nie jest pokazana w statystykach jako liczba punktów jak w profilu tylko jako liczba statków?

 

W czasach gdy wszyscy jeżdżą na GŚ (przynajmniej na U3) to trochę głupie że gracze mając po 100-200 kk Statków ukrywają pod tym olbrzymie floty jakimi są np. jak u kanaha setki milionów GŚ. nie byłoby prościej jakby poprostu była pokazana liczba punktów, i wiadomoby było kto ma jak dużą flotę, a nie, narobie zaraz 5 kkk sond szpiegowskich za 5 bln deuteru i będe miał flotę top 1 o wartości 1,2 mln GŚ ?...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej jak masz podaną ilość a nie pkt ?

 

doświadczony gracz, widzi po ilości statków i ilości pkt gracza co to może być... tym bardziej że ma pkt za obronę i budynki. 20 sek roboty i wiem co to może być za flota ;)

 

Jak obliczyć ile pkt za flotę gracz ma ?

 

 

(Obrona + budynki)-pkt ogólne = przybliżona ilość za flotę bo jeszcze badania... i masz wtedy ilość statków i pkt za statki

 

a oblicz mi z ilości pkt za statki ilość statków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej jak masz podaną ilość a nie pkt ?

 

doświadczony gracz, widzi po ilości statków i ilości pkt gracza co to może być... tym bardziej że ma pkt za obronę i budynki. 20 sek roboty i wiem co to może być za flota ;)

 

Jak obliczyć ile pkt za flotę gracz ma ?

 

 

(Obrona + budynki)-pkt ogólne = przybliżona ilość za flotę bo jeszcze badania... i masz wtedy ilość statków i pkt za statki

 

a oblicz mi z ilości pkt za statki ilość statków...

 

Z punktów za statki ilość oblicza się szpiegująć albo skanując na falandze:P

 

Oczywiście że jest to do zrobienia, ale szukając flotki do złomnięcia, czyli w moim przypadku są to ilości z przedziału 10-50 kk gs, jest to całkiem upierdliwe bo gracze tacy zawierają się w top 150 flot... a to jest dużo męczącego i nudnego szukania. Co innego szukanie kogoś po planetach bo to faktycznie element gry, który daje szanse ukrycia floty, ale punkty - skoro itak można to bez problemu policzyć to poco tracić na to czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.