Skocz do zawartości

Ataki Falowe


piotras32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem graczem nastawionym głównie na eko (póki co) i na dużą ilość farmienia niepilnowanych planet to wpadłem na taki pomysł:

 

 

Aby dodać opcję ataków falowych.

 

To znaczy aby była możliwość w zakładce flota wybrania np. 3 ataków - wpisujemy liczbę ataków po czym jaki ma być stosunek ilościowy kolejnych fal do pierwszej:

 

NP:

 

Atak składa się z 3 fal.

 

Pierwsza fala to 2.000.000 UT a każda następna to 50% poprzedniej. I tak:

 

wychodzi nam że system wysyła 3 fale np w odstępie 1-2 sekund:

 

1) 2.000.000 UT

2) 1.000.000 UT

3) 500.000 UT

 

 

Każdy kto ma podobny styl gry do mojego wie jak upierdliwe jest kiedy znajduję kilka planet i na każdą trzeba wysłać 3 floty, a żeby nie marnować deuteru to każda następna jest o 50% mniejsza od poprzedniej...

Straasznie dużo klikania i czasu:)

 

 

Wydaje mi się że napisanie skryptu do czegoś takiego nie było by trudne, nie byłoby to też w żaden sposób ułatwieniem gry a jedynie przyśpieszeniem nudnego i męczącego procesu klikania.

 

 

 

PISZCIE CO MYŚLICIE

 

Pozdrawiam

Piotras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się podoba, a co o nim pomyślą zobaczymy.

Sam dużo razy wysyłam flotę na nieaktywne planety. Ale jeden lot od drugiego zajmuje mi to raptem 2 sekundy wysłania floty. Swój sposób ale klikania sporo jest :)

 

edit...

Też używam Mozilli zobaczę jak to jest z Twoim sposobem. Co do mojego to otwieram nowe karty z napadem na planetę, wybieram statki, klikam enter, enter i atakuj. Zamykam kartę i przechodzę do następnej i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się podoba, a co o nim pomyślą zobaczymy.

Sam dużo razy wysyłam flotę na nieaktywne planety. Ale jeden lot od drugiego zajmuje mi to raptem 2 sekundy wysłania floty. Swój sposób ale klikana sporo jest :)

 

 

Ja też mam swój sposób a mianowicie korzystam z mozilli i po wysłaniu pierwszej fali daje backspace i mogę wysłać kolejną, ale czasem jak wysyłam po kilka kk UT na większą odległość to żłopią sporo deuteru, więc trzeba tak cofać aż do okna wpisywania flot aby zmniejszyć ilość i to mnie męczy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł jest zły.

 

W najbliższej przyszłości wejdą zadania. Niektórymi z nich zapewne będzie wykonanie określonej liczby ataków. Jaki wtedy będzie miało sens to zadanie, jak będzie można znaleźć sobie kilka nieaktywnych kont i wysyłać im ciągle fale po x ataków, gdzie to już nawet nie my będziemy musieli dawać 'wstecz' -> 'atakuj', tylko zrobi to za Nas skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.