Skocz do zawartości

Nowa zabawa u3


Pocikola

Co sądzisz o pomyśle  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ten pomysł Ci się podoba ?

    • Tak, dobry pomysł
      5
    • Jestem na tak, ale pomysł wymaga dużego dopracowania
      6
    • Nie, nie podoba mi się i raczej nigdy nie będzie
      1
    • Nie wiem, (gdy jesteś obojętny)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł aby na u3 wprowadzić nową zabawę. Mianowicie gra nazywała by się "Zakład"

 

Polegała by ona na tym, że gracz podaje mi swoją sumę jakiejś jednostki surowca zakładając się zemną że uda mu się zrobić to i to, gdy mu się to nie udaje no to surowce zostają u mnie dla innych potencjalnych wygranych zakład, jeżeli wygrywa dostaje odpowiednio wcześniej przed zakładem ustaloną kwotę.

 

Kurs będę ustalał ja, dla każdego gracza inny kurs za dokonania aby było sprawiedliwie.

 

Powiedzmy że gracz XX zakłada się zemną że zrobi 1.000.000.000 % ST i zakłada się zemną o to o 5 kkkk deuteru. Wtedy sprawdzam czy taki gracz może tego dokonać, jeżeli jest to TOP 1 to oczywiście kurs mniejszy niż gracz z top 50.

 

Powiedzmy że jest top 50, daje mu wtedy powiedzmy 2,2 kurs. wiec wychodzi że dostaje ode mnie 11 kkkk ( czyli 6 kkkk ) ceny nie za wysokie lecz, można by było łączyć kursy z innymi mp. łączy kurs ze zrobi ten % i dodatkowo zrobi powiedzmy 30 ataków o łącznym % 3 KKK % ( przykład ) wtedy kurs 2.2 z np. 1,8 wychodzi nam kurs 3,96 co daje nam 19,8 kkkk deuteru.

 

Oczywiście w zakładach można się zakładać o wszystko nawet o to że zrobimy z 36 poziomu kopalni metalu na 40 w 2 dni.

 

 

Stałym kursem było by zaproszenia jakiegoś gracza do gry aby grał minimum 2 tyg. wynosił by on 2.5 = zapraszając 3 graczy mamy kurs 7,5 sumy podstawionej, co w wypadku 5 kkkk wychodzi 37,5 kkkk

 

Co wy na to ?

 

Kursy były przypadkowe, oczywiście jeżeli gra przejdzie zostanie napisany odpowiedni regulamin do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiesz ten akapit ?

 

Polegała by ona na tym, że gracz podaje mi swoją sumę jakiejś jednostki surowca zakładając się zemną że uda mu się zrobić to i to, gdy mu się to nie udaje no to surowce zostają u mnie dla innych potencjalnych wygranych zakład, jeżeli wygrywa dostaje odpowiednio wcześniej przed zakładem ustaloną kwotę.

 

Jak możesz dać wygraną odpowiednio wcześniej przed zakładem ? Przecież chyba musi być najpierw zakład, potem rezultat i na końcu wygrana ?

 

Zakłady o zwerbowanie graczy są dobre, pozytywne na swój sposób. Jednakże te o wykręcenie jakiegoś ST, raczej dobiją bardziej Uni, ale to moje odczucie.

Nie wiem, czy tutaj też nie zrodzi się problem jakiegoś ukrytego pushu chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak możesz dać wygraną odpowiednio wcześniej przed zakładem ?

 

Chodziło mi o to, że gracz podaje mi pewną sumę o jaką chce sie założyć, a ja mu odpisuje ile może wygrać. I on albo się zgadza albo nie. A nie że daje mu wygraną od razu

raczej dobiją bardziej Uni, ale to moje odczucie.

 

Czemu ?

 

Nie wiem, czy tutaj też nie zrodzi się problem jakiegoś ukrytego pushu chociażby.

 

Nie będzie zakładów na nie wiadomo ile, regulamin zostanie dokładnie napisany, jak gra przejdzie. Nikomu się nie spieszy. Można wysłać w 2 dni sorkę zgodnie z regulaminem. Lub być z tego zwolnionym jeżeli miało by dotyczyć gry "Zakład"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest proste, złomy zniechęcają.

Jeżeli ktoś może dostać dodatkową surkę za latanie to będzie latał więcej (topka), ale osoby, które złomy dostaną po prostu się jeszcze bardziej zniechęcą.

 

Tutaj chyba jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie programu ochrony złomowanych :rotfl:.

 

Aczkolwiek pomysł w zachęcanie nowych graczy podoba mi się jak najbardziej. Swoją drogą uważam, że Deus powinien w końcu te linki polecające zrobić. I, np. polecający dostaje 1% z ilości dodatków, które zostały zakupione przez któreś z kont zarejestrowanych z jego linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. tak jak to Pocka napisal :

 

Oczywiście w zakładach można się zakładać o wszystko nawet o to że zrobimy z 36 poziomu kopalni metalu na 40 w 2 dni.

 

O to mozna sie zakladac lub o wybudowanie jakiejs ilosci obrony w 2dni ... :D ! Ale z flota to nie ma sensu tak jak piosalem wyzej ...

 

Zalozymy sie np. o 4kkk deuteru, ze w 2 dni wybudujemy 200.000.000.000 wr. itd. itp. ;) Jesli nie to te 4kkk oddajemy Pockowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.