Skocz do zawartości

Recki - za***ista sprawa


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Juz mnie zaczynaja do szalu doprowadzac te recyklery, i nie z tego wzgledu ze ja nie zebralem zlomu a obronca zebral!

 

Gwiazdy smierci leca na niszcz , Aurory 2 sekundy pozniej, a aurorami 2 sekundy pozniej 1.5mld reckow

 

I jak zwykle tradycyjnie recki nic nie zebraly, prosze o zwrocenie mi surki, oraz odebranie jej Obroncy.

 

I nie piszcie mi juz postow ze sa jakies lagi i trzeba wyslac rece 3-4 sekundy po ataku, ttyle ze trzeba brac pod uwage iz obronca moze wyslac recki 2 sekundy po ataku i jemu zbiora.

 

 

http://play.ogam.online/uni4/rw.php?raport=69f825282ac4e997a25e5a79566605eb8e6ce178

 

http://play.ogam.online/uni4/rw.php?raport=4e9a3d5deac4d41f61bcfdd5e0d432918165b49c

 

 

01-24 21:03:35 +0100 Kontrola przestrzeni Raport z Niszczenia

Zebrano 3.000.000.000.000 jednostek Metal i 2.400.000.000.000 jednostek Kryształ. (zebrane tylko z GŚ, natomiast z auror ani centa)

 

Prosze o zwrocenie surki:

Debris: Metal: 64.387.677.172.800 Kryształ: 40.817.589.042.600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładna godzina Twojego starcia to 24.01.2011 22:03:36. Taką godzinę masz w RW, taką godzinę mam w panelu.

Skoro leciały sekundę wcześniej to jak miały złom zebrać ? :oO:

 

W podglądzie jest czas dolotu floty, który nie jest identyczny z czasem wygenerowania RW. System przecież musi to przeliczyć i robi to w momencie dolotu. Jak widać - zajmuje mu to 2 sekundy i to jest rzeczywisty czas starcia. Wtedy pojawia się złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle traca gracze, gz, ja w podgladzie mialem calkiem inaczej puszczone, prawie zawsze bylo dobrze i zbieraly...

 

w podgladzie chronologicznie lecialy:

2sek pozniej

Aurore

2sek pozniej

Recyklery

 

i POWINNO byc dobrze, jednak nie jest

 

Zamknijcie ten temat bo i tak nie wygram z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nyczu99

Godzina 22:00:34 - u mnie zebrana surka

Godzina 22:00:36 - dolot i padnięcie moich gś

 

Lot też na gracza Xcool - mi na podglądzie również pokazywało że recki są sekundkę przed gśami.

 

Sprawdźcie i to w panelu pls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie podziele własnym spostrzeżeniem - nie żebym brał strone kogokolwiek - ale pare razy zdarzyło mi się że w podgladzie widziałem ewidentnie że recki wpadają po ataku, natomiast kiedy podglądałem zakładkę flotę (tego samego lotu) to tam rece wpadały przed atakiem...

 

Możliwe że byłem "słaby" w związku z tym nie ogarniałem :)

 

Jednak jestem pewien ze odstepy we flotach staram się utrzymywać w przeciagu minimum 3 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://play.ogam.online/uni4/rw.php?raport=c72fd71646b2aa4ee8584b6815fcfb1659e8b1d2

 

01.24 22:47:30 Kontrola lotu Raport

Raport niszczenia ksiezyca:

 

Szansa na zniszczenie moona: 57%

Prawdopodobienstwo zestrzelenia GS: 5%

Ksiezyc zniszczony.

 

 

Dziwne , zobaczcie na czasy :)

 

Tak jak by flota 3 s opóżnienie miała ... :)

 

Czyli jest to możliwe , że flota aurorki , było opóżnione o 3 s i wpadły 1 s po reckach faziego ... Czyli słusznie napisał post :)

 

Cuda jednak się zdarzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.