Skocz do zawartości

Bank


Plus&Minus

ALL OFF  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak czy NIE

    • Tak
    • Nie
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosty pomysł. Usunąć z gry Bank sojuszowy oraz bank kontowy jak i demontownie. Ludzie juz mnie te 3 opcje dobijają !

 

Moje argumenty za :

 

Bank sojuszowy:

 

-przesyłanie surki bez ograniczeń miedzy swoimi planetami. Ktos na nas leci nie masz nikogo dostępnego w sojku co zrobił by podstawkę ? sam wyciągasz sure z banku kontowego i poprzez bank sojuszowy przelewasz na planetę gdzie leci agresor... 10 sek przed jego wlotem budujesz sobie 10x większa flote niz ta co ma w ciebie wlecieć i jestes zadowolony i jestes "pro"

 

Bank Kontowy:

 

- Po 23h nieobecności na koncie wchodzisz na 5 minut... nawet nie... wchodzisz w bank i klikasz jeden przycisk "zbeirz z wszystkich planet" i cala surka trafia do banku w ulamku sekundy a ty nic na tym nie tracisz te 3% prowizji to nawet gołembie przetrzymują to, co wlatuja przy otwartych oknach do sejfów. No co to za opcja wgl ?! gracz powinien zbudować Transportery i surka powinna byc w FSie wieksza zabawa z takim graczem a i brak banku przyspieszył by zapewne rozwoje kont na uniwersach gdyz byśmy byli zmuszeni wydawac surke na bierzaco.

 

Demontownia:

 

-Proste. W mgnieniu oka demontujesz flote idziesz spac. Niektórzy nazywają to obrona a jest to tak naprawdę LAMIENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no co to ma znaczyć pamiętam jak kiedyś sie umawiało z kumplami i ci wlatywali flota zbierałeś złom odpalałeś im jakis procent w podzięce i bylo super zabawa iwg a teraz ? wszystko sam zrobisz i to jednym przyciskiem myszki.

 

Pozdrawiam załączam ankiete wypowiadajcie sie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nyczu99

1. Bank sojuszowy zostaje w niedługim czasie usunięty.

2. Bank zwykły zostaje.

3. Jest temat o demontowni i Deusx powiedział że w demontowni nic nie będzie zmieniane tylko zostanie dodana historia demontowni.

 

Temat chyba do zamknięcia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzę temat, uważam, że jest warty rozmowy.

 

Jeżeli chodzi o samą demontownię, możemy wprowadzić za głosowaniem limity demontowania floty, np. 1 raz / 48h.

 

A to wcale nie jest takie proste:

Demontownia:

 

-Proste. W mgnieniu oka demontujesz flote idziesz spac. Niektórzy nazywają to obrona a jest to tak naprawdę LAMIENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no co to ma znaczyć pamiętam jak kiedyś sie umawiało z kumplami i ci wlatywali flota zbierałeś złom odpalałeś im jakis procent w podzięce i bylo super zabawa iwg a teraz ? wszystko sam zrobisz i to jednym przyciskiem myszki.

 

Demontuje, idę spać i jestem 30% do tyłu, demontownia raczej służy temu, żeby usunąć przypadkowo zbudowane jednostki. Lub ew. zamierzam grać samym eko, demontuje flotę i tyle, w twoich oczach jest to tak, że zdemontuje bo mam taki kaprys i co mi tam, tydzień grania do tyłu zamiast wysłać fs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram całkowicie tę propozycje. Demontowanie raz na 48h ? Itak dałobyradę zdemontować całą flotę przed zezłomowaniem w celu 'obrony'. Skoro ma to służyć by demontować przypadkowo zbudowane statki to może zrobienie opcji demontarzu takiej floty jaką się zbudowało przez ostatnią godzinę ? To bardziej pasuje do podanego celu demontowni. Mimo iż używam banków i jest mi to bardzo sprzyjające też jestem za ich usunięciem. Cały czas się rozwijasz lub tracisz. Mam nadzieję na usunięcie wszystkiego rodzaju banków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za całkowitym usunieciem demontowni bo raz na 48h co to da??

Bank sojuszowy tez może być usuniety pod warunkiem ze bank planetarny bedzie miał takie samo zastosowanie co sojuszowu (wiadomo ze TYLKO włąsciciel moze wpłącac i wypłacac surowce).Czyli wpłacasz na Planecie B a mozesz wypłącić na plaecie H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Demontowni to nie mam zdania - jest mi to obojątne czy będzie czy też nie

na Bank Sojuszowy jako SGO patrzę troszkę inaczej aniżeli Gracze i jestem całym sercem za zlikwidowaniem go bo w przypadku Multikont jaki sens ma zakaz wzajemnych transportów skoro legalnie mają możliwość przekazywania surowców właśnie poprzez Bank ? dla mnie jedno wyklucza drugie bo równie dobrze można znieść zakaz transportu i na jedno wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Zgodze sie demontownia jest niepotrzebna ... :P Ale z banku sojuszowego np. korzystam zeby przelac surke na moona ... (poniewaz nie chce mi sie budowac transporterow zeby ja wysylac na moona) ;)

 

Cała istota tej gry polega na robieniu FSÓW, transportowaniu surowców, itd....

Wiec przepraszam Cie bardzo, ale jak Ci się nie chce to po co w ogóle grać ?

Sądzę że należałoby zostawić wszystko tak jak jest na Uni które istnieją, a dlaczego ?

Z jednej prostej przyczyny - Nie dogodzisz każdemu. A powyższe zmiany mimo wszystko to nie kosmetyka, acz bardzo wielkie zmiany niejednokrotnie wpływające na sama grę.

Zamiast tego na nowym Uni można się pokusić o zmiany. typu likwidacja demontowni / banku / czego tam chcecie .

Pozdro, adrosx Uni 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja demontowni wpłynie na grę tylko nielicznych graczy lecz likwidacja banków wpłynie na całokształt gry. Gracze będą musieli zacząć budować UT do transportów surowca oraz flotę do robienia z surowcami FSów. Może się to przyczynić do zwiększenia aktywności graczy którzy grają tylko eko. Można spróbować takiego rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nie stanowi administrator, a ludzie grający tutaj. To, że deus powiedział co będzie nie znaczy, że nie można wyrazić swojego zdania na temat tego wyboru.

 

Moim zdaniem bank powinien zostać z ważnej przyczyny. Na ogame gdy zauważy się, że ktoś zapomniał albo nie mógł odebrać FSa potrzeba ok. godziny na atak. Tutaj 30s. Bank zapewnia stałą ochronę surowców gdzie byśmy nie byli, a tak wystarczy, że po szkole zachce się do toalety.. żegnamy się z flotą :P

(tylko bez tekstów "Toaleta albo flota" - nie jesteśmy przecież psycholami uzależnionymi od gry)

 

Wystarczy ograniczenie wpłaty większej niż 5 bln w deuterze na dzień - dzienne zbiory bez problemu, a zdemontowanej floty już nie uchronimy. Każda inna wpłata co godzinę.

W przypadku gdy chcemy wpłacić większą kwotę można wprowadzić większe oprocentowanie, np. za każde 250 bln deuteru kolejne 3%. Gdyby dać większy % to lepiej by już było się o kogoś rozbić.

Mogę też wykombinować jakiś wzór na oprocentowanie zależne od wpłacanej kwoty (naturalnie nie większe niż 40%).

 

Demontownia już ma zablokowaną możliwość demontażu podczas ataku, a jeśli ktoś nie chce floty to z demontownią czy bez i tak się jej pozbędzie odzyskując surowce.

Nie możemy narzucać komuś naszego stylu gry - chce EKO to niech gra, kiedyś zbuduje za zwoje zbiory flotę i wtedy go złapiecie. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.