Skocz do zawartości

Polowanie na czarownice / Season of the Witch (2011)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.fwcdn.pl/po/42/74/254274/7350927.3.jpg?l=1294330593000

 

reżyseria: Dominic Sena

scenariusz: Bragi F. Schut

premiera: 14 stycznia 2011 (Polska) 2011-01-14 6 stycznia 2011 (Świat) 2011-01-06

produkcja: USA

gatunek: Dramat, Fantasy, Przygodowy

 

Po latach zaciętych walk dwaj wojownicy wracają do domu, gdzie zostają tylko zniszczenie, strach i głód. Starszyzna uznaje, że winę za czarną plagę, która ogarnęła miasto, ponosi młoda czarownica. Zapada decyzja, że jedyną szansą na przywrócenie ładu jest wykonanie starożytnego rytuału, który wyplewi przekleństwo z ich ziemi. Mężczyźni muszą eskortować wiedźmę do dalekiego klasztoru. W trakcie podróży zobaczą siły tak złe, że nawet diabeł nie mógłby ich powstrzymać. By ocalić nie tylko siebie, ale i ludzkość, rycerze muszą przejść przez coś gorszego niż sam środek piekła…

 

Wybrałem się na ten film, ponieważ gra tam jeden z moich ulubionych aktorów, Nicolas Cage (swoją drogą uważam, że jest to jeden z lepszych aktorów Naszych czasów).

Poszedłem i .... nie zawiodłem się. Film przygodowy z elementami fantasy to połączenie, które zawsze budzi moja zainteresowanie.

Film jest ciekawy, w kilku momentach zabawy, w całej swojej rozciągłości wciągający.

Powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony grą Ron'a Perlman'a (filmowy Felson), który kapitalnie odegrał swoją rolę.

Mimo słabej reklamy film przyciągnął do kin dość sporą grupę ludzi, co pokazuje o zainteresowaniu tym tytułem, jak i aktorami, którzy występują.

 

Osobiście polecam i zachęcam do obejrzenia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.