Skocz do zawartości

Sklep a demontownia


marcel

Sklep a demontownia  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz takie rozwiązanie

    • Tak
    • Nie
    • Jest mi to obojętne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Bezsensem jest dalsze komentowanie tematu...

Ręce opadają jak się czyta te argumenty i wywody za zmianami w demontowni (której IMO nie powinno być)...

Spójrzcie na wynik głosowania... ale po kolei:

 

1. zbudowałeś nie ten statek, to naucz się pokornie ponosić konsekwencje - a nie szukać winnych wokoło, zresztą tłumaczenie że się wypiło jest już kompletną kompromitacja...

 

2. słowo "oficer" w tych grach i jego przeznaczenie kojarzy mi się źle, także na priva moge Ci posłać linka do miejsca gdzie ich będziesz miał od groma i co Cie najbardziej ucieszy wszyscy będą płatni :)

 

3. jeśli farmisz aktywnego gracza to musisz się liczyć z tym że przywita Cię "pustym stołem" - i tak jest w każdej możliwej wersji tej gry, nawet tej "niby" orginalnej...

 

4. i nie sądze że, jak to okreslono temat jest, żywo i twórczo komentowany...

żadne twórcze pomysły nie padły - bo rozwiązania które ujmują grze jakoś gryzą sie z definicją rozwoju...

żywo komentowany - na pewno, bo macie ferie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. słowo "oficer" w tych grach i jego przeznaczenie kojarzy mi się źle, także na priva moge Ci posłać linka do miejsca gdzie ich będziesz miał od groma i co Cie najbardziej ucieszy wszyscy będą płatni :)

 

3. jeśli farmisz aktywnego gracza to musisz się liczyć z tym że przywita Cię "pustym stołem" - i tak jest w każdej możliwej wersji tej gry, nawet tej "niby" orginalnej...

 

4. i nie sądze że, jak to okreslono temat jest, żywo i twórczo komentowany...

żadne twórcze pomysły nie padły - bo rozwiązania które ujmują grze jakoś gryzą sie z definicją rozwoju...

żywo komentowany - na pewno, bo macie ferie...

Do pk2 ... nie mam w zwyczaju płacić za zbędne bajery ale to się przydałoby czasami.

do pkt 3,... tak ale musi miec flote zeby zabrac surowce lub wydac w obrone a nie kitrac do banku....

do pkt4 ferie feriami co bardziej wykształceni pracują umysłowo na kompie:)

 

Reasumując

LIKWIDUJĄC DEMONTOWNIĘ ZLIKWIDUJMY BANK.

JEŚLI W BANKU MOŻNA WYŁĄCZYĆ PROWIZJĘ Z DEMONTOWNIĄ POWINNO BYĆ PODOBNIE (CZY DODATEK CZY OFICER CZY TEZ TECHNOLOGIA WSZYSTKO JEDNO)

 

TAK BTW COŚ MI SIĘ OBIŁO O USZY O LIKWIDACJI BANKU

 

EW LIMIT WYPŁAT Z BANKU :) NP 1 NA 24 GODZINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja banku miała być, a i owszem, ale sojuszowego.

Wtedy bank planetowy stanie się bankiem kontowym i będzie jeden dla wszystkich planet.

 

Co do tematu ankieta pokazuje, że główny pomysł nie przejdzie. Myślę, że Deus powinien się tutaj wypowiedzieć, czy w ogóle planuje zmieniać coś w demontowni. Jeżeli tak - można zacząć myśleć co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co będzie w demontowni zmieniane, to dodanie do niej historii demontażu.

 

Pomysł kiedyś się pojawił, nawet był troszkę zaskakujący, bo pomysłodawca dał tutaj cel zarobkowy na ogam. Czyli np. demontaż za dodatki czy limit demontażu i zdjęcie limitu po przez dodatki.

 

Jak już mówiłem, chcę, aby ta gra miała jak najmniej płatnych opcji. Cała gra jest za darmo, handlarze, banki(jakieś śmieszne prowizję można sobie jedynie zdjąć). Prowizję na bank zdejmuje tyle osób, że można na palcach policzyć, więc umówmy się, że jest to praktycznie zbędna rzecz. Groszem do grosza jednak zawsze się coś uzbiera, opcja wpłać ze wszystkich planet obecnie jest największym kusicielem zdjęcia prowizji, jednak niebawem ona zniknie, bo będzie bank kontowy (nie planetarny), a sojuszowy zniknie.

 

W poprzednim jak i w tym temacie napiszę, że demontowania nie będzie nigdy zwracać 100% wartości floty, nie będzie w niej limitów czy większych prowizji. W najbliższym czasie zostanie ona taka, jak jest. Czas pokaże, czy ew. nawet nie zmniejszyć prowizji, choć uważam, że jeżeli by to było konieczne, to już dawno było by to ustanowione.

 

Sama ankieta mówi, że obecnie jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.