Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci


Plus&Minus

Rekomendowane odpowiedzi

http://static.polter.pl/sub/STALKER-Zew-Prypeci-pierwsze-probki-wersji-PL-bw34973.jpg

Producent: GSC Game World

Rodzaj gry: akcja

Wersja językowa: polska

 

Po tym gdy kolega kupil sobie S.T.A.L.K.E.R. Cien Czarnobyla chcialem mu dokopac tym ze mam lepszego kompa i mocniejsza czesc u mnie wlasnie odpali :) Postawilem na Zew Prypeci !

 

„Zew Prypeci” to trzecia odsłona serii gry S.T.A.L.K.E.R., zapowiedziana w kwietniu 2009 roku i po dość krótkim czasie wydana. Wielu, fanów serii bało się zakupić produkt po niewypale, jakim było „Czyste Niebo”, Czy krótki czas produkcji gry negatywnie wpłynął na jakość? Czy przestarzały silnik „daje radę”? Czy opłaca się zagrać w trzecią część S.T.A.L.K.E.R.’a?! Alez jak najbardziej ! znakomicie rozwiniety system dialogowy ! Doskonala grafika ! (na najwyzszych wymaganiach) Doskonale rozwiniete wątki poboczne ktore tak czy siak dokladaja sie do rozwoju zdarzen wątku głównego ! Rozmaitosc wyposarzenia ! szczegułowosc terenu ! Autentycznie odwzorowane miasteczko Prypeć oraz inne lokacje między innymi Fabryka Jupiter, czy tez Laboratorium chemiczne !

 

Tryb singe player naprawde godny podziwu nie byl "nie wypalem" jak "Czyste Niebo" w kotrym nie poprawiono zadnych bledow wystepujacych w poprzednich wersjach. Nie gralem jeszcze w Multi player ale mam zamiar zaczac ;P przechodze 3 raz SP i uwierzcie... przerozne misje mozna przechodzic na przerozny sposob ! wystarczy NIE KOZYSTAC Z KODOW I PORADNIKA !!! Dla prawdziwego fana ta gra nie bedzie jedynie "tą kolejna na 1 tydzien" jak ktos dobrze sie przystosuje to bedzie tak jak ja gre przechodzil miesiac z hakiem i to calymi dniami grajac bez przerw ciagle majac roboty po lokcie ! (w grze ;P) Ciagle jest cos do roboty !

 

Wymagania sprzetowe :

 

Intel Core 2 Duo E7400 / AMD 64 X2 5600+

2 GB RAM

512 MB DirectX® 9.0c / nVIDIA® GeForce™ 9800 GTX lub ATI Radeon® HD 4850

 

Nie jest taka wymagajaca i mowie wam ;) jak sie ustawienia podkreci do swojej grafiki (najlepiej do granic) to gra jest przecudna !

 

Pozdrawiam i polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.