Skocz do zawartości

Budowanie


nerd

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu napotykam na niegroźny ale wybitnie wkurzający bug... od razu mówię, że nie wiem czy to jest błąd mojej przeglądarki (najnowszy firefox) czy samej gry. Mianowicie polega on na tym, że kiedy włączę budowę (dajmy na to kopalni metalu na 64 poziom) to po czasie kiedy minie już to odliczanie od 1,5 dnia i licznik dobije do zera... nic się nie dzieje a gra cały czas się odświeża. Moim jedynym sposobem na to jest anulowanie zapętlonej budowy i włączenie jej od nowa - zazwyczaj pomaga ale raz musiałem anulować 4 razy budowę która trwała 3 dni >.>

 

Czy ktoś wie jaki jest powód występowania tego buga i czy tylko ja na niego natrafiam?

 

Pozdro, nerd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jedyny sposób. Błąd ten jest znany i wraz z wprowadzeniem nowej kolejki zostanie wyeliminowany.

 

Problem polega na tym, że podczas dodawania czegoś do kolejki przestaje być sprawdzany poziom budynków skracających czas. Budynek zaczyna się budować i my widzimy taki czas, jaki powinien być, a w rzeczywistości czas jest dłuższy. W podglądzie jest rzeczywisty stan budowy Naszego budynku i na pewno nie wynosi 100%, stąd to odświeżanie ;).

Wystarczy poczekać aż tam będzie 100% i budynek się wybuduje. Inny sposób to nie dodawanie do kolejki nic, jeżeli nanity, czy roboty są w trakcie budowy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.