Skocz do zawartości

Bug U4... A przynajmniej mojego konta zanjdującego się na nim.


Visus

Rekomendowane odpowiedzi

Droga administracjo. Dnia wczorajszego tj. 3 stycznia 2011 gdy wszedłem na konto wydawało się wszystko ok. Flota powaracająca z FS itd. Dopóki byłem na podglądzie. Wszedłem do banku wpłaciłem surowce, lecz konto po kliknięciu innej opcji niż "podgląd" blokowało się i pokazywało surowce z mojej planety matki bądź z jednego z moonów, zależnie od planety. Wpłaciłem surowce na wszystkich planetach. Gdy wybierałem opcję podgląd wzsystko wracało do normy... oprócz floty. O godzinie 21.10 czyli 20 min po tym jak flota powinna powrócić w podglądzie wciąż miałem do powrotu floty "1h 44min 37sek" Czas ten w miarę jego upływu obniżał się, lecz po ponownym kliknięciu "podgląd" czas powracał do stanu "1h 44 min 37sek". Przez ten bug została zniszczona moja flota, a bug nadal jest na moim koncie mimo zgłoszenia tego do administracji na specjalny email kontaktowy. Zamieszczam tu RW z tego starcia żeby nie było powiedziane że to osztustwo.

 

 

Starcie flot z: 04-01-2011 00:02:33.

 

Agresor Salioner

    Aurora - 73.365.033

 

Obrońca Visus

    Recykler - 228.000.000
    Sonda szpiegowska - 6.337
    Fleet Slov - 10
    Ultra transporter - 3.600.000
    Aurora - 25.680.756

 

Agresor Salioner

    Aurora - 73.365.033

 

Obrońca Visus

    Ultra transporter - 1.645.399
    Aurora - 25.680.756

 

Agresor Salioner

    Aurora - 73.365.033

 

Obrońca Visus

    Aurora - 17.199.454

 

Agresor Salioner

    Aurora - 73.365.033

 

Obrońca Visus

    Aurora - 7.533.234

 

Agresor Salioner

    Aurora - 73.365.033

 

Obrońca Visus

Zniszczony!

 

 

 

 

Agresor wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 0 jednostek.

Obrońca stracił 43.085.302.633.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 14.097.962.895.000 Metal i 9.158.630.644.200 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (232.565.935%)

 

 

 

Administrację proszę o naprawienie tego błędu, a graczy (jeśli takowi się znajdą) o podpisanie się pod tym jeśli na ich kontach pojawia się ten sam błąd serwera.

 

@P.S. Jeśli nie ten dział to przepraszam ale nie wiedziałem gdzie temat ten umiejscowić z powodu po części nerwów a po części nie cierpliwości... Przepraszam ponownie i jeśli jest taka możliwość prosiłbym o przeniesienie go do dobrego działu gdyż nie chcę łamać regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nyczu99

U mnie jest wszystko w porządku :)

 

 

Co do tego buga, i wersji przedstawionej przez Ciebie wydaje się iż flota powinna być zwrócona. Deusx pewnie poprosi Cię o login oraz pw aby sprawdzić co jest grane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego błędu nie było:

 

 

Czas ten w miarę jego upływu obniżał się, lecz po ponownym kliknięciu "podgląd" czas powracał do stanu "1h 44 min 37sek".

 

Przeglądarka działała w trybie OFFLINE (brak dostępu do internetu), zapisała sobie stronę (kilka stron) i gdy klikałeś podgląd ładowana zapisaną, czyli zawsze powracało do w/w czasu. Przeglądarka zapisała kilka stron, dlatego mogłeś przeglądać różne planety itd. ale nie mogłeś już wykonać akcji np. wysłania floty, bo ta zakładka jest zmienna non-stop, czyli raz mam 1 lm, raz 2 lm i przeglądarka nie będzie tego keszować. To tak w skrócie i w miarę zrozumiałe.

 

Przykład, jeżeli ktoś ma stronę startową google.pl, to jeżeli nawet wredny dostawca odetnie dostęp do sieci internet, to google się załaduje (tak jak tobie się ładowało OGam), jednak nic już nie wyszukamy na wyszukiwarce, bo nie mamy internetu (ew wyszuka nam hasło, które wcześniej szukaliśmy).

 

 

Reasumując, miałeś brak dostępu do internetu, tyle mogę wywnioskować z pierwszego, dość chaotycznego i w ogóle nie zrozumiałego postu. Tak czy owak, na ogam.online było wszystko w porządku, u ciebie był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.