Skocz do zawartości

Arsey - ucieczka flota ??


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie zaznaczam ze niewiem czy to jest blad

 

Wczoraj wieczorem sciagnalem arseyowi moona na x:xxx:xx

Dzisiaj o 10:17 wracal mu FS z PZ

 

Atak byl na godzine 10:17:36, a flota wracala o 10:17:35

 

Flotka dolatuje, ja sie ciesze juz zlomem patrze a tu, nawet zlomu 86mln i 40mld krychy 3sekundy pozniej recki nie zebraly!

Patrze na RW a tam brak floty Arsey'a, tylko Zysk 300.000.000.000 kazdego surowca

Szybki skan/falanga, a floty arseya nadal nie ma

1 sekunde mial na demont w dodatku ja na niego lecialem, wiec jakim cudem mogl sie zdemontowac?

Po chwili dostaje od niego pm'a: hahaha, jak sie zapytalem jak to zrobil - cisza.

 

Jedynie co moge przeslac to RW i czasy atakow

 

Sprawa jak dla mnie jest bynajmniej podejrzana

 

@EDIT: Dostalem pw od arsey'a ze zdemontowal flote, tylko jak...?

@EDIT2: Sprawdzilem z TTJ i mozna demontowac flote, podczas misji napadaj(oczywiscie demont na tej samej kolonii na ktora napada gracz)

 

Nadal mnie ciekawi jak gracz zdemontowal flote ... Mial na to 1 sekunde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, demontowni nie mialem na ogame, dlatego na niej sie nie znam a i nigdy nie demontowalem jeszcze na ogam.

 

W kazdym badz razie jak chcesz wejsc do demontowni, kliknac wszedzie maks i wyslac , w ciagu sekundy?

 

Czy wczesniej mozna wpisac liczbe statkow i poprostu jak wpadna na planete to kliknac demontuj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, demontowni nie mialem na ogame, dlatego na niej sie nie znam a i nigdy nie demontowalem jeszcze na ogam.

 

W kazdym badz razie jak chcesz wejsc do demontowni, kliknac wszedzie maks i wyslac , w ciagu sekundy?

 

Czy wczesniej mozna wpisac liczbe statkow i poprostu jak wpadna na planete to wyslac?

 

Można wpisać cufry i kliknać tylko demont.

 

Tylko fluks jak już piszemy o tej wiedzy to wiedz że demontowanie było niemożliwe jak ktoś leciał na ta planete/moona. Zostało to wprowadzone kiedyś tam z tego co wyczytałem na forum. Ostatnio ktoś zgłaszał jakiś błąd z demontownia, admin podobno to naprawił ale widocznie coś pomylił i teraz można demontowac jak to było na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykozystalem zadnego bledu demontowac mozna caly czas nie wiem po co taki temat jak na pw ci wszystko wytlumaczylem:)

Pozdrawiam Arsey

 

Edit nie mozna moich kordow podawac na forum:)

 

 

Nie mozna było demontowac w czasie ataku na ta planete/moona jeszcze z tydzien temu było tak. przed świetami chyba nastapiła zmiana po interwencji admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd pewnie Deusx naprawiając coś wyłączył tą opcję i zapomniał załączyć. Gdy jest ruch jakiejkolwiek floty na planetę nie możemy na niej używać demontowni. Prosta zasada wprowadzona już jakiś czas temu. Więc fluks tak nie za bardzo z wiedzą o grze :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz kanah znowu chcesz się wykazać swą mądrością i nie zrozumieniem tego o czym ktoś pisze , jak flota wyląduje już na planecie czy moonie to właśnie wtedy można się zdemontować a własnie o to w tym temacie chodzi i dokładnie o tą sekunde lub dwie które masz na ucieczke , teraz kumasz ? bo przecież ja o grze nie wiem nic i pisze bzdury .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluks nie pisz bzdur. Blokada powinna być i to wiedzą wszyscy co tu grają. Więc nie zaczynaj smęcić bo nie znasz nawet zasad tu panujących. Jeśli można zdemontować flotę na planecie na którą leci agresor jest to błąd.

 

Co do zrozumienia chyba nie sądziłeś że pisałem o demontowaniu lecącej floty? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.