Skocz do zawartości

Brak sms'a zwrotnego


ChRoScIk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Wiem, ze byl juz taki temat ale nie umiem znalsc ...

 

Dzis o godz. 18:45 wyslalem sms'a na dodatki (9zl.-10.98zl.=220 dodatkow) . I nie otrzymalem sms'a zwrotnego choc kwota zostala pobrana ... ! Sms zostal wyslany z numeru 886-274-268 (nie moj numer) . Wiec jesli sms przyjdzie to go nie odczytam bo mam daleko do babci (a babcia nie umie czytac sms'ow) ... ! Wiec prosilbym o przeslanie kodu na PW ...

 

Prosze o szybkie rozwiazanie problemu ... ;)

 

Z gory dziekuje ... :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie napiszę, trwa awaria w fimie wapacz.pl, do poniedziałku problem naprawiam (miejmy nadzieję, że szybciej). Po naprawie wyślą zaległe sms'y, ew. reklamacje składany do firmy wapacz.pl (lub el2 sp. z o.o., dokładniej pod tym adresem - http://partner.wapacz.pl/zgloszenie_reklamacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie napiszę, trwa awaria w fimie wapacz.pl, do poniedziałku problem naprawiam (miejmy nadzieję, że szybciej). Po naprawie wyślą zaległe sms'y, ew. reklamacje składany do firmy wapacz.pl (lub el2 sp. z o.o., dokładniej pod tym adresem - http://partner.wapacz.pl/zgloszenie_reklamacji).

 

Czyli ja teraz specjalnie bede musial jechac do babci zeby odczytac tego sms'a i wyslac czy wpisac w grze i dostane 220 dodatkow (bo babcia nie umie odczytac smsa i mi wyslac tego kodu) ... ! Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila do nas z numerem telefonu, przyślemy Ci ten kod.

 

Juz wyslalem maila wczoraj na : OGamtest@gmail.com . Wszystko wpisalem tak samo jak w tym temacie . A nie moglbys wyslac mi tego kodu na PW lub maila bo nie bede sie widzial teraz z babcia (a ona nie potrafi odczytywac esow) ...

 

Z gory dziekuje ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.