Skocz do zawartości

skarga na opdisywanie na e-maila i zmiania nicku


tygrys55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zostałem zmuszony do założenia takiego tematu ponieważ wypowiedzi z e-maila ani kupy ani du** za przeproszeniem się nie trzyma

nie wiem czy dalej Sgo odpowiada na e-maila czy deus poprosiłem o zmianę nicku i e-maila i nie mogę się doprosić chodzby komuś nie nie chciało zmienić tego! A powodu nie znam nie wyjaśniono mi przedstawię teraz wiadomości z e-maila:

nie jest to co mi odpisano chore ? załóżmy że oddaje konto ktoś gra kase ładuje wy mu danych nie zmieniacie

a ja konto zabieram załużmy ładną sumę kupił dodatków i co teraz? pozwalacie też w ten sposób na przekręty

 

 

 

W dniu 15 grudnia 2010 17:49 użytkownik artur xxxwp.pl> napisał:

witam

Proszę o zmianę nicku na uni 2 koncie sami na tygrys55 i e-maila arturkol42@wp.pl ID MATKI: 365057

podałem wszystkie dane odp.

 

W dniu 2010-12-15 18:34, OGam - support pisze:

> Brak dokładnych danych, ponad to, nazwa "tygrys55" widnieje w naszych systemie zmian dość dużo razy, więc zamiana nicku będzie możliwa po 40 dniach użytkowania konta.

moja odp.

W dniu 15 grudnia 2010 22:24 użytkownik artur xxx@wp.pl> napisał:

 

witam ponownie

Bardzo przepraszam ale jakich danych? uni podane, nick podany, id matki podane !!!!

co to wogólę znaczy zmian dosyć duzo w systemie? jakie zmiany ten nick ma kilka miesięcy nic nie było zmieniane, więc nie wiem

o co wam chodzi jest nowym właścicielem konta nie mam prawa do zmiany? Albo po prostu wam się nie chce! z tego widać.

 

kolejna odpowiedz ogam

W dniu 2010-12-16 13:27, OGam - support pisze:

> Jak już pisałem, zmiana nicku będzie możliwa po 40 dniach od napisania pierwszej wiadomości. Proszę się przypomnieć.

 

moja odpowiedz

W dniu 16 grudnia 2010 19:14 użytkownik artur xxx@wp.pl> napisał:

 

Witam

Moje pytanie jest takie dlaczego 40dni? tak jak pisałem nikt nic nie zmieniał na koncie przez pół roku

ja te konto dostałem od gracza sami który grał i przestał i w każdej chwili mu może zachcieć się grać i weźnie konto

z powrotem i co później ? ciekawe jak zabierze i na forum poproszę o konto ciekawy jestem czy je dostane

pewnie on dostanie bo jego dane są a mnie wszyscy olejecie.

odpowiedz ogam:

W dniu 2010-12-16 22:31, OGam - support pisze:

> Taka jest wola administracji, jeżeli gracz będzie chciał wziąć swoje konto z powrotem to ma do tego prawo, bo on je założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zmianę nicku na uni 2 koncie sami na tygrys55 i e-maila arturkol42@wp.pl ID MATKI: 365057

 

Gratuluje dokładności danych, szczególnie sekcji "email".

Jak już pisałem, zmiana nicku będzie możliwa po 40 dniach od napisania pierwszej wiadomości i nic tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze pisałem tak i nie było problemu, a po za tym jak coś jest nie jasne nie można poprosić o napisanie jeszcze raz ino zasłaniać się że za dużo zmian w systemie których nie było? nie wiem kto jest taki sprytny

i liczył że na głupiego trafił

I rozumie że jak oddam konto ktoś włoży wysiłek pieniądze i czas mogę konto zabrać na zot bez konsekwencji bo tak na razie wynika

nie ma to jak frontem do klienta:/ nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób się zachęca graczy do przejmowania kont od znajomych którzy nie graja. A propos nie widziałem takiego punktu w regulaminie,którym by określał w jakim czasie się zmienia nicka.Widać ze już powoli gra się skłania do upadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób się zachęca graczy do przejmowania kont od znajomych którzy nie graja. A propos nie widziałem takiego punktu w regulaminie,którym by określał w jakim czasie się zmienia nicka.Widać ze już powoli gra się skłania do upadku.

 

Dziwne wnioski wysuwasz, do przejmowania kont jest odpowiednia opcja w rejestracji. A jeżeli jakieś konto jest modyfikowane x razy w miesiącu to po prostu można dostać negatywną odpowiedź za jakiś czas i dostać określony termin, za jaki ma się zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Deusx, Tygrys ma trochę racji. Skoro dostał passy do konta to widocznie ma do niego dostęp i chce się zabezpieczyć przed ewentualnością że komuś się odwidzi a on już kasę wyda na dodatki. Gdy taka ewentualność zajdzie wiesz że będziesz musiał mu tą kasę zainwestowaną oddać? On będzie w stanie ci udowodnić że to on wpłacił środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak taką opcję zrobisz to będę bardzo wdzięczny i nie będę musiał pisać a ty szukać czasu żeby zmienić dane bo może być to meczące bo sam w grze nie jeste pewnie co chwile ktoś chce jakiś zmian

 

aha i jeszcze można takie małe zabezpieczenie że idzie ino co tydzień zmienić coś nie częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.