Skocz do zawartości

Powrót floty a zniszczony moon


ToTylkoJa

Rekomendowane odpowiedzi

@neriel tu nie o to chodzi, że łatwo zrobić moona. Wręcz przeciwnie - bardzo łatwo go stracić !

 

 

 

Do ToTylkoJa, coś perspektywa ewentualnych zmian tak cię przeraża, że nie dość, że przekręcasz mojego nicka to jeszcze gubisz

polskie znaki diakrytyczne - używaj ich to nie boli.

 

Przy okazji nie obrażaj własnej inteligencji stwierdzeniem, że "dobrze" puszczony fs pozwoli na obronę przed zmasowanym atakiem.

Co to za atrakcja uciekać bez przerwy przez 2 graczami dysponującymi 30 - 50 razy większą flotą. Nie płaczę tylko nie widzę sensu

gry w grę, której nie można wygrać i dlatego proponuję wprowadzenie ochrony dla słabszych graczy, to przynajmniej odrobinę wyrówna szanse

tych co budują flotę a nie tylko eko i bunkry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy utrudniałem zniszczenie moona nowym wzorem słyszałem odwrotne opinie - że ludzie przestaną latać, bo z takim wzorem nic się nie upoluje, a GŚ będą nieopłacalne.. A tu co? Nie dość, że nadal za łatwo to co niektórzy całe floty z GŚ konstruują o.O

 

 

Dla deusa zmiana szansy na niszczenie moona to 2 min., więc jeśli chcecie trudniej to żaden problem..

 

A i przypominam, że jest inny temat o GŚ i moonach - tutaj jest o celu floty po zniszczonym moonie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel ale te wszystkie sprawy się łączą , spadające mony, powstające mony , flot lądujące i inne podobne sprawy. Jeśli załatwimy tylko jedną sprawę to druga będzie nie pasować.Jeśli jest taka możliwość to trzeba pojechać po całości i zmienić kilka spraw na raz.

A wszystkie one dotyczą monów praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję:

 

Zmniejszyć jeszcze szansę na zniszczenie księżyca (co CHYBA automatycznie zwiększy szansę na strącenie GŚ)

Utrudnić powstanie księżyca np. o 100 razy

Flota po zniszczeniu moona na którego leci ZAWSZE wyląduje na planecie

 

Wielkość księżyca powinna być proporcjonalna do PZ, który powstał w walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx tak moze być jak piszesz tylko że gs wogóle niepadają w funkcji niszczenia, jeszcze nie słysząłem by komuś padły nawet jak wysyłam 1 szt.( oczywiście jak atak jest na czystego mona).

 

 

A i nie widziałem jeszcze mona na uni 4 wiekszego niż 7999 srednicy czy to max granica czy nie? A jak jest na innym uni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz 5.000.000 metki starczy na próbę.. Zwiększysz 100x i co to jest 500.000.000.. nic.. należy zwiększyć ze 10.000x, a więc już 25 kkk metki na 20% próbę. Każdego stać i nie jest to nic.

 

Jeśli wielkość księżyca będzie zależna od PZ to każdy silniejszy gracz sobie zrobi max moona, a słabsi gracze będą się musieli męczyć z maluchami.

 

Bardziej by pasowało tak jak wcześniej mówiłeś zrobić - PZ wielkości:

1-100% = 3.000 - 5.000

101-250% = 4.000 - 8.000

250-500% = 7.000 - 9.500

501+ = 9.000 - 9.900

 

W ten sposób słabsi również mają możliwość posiadania dużych księżyców, ale nie w takich ilościach jak ci silniejsi.

 

Dodam też pomysł Skuzi'ego. Każda stacja księżycowa mogłaby "powiększać moona" o x wielkości, tak jak powiększa ilość pól. Tutaj jednak napotykamy problem wielkości - nie mają prawa istnieć moony 9900+ jednak z tego co widzę, nie ma to wpływu na wzór - nie występują jakieś ujemne wyniki itp. więc za zgodą deusa można o tym pomyśleć, bo jak dla mnie opcja powiększania moona w celu obniżenia szans jego utraty jest bardzo interesująca.

 

 

PS: Jeśli zrobimy % na PZ dokładnie 10.000x mniejszy, to zamiast dotychczasowych 100.000 PZ = 1% będzie taka ładna liczba 1.000.000.000 = 1 % ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wtedy takie próby moonowe można wykorzystywać jako push 100 prób to już nie mały surowiec.

Jak zmniejszycie niszczenie moonów to gracze z niższego topku nie będa w ogle ich niszczyć bo nie będzie ich stać na gsy.

 

Co do wielkości im wiekszy pz tym wiekszy moon to chyba nie przejdzie. Zresztą nie wiem.

 

 

A co do głownego wątka w tym temacie.

 

 

Flota po zniszczeniu moona na którego leci ZAWSZE wyląduje na planecie.

 

O to chodziło w tym temacie głównie tylko kiedy to będzie wprowadzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie krzywdzić graczy z niższych top co do zmiejszenia zniszczenia moonów to zostawić to zniszczenia jak są a zrobić nanity żeby móc sie odbudować szybiej po ewentualnej stracie moona.

 

Wiem że nie dogodzimy wszystkim.

 

Mi chodziło głównie o to aby flota wracała po zniszczonym moonie na planete a nie na nowo powstałym moonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.