Skocz do zawartości

ZAKRES


Sebles

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien byc dodany zakres.... np. Gracz majacy 10mln nie moze zaatakowac gracza 2x slabszego od siebie i 2x mocniejszego wiec jego przedzial to od 5-20 mln... A w sms shopie powinno byc jakies ulepszenie aby gracze majacy mniej pkt. dostawali wiecej jednostek.... Zaczolem grac 3 dni temu i kupilem 3 sms zainwestowalem w flote deffa a tu zaraz po skonczeniu sie ochrony atak i strata wszystkiego... wiec jaki jest w tym sens???

zachencacie do wysylania sms wiec zrobcie cos aby gracze mieli jakies szanse w starciu z graczami z top 100... mialem 20mld WR 10mld Laserow i pokilka set milionow innego deffa + floote a tu atak 20mln gs i 80 mln luceranskich auror i du**...

 

 

z całkowitą mocą 0 w agresora. Tarcza agresora pochłoneła 0 punktów strat. Agresor wygrał bitwę ! Przejął: 96.714.437.893 Metal, 16.546.065.130 Kryształ i 11.949.413.192 Deuter Agresor stracił 8.779.844.250.000 jednostek. Obrońca stracił 67.624.440.220.000 jednostek. Na tych współrzędnych znajduje się teraz 9.273.637.236.000 Metal i 6.152.731.524.000 Kryształ . Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (154.263.687%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebles - witamy na ogam.online :)

 

Własnie doswiadczyles pierwszej lekcji... ataki trwaja sekundy, a miliardowa obrona wyglada fajnie tylko na raporcie szpiegowskim...

 

Wyciągnij wnioski z tego zdarzenia, opracuj plan i naucz się grać z nami - ale nie marudź po pierwszym (małym) złomie.

Gdyby nie Upnik, to ja bym Cie odwiedził :)

 

Przyjemności z dalszej gry.

 

ps. na siku - też posyłaj fsa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie ochrona słabego gracza powinna trwać dopóki nie osiągnie jakiegoś tam progu pkt. np 5.000.000.000 (jest to szybki speed gry dlatego tyle pkt... co można zrobić w 2 dni) lub więcej. Do tego czasu żaden gracz nie moze atakować gracza nowego jak i on nie moze nikogo atakować (prócz idlerow) juz gdzieś to widziałem dlatego proponuje takie rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.