Skocz do zawartości

Statki i Obrona


Darkcer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie czemu nie ma na tym serwerze tak jak np na [wymoderowano] części obrony i statków a mianowicie:

 

Modliszki,Induktora,Hydry no może hydre zastępuje aurora.

 

Z obrony to Mina,Rakieta Nuklearna,Działo grawitonowe.

 

Jak dla mnie powinno być to dodane bo gra się szybciej nudzi proszę o odpowiedź gm'a czy tam admina i o wasze opinie pozdrawiam.

:)

 

PS: no może nie musi być to samo ale np czymś to zastąpić rozważcie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co czegokolwiek dodawać.

Na każdy statek jest jakiś inny, więc nowe niczego nie dodadzą, a pół uni będzie musiało przerabiać swoje floty.. :blink:

 

 

A na pytanie CZEMU nie ma... przecież dlatego, że to nie jest żadne fazigame :huh:

 

PS: Weź popraw te "morzę" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, Mam pytanie czemu nie ma na tym serwerze tak jak np na [wymodertowano] części obrony i statków

 

 

Nie ma tego ponieważ dodawanie statków do silnika gry jest nieobowiązkowe i nie jest to [wymodertowano].

 

Jak dla mnie powinno być to dodane bo gra się szybciej nudzi proszę o odpowiedź gm'a czy tam admina i o wasze opinie pozdrawiam.

 

Mi się ten pomysł nie podoba a gra mi się nie nudzi i uważam że nie powinno to być dodane.

 

 

Moim skromnym zdaniem nie potrzebne są nowe statki i obrona, bo gra jest i tak ciekawa. Niedawno osłabiono GS a mają powstać nowe statki? Dla mnie to niedorzeczne, wystarczy aurora. Jakieś działko nowe do obrony by się przydało, to fakt. Ale nie dajmy się oczarować, to tylko kolejny zbędny gadżet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co czegokolwiek dodawać.

Na każdy statek jest jakiś inny, więc nowe niczego nie dodadzą, a pół uni będzie musiało przerabiać swoje floty.. :blink:

 

 

A na pytanie CZEMU nie ma... przecież dlatego, że to nie jest żadne [wymodertowano] :huh:

 

PS: Weź popraw te "morzę" :rolleyes:

 

 

Dobra rozumiem ja się tylko pytałem.

Przywoływałem tylko przykład [wymodertowano]. A nie że musi być to jakieś odwzorowanie...:)

 

Może macie racje jeśli chodzi o tę statki i obronę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.