Skocz do zawartości

Jedno ip


matik3652

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie grać razem na jednym ip, nawet być w jednym sojuszu. Jednakże musisz zgłosić grę z jednego ip oraz nie może być kontaktu flot.

 

 

Fragment regulaminu

2.2. Jeżeli kilku graczy (np. rodzeństwo) posiada wspólny dostęp do internetu, na przykład w sieci osiedlowej lub akademickiej czy też kafejce internetowej nie mogą wystąpić między ich kontami żadne cechy wspólne (np. ten sam sojusz jest dozwolony). Zabronione jest również omijanie multialarmu, czyli kontakty floty jak np. transporty, wzajemne ataki, ataki zwiazku, wspólna obrona. W przypadku wykrycia celowego omijania tego zabezpieczenia konta mogą zostać potraktowane jako multikonto i zablokowane. Ukarane mogą zostać także wszystkie inne konta pomagające w tym procederze.

2.3. Podczas korzystania z funkcji "Gra z jednego IP" zabrania sie w przesylania surowców miedzy zgloszonymi kontami, ataków (i podobnych).

 

 

@DOWN

 

Co do tego to nie jestem pewien.

Poczekaj na jakiegoś operatora i on udzieli Tobie odpowiedzi.

Ja nie chcę wprowadzać w błąd dlatego wstrzymam się od komentarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale wszystko jest zgłoszone a ty dalej nie odpowiedziałeś na pytanie...

A regulamin czytałem tylko wole się upewnić.

1.4. Podczas gry na jednym komputerze z innymi graczami, tylko JEDNO konto na Universum moze być zalogowane. (Tak więc, gdy grupa osob korzysta z jednego komputera i gra na tym samym Universum każdy musi poczekać na swoją kolej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.