Skocz do zawartości

Moja OPINIA


Chesiu91

Rekomendowane odpowiedzi

Dam wam moją opinię na temat gry jak i członków teamu .

 

Gra w sama w sobie się rozwija , jak wiemy każdy z nas ją tworzy , wspiera samą grą jak i darowiznami , w ciągu roku bardzo się rozwinęła może nie wielu z was wie jak kiedyś wyglądał OGAM , tona bugów , buguserów , oszustów , krętaczy , błędów czy też pustki na forum , kiedy po raz pierwszy zaczynałem tutaj grać to szczerze mówiąc mało było ( nie licząc oszustów ich była masa ) ale serwer rozwijał się brnął do przodu niczym zając w poszukiwaniu jedzenia , wszystko szło dobrze , wtedy główny SGO Saiten trzymał rękę na pulsie ( zresztą też buguser ale ma wielkie zasługi jako SGO ) i mijały dni i tak teraz widzimy grę jaka jest ( mało bugów aczkolwiek są one i sam nawet owe małe znam ale nie chce mi się ich opisywać ) Ciężka praca wykonana przez twórcę tego projektu Deusxa który nie raz chciał rzucić to w cholerę ale się nie poddał za to ogromne gratulację forum też ładnie wygląda nie licząc że uniwersa wymierają jak rodowici amerykanie , reszta teamu też jakoś daje radę ale o nich to potem . Sama gra jest na medal wszystko działa chodzi ma ręce i nogi i jest zabawa , jedynego czego mi brakuję to tego cholipnego uniwersum bez floty , obrony , surowców za dodatki ale i tak jest git puki co . Co do teamu mogę się wypowiedzieć o większości ( programiści to tylko wiem że neriel coś tam kiedyś robił a o ruio nie mam zbytniego pojęcia nie licząc tego skryptu na wydobycie co okradło mnie z ładnych 1.8 bln mety 100 mld krychy i 120 mld deksu z dziennego wydobycia ale szczegół ) Pracę teamu oceniam dobrze , chociaż są wyjątki których me oczy ścierpieć nie mogą .

 

Deusx - praca na medal robi sporo , syzyfowa praca czasem stara się dogadzać i za to brawo chociaż nie podobała mi się sprawa fluxa a bardziej kara , dla mnie była za ostra ( mógł chociaż urlop dostać ) ale mimo starych dziejów i tak Brawo za trud pot krew i łzy wylane ;P

 

Kicha - nie dopatrzyłem się jakiejś rewolucji z jego strony ( dla postronnych to pocikołek rozruszał forum porządnie ) miał wkład w rozruszanie forum ( mały ale większy od zera ) jako SGO dużo nie robi , mało pracy widzę z jego strony , chociaż na sb jako tako pomaga ludziom no i ogólnie nie jest źle

 

 

NightGhoust - Dokładniej Pani . Jako sgo widać że się angażuję , kara bo kara może lubi może nie ale słusznie , da się z nią wyjaśnić czasem nie porozumienie ( z tego co się dopatrzyłem ) na forum tak jak kicha się udziela , pomaga , można z nią porozmawiać praca b.dobra i za to gratulecję

 

 

Augenloss - Barwna postać osoba która gra chyba najdłużej , jako SGO pracuję bez zarzutów skarg na niego nie słyszałem , chociaż mało się udziela ( taki człowiek Apatia w świecie ogam tak dla żartu powiem ) pracuję bardzo dobrze i oby tak dalej .

 

 

POCIKOLA - Oszust buguser kłamca , ale wyróżnił się na tle forum , bardzo je rozruszał poprzez zabawy i konkursy ( nie licząc że nagrody były z bugusingu jego autorstwa ) cięty język ma , tracił moderatora i SGO nie raz ale ogólnie fajnie się z nim rozmawiało , kłóciło a sama praca ogólnie była dobra i to tylę

 

Sith Grom - Miałem przyjemność z nim pracować jako SGO , poczciwy człowiek da się z nim dogadać jak i wyjaśnić różne sprawy , pracę wykonuje bardzo dobrą robotę i za to gratulację

 

 

Neriel - pierwszy oficjalnie zatrudniony programista który jest z nami do dziś ( tak mi się zdaje ) pomaga robi co musi robić daje pomysły pomagał niegdyś przy cięższej sprawie i za to pochwała

 

Ruio - Poprawił kolejkę wydobycia albo i pomógł poprawić brawo

 

 

I to tyle.

 

Sam team jest OK , moderatorzy za bardzo popuszczają na forum , mało warnów leci ( Mistrzem tego pozostanie zbójnik ) czasem jest chaos , a z tego chaosu wylatują wiązanki i Gitara mandżolina

 

Pozdrawiam Chesiu aka One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię (w imieniu własnym i teamu). Zawsze staramy się pracować jak najlepiej.

Co do kolejki budynków - finalna wersja, ze wszystkimi poprawkami zebranymi podczas real testów nadchodzi. Skrypt wydobycia surowców także jest już w końcowej fazie beta testów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie kolego rozpisales ;)

 

Pozdro dla all, a szczegolnie dla SGO. Ja ich oceniam bardzo pozytywnie, z kazdym idzie pogadac na luzie, zdarzaja sie i te negatywne emocje ale one czasami tez sie przydaja. Wiekszosc osob nawet nie widzi ile oni wkladaja potu w to, co robia, aby serwer sie rozwijal i nie nastapil w nim chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha - nie dopatrzyłem się jakiejś rewolucji z jego strony ( dla postronnych to pocikołek rozruszał forum porządnie ) miał wkład w rozruszanie forum ( mały ale większy od zera ) jako SGO dużo nie robi , mało pracy widzę z jego strony , chociaż na sb jako tako pomaga ludziom no i ogólnie nie jest źle

 

Intrygujące :podejrzliwy:

Aczkolwiek pozwolę sobie tego szerzej nie komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kichy nie mogę się zgodzić - poświęca się jak może. Dzięki niemu zakupiłem IPB (miało być vb, ale mam sentyment do tego skryptu). Obecnym konkursem zajmuje się sam, to bardzo czasochłonne, ale wiadomo, że nie wszystko co robi jest widać, a tego czego nie widać nie da się docenić. Ważne jest to, że potrafi się pytać administrację o rzeczy, o które inni boją się zapytać :smile:

Co do Neriela - pierwszy był xaar, zrobił dla nas SD, następnie Neriel został zatrudniony jako programista. Wymyśla wzory, w zasadzie sam zrobił cały system walk rakiet między planetarnych w excel, ja tylko przepisałem do php (co też łatwe nie było), neriel potrafi znaleźć proste rozwiązanie do prowizorycznie trudnych problemów.

Night widać, że zależy na rozwoju, daje nam nowe pomysły do rozruszania gry, wzorowa praca jako operator.


Co do moich poczynań, banów - pozostawiam to waszej ocenie, staram się jak mogę, choć czasem popełnię błąd.

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mnie sporo nie było , wiem że to mało taktowne ale nie mogę zauważyć kichy xd może dlatego że mnie nie było a co do xaara to zapomniałem o nim kompletnie i by się teraz zgadzało wszystko .

 

ogólnie rzecz biorąc to niby konkursy ale sam wiesz jakie potem z tego wychodzą ekscesy ( np mój konkurs na 120 baniek deuteru bądź też kto pierwszy przepiszę zdanie z sb ) każdy się czepiał że albo i mówiliśmy komuś coś , albo to ktoś był pewien że wiadomość wysłał równo z godziną która podana była w temacie itp itd ;P

 

Jak się uda parę konkursów to pewnie zmienię zdanie ;P ale puki co to bardziej panią Nightghoust zauważam niż kichę , głównie jak na SB ktoś woła kicha , kicha , kicha to tylko powie cześć , kiedy wyniki albo kiedy to będzie a wiadomo że czas jest nie jest do końca pewny ;P

 

 

w następnej opini po nowym roku opiszę cały rok pobytu tutaj ;P do rachunku dopiszę wszystkich SGO także lokusa i innych czy to zbója , bambosza :D będzie co powspominać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.