Skocz do zawartości

Bank Sojuszu


Mistral

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo graczy wstępuje do sojuszu, by z banku przywłaszczyć nie swoje surowce. Według mnie kary w tej grze są zbyt niskie w stosunku do takiego zachowania. By temu zapobiec można by wprowadzić w rangach sojuszu dodatkową opcję umożliwiająca wypłatę z konta bankowego określonej kwoty, ewentualnie umożliwić założycielowi sojuszu (także jego zastępcom) blokowanie lub odblokowywanie wypłat surowców dla danego członka. Myślę, że to by rozwiązało problem kradzieży surowców i śmiesznych banów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank sojuszowy będzie prawdopodobnie usuwany, a bank planetarny zmieni się w bank "kontowy". Oznacza to, że bank planetarny będzie działał jak sojuszowy z tym, że będzie on tylko dla nas. Po przez bank sojuszowy następuje wiele oszustw i krętactw, więc niema sensu dalej go trzymać, możemy wysyłać surowce transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, to co z tą surką co została wpłacona do banku? Przepadnie czy zostanie oddana graczom?

Jest to dobra funkcja, lecz przydałyby się jakieś zabezpieczenia ograniczające członków sojuszu do jej wybierania. Bank sojuszowy w szczególności przydaje się podczas wojen (nie ukrywam).

 

Nie można by zrobić takiej blokady, że można wypłacić tylko 1/2 tego co w sumie wpłaciłeś, a o wypłaceniu całości albo rozdzielenie całych surowców do każdego członka w sojuszu (do banku) aby decydował przywódca.

 

Zresztą jak ktoś chce pożyczyć sojusznikowi jakieś surowce, a ma mniej punktów to nie może bo zabrania regulamin.

3.1. Jako pushing rozumiane sa wszelkie transporty surowcow od gracza z mniejsza liczba punktow do gracza silniejszego punktowo.

 

Chyba że jest jakaś luka w regulaminie że sojusznikowi można przetransportować w co wątpie. Przeleciałem jeszcze raz regulamin ale nic nie znalazłem o transportowaniu surowców do sojusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko nie chodziło mi o zlikwidowanie banku sojuszowego lecz wprowadzenie możliwości kontroli przez założyciela by członkowie nie wypłacali bez jego zgody surowców sojuszu. Opcja ta jest bardzo przydatna, np. podczas prowadzenia wojny, gdyż umożliwia wsparcie przez sojusz członka o czym wszyscy dobrze wiemy :) Wymaga tylko wprowadzenia możliwości kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodziło chyba o surowce wsadzone w rozbudowę banku sojuszowego. Dla starych graczy to żadne surowce ale dla nowych i początkujących to troszkę znaczy :)

 

Nie mówię że nie mam kasy czy coś, bo z EKO jestem na 150 pozycji i moje kopalnie są bardzo dobrze rozwinięte.

W dodatku ja jako założyciel rozbudowałem sam bank i nie płaczę że będzie skasowany. Jednakże chciałbym dopowiedzieć, że grają tutaj także moi koledzy ze szkoły i wtedy albo on albo ja nie będziemy mogli sobie pomóc gospodarczo bo są ograniczenia punktowo/regulaminowe.

 

Jeżeli ma być usunięty bank sojuszowy, to chociaż prosiłbym o zmodyfikowanie regulamin o przychylenie transportu dla sojuszników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.