Skocz do zawartości

Stagnacja??? NIE! ale....


ZjadaczKotow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pomyślałem ostatnio.... stagnacja sie załączyła na Ogam... A tu konkursik :) Akurat przeszedłem z braku czasu ( świeży mąż swojej żony ) na EKO i nie miałem jak przystąpić do konkursu. W każdym razie miło dla złomiarzy :) COś mi jednak nie daje spokoju.

Wiem, że admini starają się jak mogą i naprawdę co chwila fajne promocje i konkursy ( ok 2 odkąd tu jestem ) ale... brakuje mi czegoś... jakiś nowych budynków, stateczków, obrony, powiewu świeżości. Wiem, może my gracze nie jesteśmy zbyt twórczy, może trochę leniwi ale wystarczy tylko bodziec ( ostatnia akcja grosz...) a zjednoczymy się :) Jeden PW napisany na czerwono w stylu " KONKURS NA NOWY BUDYNEK, STATEK, DZIAŁKO " a staniemy w szeregach, chetni do boju o lepszy byt naszej ukochanej ugameli :)

Proszę pomyślmy o tym wspólnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas żyję w nadziei, że zostaną w końcu wprowadzone zadania -> http://forum.ogam.online/?/topic/2414-zadania/

Ruio mówił, że zakończeniu zmagań z wydobyciem i innymi pierdółkami weźmie się chyba właśnie za te zadania, a to przyniesie trochę świeżości w zatęchłe mury OGam`u :D.

 

BTW: To chyba nie jest odpowiedni dział na taką rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydobycie jest już skończone, obecnie trwają testy tego skryptu i na razie.

 

Po wprowadzeniu będą wprowadzane zadania, obiecuję, że z zadaniami szybko się uwiniemy.

 

 

Co do nowych budynków, floty, obrony, badania - jak ktoś wymyśli coś sensownego - proszę bardzo, niema żadnego problemu coś takiego wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.