Skocz do zawartości

Harry Potter i Insygnia Śmierci I / Deathly Hallows (2010)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://gfx.filmweb.pl/po/69/69/396969/7342708.3.jpg?l=1289014224000

 

reżyseria: David Yates

scenariusz: Steve Kloves

premiera: 19 listopada 2010 (Polska) 2010-11-19 11 listopada 2010 (Świat) 2010-11-11

produkcja: USA, Wielka Brytania

gatunek: Familijny, Fantasy, Przygodowy

 

Potęga Voldemorta rośnie w siłę. Przejął kontrolę nad Ministerstwem Magii i Hogwartem. Harry, Ron i Hermiona decydują się na kontynuację woli Dumbledore'a. Podejmują próbę znalezienia pozostałych horkruksów, żeby pokonać "Czarnego Pana".

 

Nadeszła długo oczekiwana część Pottera. Czy było warto ? Cięzko powiedzieć. Mnie osobiście film się podobał, lubię takie klimaty. Jednakże nie każdemu do gustu może przypaść mrok, lekko naciągana fabuła i wszechobecne efekty. Z każdą częścią film robi się coraz mroczniejszy. Kiedyś była to dobra bajka dla dzieci, teraz myślę, że byłoby to dla nich zbyt drastyczne.

Słyszałem, że II część ma być lepsza od swojej poprzedniczki. Mam taką cichą nadzieję. W końcu jak długo Harry może uciekać i uciekać ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Nariel aktorzy się starzeją więc nie będzie o pluszakach i zabawach wiecznych :P Ale faktem jest że idzie to w film raczej dla widzów dorosłych bo to oni są opiniotwórczy a niestety każda taka produkcja jest czystą komercją dla zysków a nie dla zadowolenia widza. Film zarobi te 50 milionów i nikogo nie obchodzi co się dalej z nim stanie. I to jest właśnie najlepszy przykład takiej komercji gdzie - ponoć - książka była okey a film jest robiony dla kasy. Nawet jak będzie szmira to ludzie pójdą przyciągnięci reklamą i zwykłą ciekawością. Jak wiadomo nawet g... można sprzedać jeśli owiniemy to w ładny papierek i rozreklamujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.