Skocz do zawartości

Kulka


shreku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie .

3 dni temu dostałem Bana za

 

bash-skanowanie 4 sek przed atakiem

 

20.11.2010 18:14:02

 

23.11.2010 18:14:02

 

-NightGhous

 

W momecie Jak dostałem bana leciał na mnie kazik Z misja niszcz na Kordy

8 241 8 . po dostaniu Bana gadałem z -NightGhoust- na Sb czy dostane Urlop

Odp ze oczywiście ze Tak . To mnie uspokoiło Bo pomyślałem Sobie ze

jego Flota nie doleci tylko będzie zawrócona . Po trzech dniach wchodzę

i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu Kulki niema .

 

I teraz pytanie czy ta kulka zostanie zwrócona w takim stanie jak była

rozwinięta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja, moim zdaniem Deusx powinien sobie sprawdzić ten problem dokładniej bo podobnie jest w sytuacji gdy ktoś leci do mnie na napadaj,niszcz żeby uniemożliwić mi pójście na urlop i w momencie gdy dostaje bana floty winny zawrócić niestety, my wciąż widzimy je w podglądzie mimo bana złośliwca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak powinno to wyglądać ale faktycznie jest tak jak piszesz. Kiedyś leciałem na gościa na moona z niszcz i przed dolotem chciałem sprawdzić stan na moonie ale ku mojemu zaskoczeniu koleś miał bana z urlopem a flota dalej leciała :) Chciałem zobaczyć co się stanie dalej a moja flotka zniszczyła jego moona i jakby nigdy nic normalnie wróciła. Też byłem zdziwiony troszkę ale widocznie tak to już jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, ponieważ ban + urlop dawany przez Nas różni się od zwykłego urlopu, który jest załączany przez Was w ustawieniach.

Ten drugi sprawdza ruch flot, ten pierwszy nie ma takiej potrzeby, bo Nam nie ma prawa wyskoczyć opcja "nie możesz mu dać bana z urlopem, ponieważ jest atakowany" :D.

Widzimy, że gracz złamał regulamin - dostaje bana według tabeli kar. Prawie wszystkie bany lecą z urlopem, więc od razu załączany jest urlop. Pechem obrońcy jest, jeżeli podczas zbanowania ktoś na niego leci.

Flota została wysłana, gdy konta nie miało jeszcze bana/urlopu, później już nie sprawdza tego, czy gracz na urlopie jest, więc po prostu dolatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flota agresora nawet nie koniecznie mysi być zawrócona - niech sobie doleci i powróci ale z komunikatem ''misja nie mogła zostać wykonana''

bo jakby na to nie patrzeć zbanowany gracz w chwili obecnej nie ma szansy na obronę kiedy dostanie bana a wychodzi na to, że SGO przed nałożeniem blokady powinien sprawdzać w panelu ruchy flot i czaić moment kiedy karany gracz nie jest atakowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to daje możliwości nadużycia. Gdybym ja leciał na gościa i mój lot GŚ trwa 20 minut i mam gościa który wraca ze zbiórki złomu to gracz widząc że nie da rady uciec pisze do kogokolwiek aktywnego "Ty k...o. I tak tego nie zgłosisz" Gracz obrażony zgłasza a gdy GO jest na koncie od razu leci ban i gracz zachowuje flotę. Ja wiem że to skrajność ale mogłoby tak być. Nie lepiej ustawić tak by ban nałożony załączał się automatycznie gdy ustaną ruchy obcych flot do gracza zbanowanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są skrajne przypadki.

Przecież, żeby takie coś miało miejsce musi być atak, obrońca online, oraz GO. Przecież nie jest tak, że jak ktoś zwyzywa inną osobę to po chwili dostaje bana. My nie siedzimy na kontach 24/7.

 

Myślę, że tutaj pomysł Night jest dobry.

A w przypadkach skrajnych, opisanych przez kanah`a można się odwoływać. Wtedy będzie dokładne sprawdzanie sytuacji i sroga kara dla obrońcy, więc takie zagrania nie będą opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.