Skocz do zawartości

Mala suma surowca


Plus&Minus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj tak sobie chciałem z zachwytu swoimi planetami po miesięcznym rozwoju ^^ sprawdzić czy mi sie podniosło wydobycie co sie okazało podniosło sie ale... o 100k surowca O_O nie więcej.(chodzi o zakładkę "surowce" :pokaz wydobycie z wszystkich planet"

 

Jest tak :

(przykład)

 

Metal 522.365.928.149

 

Kryształ 244.156.255.254

 

Deuter 232.192.409.257

 

A z moich obliczeń wynika ze powinno być mniej więcej :

 

Metal 1.900.000.000.000

 

Kryształ 500.000.000.000

 

Deuter 500.000.000.000

 

Ale potem wszedłem na każda planetę i w zakładce "surowce" klikałem "Produkcja - wszystkie planety"

 

Musiałem wszystkie przelecieć by w końcu po ostatniej przelecianej planecie pokazało mi całkowite wydobycie z wszystkich planet.

 

Nie chodzi o to ze surowców nie ma bo sura sie produkuje prawidłowo tylko o dostarczanie danych.

 

jeśli można to naprawić to byłbym w niebo wzięty :} bo tak za każdym razem jak wejdę na konto robić to tak nie fajnie.

 

Pozdro

(mam kaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogło być tak że Cię ktoś przez przypadek nie zaatakował? Bo skoro po miesięcznym rozwoju surki powinno być dużo, ale słowo miesięcznym daje dużo rozwiązań. Mogłeś być nieaktywny w tym czasie, co mogło spowodować, że stałeś się czyjąś farmą. Gdy wchodzisz na praktycznie czyste konto po miesiącu jest szansa że nawet bardziej niż prawdopodobnie ktoś Cię grabił bez przerwy. Tak wgl, raporty są kasowane po 24h więc nawet jak Cię nie ma na kompie 1 dzień to już raportu nie zobaczysz.

 

To tylko moja subiekcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.