Skocz do zawartości

GS + MOON


jasifek

Rekomendowane odpowiedzi

Taa.. "niech wprowadzą" :P

Zastanawiam się czy to jest takie proste. ;)

 

Powinna to być całkowita blokada, a nie zasada w regulaminie, bo będzie to kolejny punkt za który połowa graczy dostanie bana usprawiedliwiając się "bo ja nie wiedziałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem takich parę walk :) i:

 

Starcie flot z: 14-12-2010 20:54:13.

 

Agresor Kanah

    Lekki myśliwiec - 100

 

Obrońca EverNight

    Niszczyciel - 14.519
    Ultra transporter - 4.485

 

Agresor Kanah

Zniszczony!

 

 

Obrońca EverNight

    Niszczyciel - 14.519
    Ultra transporter - 4.485

 

 

 

Obrońca wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 400.000 jednostek.

Obrońca stracił 0 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 180.000 Metal i 60.000 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 2% (2%)Utworzyl sie ksiezyc dookola planety XXXXXX [x:xxx:xx] !

 

 

100 LM można postawić moona a chcą by ściągało się go 50.000.000 GŚ Chyba małe nieporozumienie by to było :)

 

Fakt wysłałem 20 ataków ale za 8 czy 9 powstał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nariel nawet idąc na siku można puścić fsa i nie stracisz jej :P A poważnie oblicz przy tym ile stracisz GŚ jak będziesz wysyłał tak by było 2% ? wiesz 100 LM to nie 100.000 GŚ to nie ta sama cena :) I od razu mówię że to nie chodzi o mnie bo mam wystarczająco GŚ by nie straszne było ściąganie moonów tylko o graczy z niższego top :) Jak zabierzemy im możliwość strącania moonów przed wejściem do Top 20 to oni nigdy nie dojdą tych z wyższego Top :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że tu są pojedynki 1 vs 1? Może jedna osoba ma problemy ze złapaniem floty (i dobrze.. większa uciecha jak się w końcu dorwie ;) ) ale zleci się kilku kumpli z sojuszu i już nie będzie tak kolorowo :P

 

Im ciężej moona zdjąć tym większa szansa, że utrzymamy flotę, a chyba lepiej polować na duże cele niż na jakieś z poziomu SJ. Niech się ludzie powoli rozwijają, a jeszcze jakby próg jakiś dodać, żeby taki kanah im 4 moonów dziennie nie demolował to by w końcu było na co polować ;]

 

 

 

Co do wzoru i % jestem pewien, że jest bardzo dobrze jednak wydaje mi się, że problem leży po stronie właśnie tworzenia moona.. nieograniczona możliwość prób, które nic nie kosztują brzmi zbyt prosto i chyba powinniśmy podyskutować co zmienić właśnie w tej sprawie.

 

 

@ DOWN

Tak tylko podałem twój nick, bo masz dużo GŚ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demontuje moonów dla zabawy i nie latam - a raczej staram się nie latać :P - na mizerne cele :)

 

Co do końca twej wypowiedzi to jest właśnie to co powinniśmy zrobić. Nie mówmy tylko o ograniczeniu niszczenia ale również o tym by nie było tak prosto i bez kosztów go postawić :) I teraz dochodzimy do kwestii ochrony słabych graczy :) To również powinno być rozwiązane jak najszybciej i nie powinno być problemów ze zdejmowaniem moonów dla zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.