Skocz do zawartości

ogam.online A WSPIERANIE WOSP


zbylu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ciekawy pomysł, może idąc trybem GF (właściciela og.) wprowadzimy możliwość przekazania kont w grze na rzecz WOSP Jurka Owsiaka? Wiem że do finału orkiestry jest jeszcze daleko (styczeń) ale jeśli przyłączymy się do tego przedsięwzięcia (jaka to będzie reklama ;D ) pomożemy dzieciaczkom, a jednoczesnie gra stanie się bardziej znana. Osoba oddająca konto mogła by dostawać np równowartość 50% ceny otrzymanej za konto, w dodatkach na inne konto? co myślicie o tej propozycji ? ( szczególnie pytam o zdanie Administrację gry) z góry dziękuje za odpowiedź i liczę że poprzecie moją ideę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry. Pomaganie najbardziej potrzebującym to czyn godny pochwały. OGam ma już na swoim koncie taki akt (pomoc ofiarom powodzi).

Z tymi kontami może być jednak problem. W grze jest teoretycznie możliwość przejęcia kont (nie wiem, dlaczego obecnie jej nie ma), więc kupowanie kont może nie zdać egzaminu.

Jednakże jak najbardziej - jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosp wspieraliśmy dwa razy (2009 i 2010) na łączną kwotę ponad 2500 zł

Powodzian wsparliśmy kwotą ok. 1300 zł

 

Konta nigdy nie były sprzedawane i nie można ich sprzedawać, naszą pomocą jest przekazanie dniowego lub kilku dniowego dochodu na rzecz fundacji, oczywiście jeżeli dochód jest przekazywany fundacji, gracze są bardzo hojni - i dobrze, bo pomagamy sobie w grze i równocześnie innym :)

 

Co do reklamy, na tym się nie zarabia, nigdy nie pisałem do wosp o wypisanie gdzieś na listę lub coś innego, nigdy również nie oczekuję podziękowania, podziękowaniem powinno dla nas powinno być szczęśliwe dziecko, które można leczyć sprzętem z naklejonym serduszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na ogame.pl było to zorganizowane tak , iż administracja po deklaracji ustawiała urlop na koncie, a konto było wystawiane na allegro, nabywca na maila otrzymywał wszelkie dane a sprzedający otrzymywał w zamian nagrodę np. konto pro na wybranym przez siebie innym koncie należącym do niego. Deus bez obrazy ale wpływy z aukcji widać. np zakładamy że moje konto poszło za 200 zł, i to widzę. a z dochodem z smsów (nie mówie ze tak jest) ale może być tak że wszyscy ślą smsy bo kasa idzie naWOSP a do jurka pójdzie np 30%. Aukcje są jaśniejsze, i nikt nie zasugeruje że administracja się na pomocy WOSP dorobiła.

 

A nie jest wielkim problemem zurlopować konto i przesłać passy nabywcy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem konta na allegro to zły pomysł, gra jest mało jeszcze popularna, nie będzie chętnych, a jeżeli już, to dobre konto za parę złotych. Wystawić nie problem, możemy spróbować.

 

i to mi się podoba:)

 

A gra mało znana? hmm... gracze wydają duże sumy na dodatki to możliwe że i ktoś kupi konto przez allegro, a może i ktoś przypadkowo dowie się z allegro o grze i zacznie grać? darmowa reklama i pomoc dzieciakom, poza odrobiną czasu nic nie kosztuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.