Skocz do zawartości

Przerwa w dostawie gry !


Kruszon

Rekomendowane odpowiedzi

Między godz. 23:30 a 1:40 miała miejsca przerwa w dostawie gry. Ponadto powiedzmy sobie szczerze serwer lagowało od godz 22 tak niemiłosiernie, że żeby cokolwiek zrobić trzeba było mieć nie lada szczęście. Może należałoby coś z tym zrobić tym bardziej, że niektóre osoby w wyniku tego straciły floty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam iż lagi w tych godzinach trwały po 10-20 sek i nie dało się kompletnie nic zrobić potem ta przerwa przez którą trzeba było siedzieć do późna żeby flotki nie stracić poszkodowane osoby będą te które po tym jak serwer zdechł poszły spać. No i chyba każda z osób które rano siedziały pamiętają tamtą przerwę w dostawie o godzinie 11.

 

jednocześnie w związku z tym zbiegiem okoliczności(Anath sam opisze co się stało) z jakim spotkał się Anath(u4) jestem za backupem oraz blokadą ataków na cały wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram postulaty, widziałem jak chłopaki się denerwowali flotą, bo przez przypadek moja wracała o 2.15 i też mi gra nie działała więc wszedłem na forum, a tu anath przeżywał swoją flotę co z nią będzie jak ktoś przez błąd w grze ją upoluje.

Wczoraj podczas dnia miałem to samo, ale trwało około 30 min, mnie się udało wejść na konto przed 3 rano i zrobić FS jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.