Skocz do zawartości

Przelew


Snopek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam mały problem z przelewem a mianowicie potrzebuje dokładniejszych danych o odbiorcy przelewu chodzi mi o adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym Deusxa.

 

Miał ktoś już taki problem bo chce dokonać wpłaty z konta w bzwbk.

 

Ma ktoś może dane DeusXa.

 

jeśli temat jest w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie chciałem zakładać nowego tematu a przeczytałem ten po wysłaniu przelewu również z bzwbk. Moje pytanie brzmi:czy zaakceptowany zostanie moj przelew jesli w pole: miejsce zamieszkania oraz kod pocztowy powpisywalem "x" bo chyba najwazniejszy jest ten kod. prosze o szybką odp pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu a przeczytałem ten po wysłaniu przelewu również z bzwbk. Moje pytanie brzmi:czy zaakceptowany zostanie moj przelew jesli w pole: miejsce zamieszkania oraz kod pocztowy powpisywalem "x" bo chyba najwazniejszy jest ten kod. prosze o szybką odp pozdrawiam

Powinien dojść bez problemu,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pola ulica, kod pocztowy, miasto - możecie wpisać byle co, zawsze dojdzie :) Jeżeli nie są to konta firmowe, nikt tego nie sprawdza, nawet jeżeli są, to sprawdzane są przelewy powyżej 10.000 pln, wtedy jak ulica się nie zgadza, to pan do nas dzwoni czy nam się coś nie pomyliło i czy puścić czy zatrzymać przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.