Skocz do zawartości

poprawki w Statystykach zwiazane z dzieleniem kont


SpieNaKlawiaturze

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze z grubsza skad wzial sie moj pomysl. Napisalam dzisiaj wiadomosc do Kanah-a (uni3) i ku memu zdziwieniu odpowiedz nijak nie pasowala do stylu w jakim przebiegala jakis czas temu nasza konwersacja. Zapytalam czy przejal to konto od kogos inego, czy moze przeszla w nim (Kanah-u) jakas metamorfoza. Odpowiedz jaka zobaczylam troche mnie zdziwila, ale coz ... zycie:

 

Jestem bratem kanaha. Teraz ja kontem zarządzam.

 

 

 

Na pytanie o dzielenie konta dostalam cus takiego:

 

Jakie dzielenie konto zostało przekazane mi przez brata.

 

 

 

Nic to, gdyby nie fakt ze okolo 30 minut po ostatniej wiadomosci od Kanah-a bis dostalam tez wiadomosc od Oryginalnego Kanah-a, a w kazdym razie za takiego sie podawal. Styl wiadomosci faktycznie inny, wiec pozwole sobie przytoczyc dluzszy fragment zaznaczajac, ze wytluszczenie czesci wiadomosci pochodzi ode mnie:

 

Brat powiedział że masz jakiś problem z moim kontem? Mogę oddać konto komu chcę i tego regulamin mi nie zabrania. Nie mam wielu kont tylko jedno a to podstawa gry. Nikt mi nie zabroni przekazania komuś konta. To że nick został ten sam jest oczywiste. Ja zapracowałem na miejsce tego konta i nazwa zostanie. Brat nie gra na innym koncie na żadnym z uni tylko na moim i na dodatek z mojego komputera więc nawet IP się nie zmienia. Tyle powinno starczyć ci w kwestii wyjaśnień. Nie musiałem nic wyjaśniać ale przez grzeczność to napisałem

 

 

 

Reasumujac, skoro jak znalazlam w regulaminie:

 

1. Konta

1.1. Na koncie może grać tylko jedna osoba.

 

to albo Kanah-owie lamia zasady gry, albo ... i tu wreszcie trafiamy do sedna problemu, proponuje aby w tym wyjatkowym wypadku punkty tych graczy dzielic przez 2, 3 lub wiecej o ile braci jest wiecej. Obawiam sie tylko czy sie system nie wysypie, przy wyswietlaniu ulamkow.

I to by bylo na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.