Skocz do zawartości

Blokowanie wiadomości w Pw graczy


ancia

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu kilku ostatnich dni miałam bardzo nie miłą sytuację z pewnym graczem, a dokładniej nieprzyjemne wiadomości,

których wolała bym nie przeczytać, ponieważ podniosły mi ciśnienie:/

 

Do rzeczy.

 

Proponuję dodać opcję blokowania wiadomości od konkretnego gracza, taki filtr antyspamowy.

Niektórych może to dziwić,ale mi nawet nie chodzi o to że gracze za bardzo spamują, chodzi ogólnie o kulturę,

człowiek nie ma czasem ochoty czytać niektórych wiadomości, nawet jeśli nie ma w nich wulgaryzmów - w tych które ja dostałam było ich sporo.

 

Z niektórych wiadomości to można się przynajmniej pośmiać, a czasem ma się do czynienia z czymś o wiele bardziej przykrym niż zwykły spam,

chodzi o chamstwo.

 

W nawiązaniu do Regulaminu gry

punkt 8:

8. Kultura, spam, normy

8.1. Wysylanie wulgarnych, badz obrazliwych wiadomosci do innych graczy jest niedozwolone i prowadzi do blokady konta

(wymiar kary jest zalezny od decyzji GO/SGO).

 

 

Jeśli jest to zaznaczone w regulaminie, można by poczynić jakieś działania w tym kierunku.

 

Skoro mamy w grze Buddylistę -listę przyjaciół- można by również stworzyć czarna lista lub osobnym folderem na wiadomości od ignorowanych,

wtedy jak ktos zasluzy sobie na to to by się takiego delikwenta blokowało.

 

 

To moja propozycja napewno bardzo ułatwiło by to grę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy i myślę wart uwagi. Trzeba go jedynie odpowiednio poukładać. Ja proponuje rozwiązanie takie:

 

Na dole obok każdej wiadomości 2 przyciski:

- zgłoś wiadomość ( automatycznie leci do GO/SGO, mamy przy tym mozliwość dopisania powodu zgłoszenia itd) - przy okazji rozwiązujemy kolejny problem :)

 

- zablokuj ( dodanie do listy zablokowanych graczy )

 

Jesli gracz jest na liście nie możemy do niego pisać, on do nas oczywiscie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ode mnie po plusie :P.

 

Ja bym jeszcze rozwiązanie Ruio rozbudował dla GO.

Zgłoszona wiadomość nie trafiałaby do GO/SGO tylko do jakiejś skrzynki w panelu, gdzie byłoby widać nadawcę zgłoszenia, zgłaszaną wiadomość oraz powód. I to z panelu można wtedy bezpośrednio zbanować. Nie będzie niepotrzebnych dubli do GO i wszystko będzie w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.