Skocz do zawartości

StreetDance 3D (2010)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://gfx.filmweb.pl/po/59/43/535943/7331561.3.jpg?l=1277917332000

 

reżyseria: Max Giwa, Dania Pasquini

premiera: 24 września 2010 (Polska) 2010-09-24 19 maja 2010 (Świat) 2010-05-19

produkcja: Wielka Brytania

gatunek: Melodramat, Muzyczny

 

Finaliści brytyjskiej edycji You Can Dance oraz Mam Talent w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów takich wykonawców jak: N-Dubz, Chipmunk, Pixie Lott, Cheryl Cole oraz Tinie Tempah.

 

Kolejna produkcja Monolith Films. Po Step Up 3D ciężko było poderwać serca ludzi filmem o takiej samej tematyce. Jednakże (moim skromnym zdaniem) udało się to. Street Dance różni się od Step UP. Efektów jest mniej, ale tańca zdecydowanie więcej. Jak dla mnie film jest również godny polecenia. Muzyka fajna, wręcz zarąbista, choreografie również cieszą oko.

Warto również zaopatrzyć się w ścieżkę dźwiękową z tego filmu, gdyż na pewno przyda się na niejednej imprezie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w kinie, polecam, pierwszy raz główny wątek nie polegał na dostaniu się do prestiżowej szkoły, lecz na wygraniu ulicznego konkursu. Efekty 3d są bardzo dobre (na pewno lepsze, niż te z avatara...) i w niektórych momentach film jest również zabawny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.