Skocz do zawartości

Zatrzymanie floty na planecie sojusznika


karoolu1

Rekomendowane odpowiedzi

Kicha w moim pojęciu bład to jest taki , który świecie prawa można zrobić , a realnie nie...

 

Zbudowalismy depozyt bankowy , czekaliśmy cierpliwie na atak przeciwnia , miałem podstawić flote jedynie .

 

Chce wysłać flote a nie ma opcji zatrzymaj , a w galaktyce przy zaznaczaniu planety jest ta funkcja....

 

po 30 bln metki i kryształu przeszło koło nosa , to jest tylko gra dla mnie , ale jest przyjemniej jak się wygrywa surowce a nie tylko wpłaca pieniądze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć, że gra jest darmowa. Nikt nie nakazuje kupowania dodatków, nikt nie zmusza do wysyłania SMSów.

Można mieć frajdę z gry nie wydając grosza.

Trochę to dziwne ... kupić dodatki z własnej woli, a potem to wypominać.

 

BTW: Opcja będzie, jak ją Deus zrobi, aczkolwiek nie jest to pewnie w tej chwili priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha Ty mnie chyba nie rozumiesz , kupowanie dodatków jest dobrowolnie to wiem , ale nie robię tego też dla siebie , widzę jak Administrator Deusx się stara w prowadzeniu serwerowni i przy tym pomagam wysyłając sms, który dla mnie przy tygodniówce mało znaczy , ale chcę mieć także jakieś korzyści z tego ...

 

Nie dość że dwa kody poprostu nie doszły , zgłosiłem poważny błąd dla mnie , to oceniasz ludzi negatywnie.

 

Masz duże stanowisko tutaj , wiem o tym wypracowałeś sobie na nie , ale zrozum też takiego zwykłego gracza jak ja , który zgłasza błąd ,który utrudnił mi dość poważnie ...

 

A czy zostanie on przyjęty i naprawiony pozostaw innym którzy mogą zaradzić na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.