Skocz do zawartości

Kultura


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

Kultura - kolejny pomysł na rozwinięcie forum.

Chciałbym dodać fora z szeroko pojętego działu Kultura.

Nie mówię tutaj o sztuce nowoczesnej, czy starożytnych reliktach. Mam na myśli takie pozycje jak Film, Książka, Muzyka(już jest).

 

Obecnie forum ukierunkowane jest w 90% na grę. Jest to zrozumiałe, aczkolwiek błędne. Mamy co prawda Hydepark, jednakże jest on mało popularny. Myślę, że w/w kategorie mogłyby się przydać. Jest jednak małe 'ale'. Nie ma sensu tworzyć działów dla jednej, czy dwóch osób.

 

Zważywszy na ten problem zakładam ten oto temat. Czy chcecie, żeby takie coś powstało ? Czy widzicie w tym sens ?

Czy miałyby kto rozkręcać rozmowy w tych działach ? O ile w temacie filmów mógłbym dość sporo napisać, o tyle książki mnie nie interesują i tutaj już praktycznie nie mam jak się wykazać.

 

Nie zakładam ankiety. Proszę o rzeczowe i sensowne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem taki Dział ma sens..... gra przyciąga mnóstwo ludzi o różnorodnych pasjach i zainteresowaniach, którzy pewnie chętnie oderwali by się na chwilę od gry i znaleźli czas na wspólne tematy z innymi bo przecież rozmowa i kontakt z ludźmi to rzecz nieoceniona....można poznać człowieka z zupełnie innej strony i zobaczyć jak bardzo jest wartościowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również za. Nie wiem jak to się rozwinie ale jeśli chodzi o filmy to przyciągają wiele osób nie koniecznie z grą związanych. Przez taki zabieg jak stworzenie działów możliwym będzie że nie tylko forum na tym skorzysta. Ludzie szukający filmów, a jest ich masa, przyjdą na forum z linków zewnętrznych i może w ten sposób dowiedzą się o grze. To dobry pomysł i wart realizacji.

Mam pytanie co do tego działu. Czy będzie to tylko dysputa na temat filmów czy może jeśli ktoś ma coś ciekawego można by linki umieścić? Moim zdaniem pare linków na forum do nowszych produkcji przyciągnie na nie najwięcej ludzi. Nie mówię żeby przerabiać forum na to z linkami tylko od czasu do czasu wstawić kilka poszukiwanych linków do filmu, muzyki itp. Tylko linki zewnętrzne bez umieszczania czegokolwiek na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również za. Nie wiem jak to się rozwinie ale jeśli chodzi o filmy to przyciągają wiele osób nie koniecznie z grą związanych. Przez taki zabieg jak stworzenie działów możliwym będzie że nie tylko forum na tym skorzysta. Ludzie szukający filmów, a jest ich masa, przyjdą na forum z linków zewnętrznych i może w ten sposób dowiedzą się o grze. To dobry pomysł i wart realizacji.

Mam pytanie co do tego działu. Czy będzie to tylko dysputa na temat filmów czy może jeśli ktoś ma coś ciekawego można by linki umieścić? Moim zdaniem pare linków na forum do nowszych produkcji przyciągnie na nie najwięcej ludzi. Nie mówię żeby przerabiać forum na to z linkami tylko od czasu do czasu wstawić kilka poszukiwanych linków do filmu, muzyki itp. Tylko linki zewnętrzne bez umieszczania czegokolwiek na serwerze.

 

Żadnych zewnętrznych linów bezpośrednio lub pośrednio do download. Jedyne co można to dać okładkę, plakat oraz opis. Szanujemy polskie prawo i artystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zabieg stworzyłby warez na tym forum, a jest to nielegalna instytucja.

Nie wiem, czy się w tym orientujesz - ja trochę tak. Wszystkie szanujące się warezy leżą na niepolskich serwerach. Wyłapują tym samym luki w prawach i jakoś funkcjonują. To jednak nie potrwa długo.

Są państwa, które bardzo tępią piractwo i tym samym skutecznie go zwalczają. Kwestią czasu jest, kiedy i u Nas to wejdzie.

Umieszczając tutaj linki, a nawet tylko zezwalając na to narażamy zarówno siebie (administrację), jak i linkerów na kary zarówno pieniężne, jak i pozbawienie wolności. Tego raczej nikt nie chce ;).

 

Porozmawiać możemy, wymienić się spostrzeżeniami, czy polecić coś. Jednakże na tym musimy się ograniczyć.

No chyba, że nakręcisz jakiś własny filmik i będziesz chciał się Nim pochwalić, to nie ma sprawy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientowałem się że umieszczanie jakiś linków jest również nie zgodne z prawem :) Więc wycofuję swą propozycję rzecz jasna :) Po prostu zastanawiałem się jak ludzi ściągnąć. Trzeba pomyśleć nad czymś innym :)

 

Wstawienie linku nie jest nielegalne - na razie, japoński rząd już uchwalił ustawę o blokowaniu stron, których linki, opisy i wszystko inne może prowadzić do strony nielegalnej. Prościej mówiąc, cały możliwy warez, torrent i podobne trzeba zamykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.