Skocz do zawartości

Ogam - nowy opis


Ruio

Rekomendowane odpowiedzi

Mini konkurs:

 

Jako iż gra, jak i ludzie w nią grający zmieniaja się, postanowiłem odswieżyć wygląd strony logowania. Dlatego też potrzebny jest mi dobry tekst zamiast starego i oklepanego:

 

OGam jest grą strategiczno ekonomiczna

polegającą na staniu się jak najlepszym międzygalaktycznym

imperatorem. Tysiące graczyz całego świata zbiera się jednoczesnie

by walczyć o to ! Chcesz znaleźć sie wśród nich ?

 

Może to być jakaś krótka historyjka(np opis jakiejs walki) z interesującym podsumowaniem? ( wybór nalezy do was ).

 

Tekst zwycięzcy bedzie widniał na stronie głównej gry.

Dodatkową nagrodą będzie 500 dodatków !

 

Wszystkie pomysły proszę pisać na PM na forum - nick: Ruio

 

Czas konkursu do 19tego września do godziny 22.

 

 

Liczę na ciekawe pomysły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

A więc przyszła pora na rozstrzygnięcie. Wiekszość z opisów była naprawdę dobra, każdy miał w sobie to coś, jednak musiałem wybrać tylko jeden - co nie było proste.

 

Zwycięzcą jest: Paciorkowiec

Swój tekst wysłał dzisiaj o godzinie 20:02 ;)

 

Ogam - wszechświat pod zamkniętymi powiekami śniącego. Jedyne miejsce gdzie można dotknąć

myśli i przeniknąć pragnienia.

 

Gdzieś na krańcach galaktyki - życie budzi się tylko na jeden dzień w roku.

Tego dnia unoszą się pokrywy hibernatorów kolonistów...

 

...przetrwanie zależy tylko od Twojej osoby,tylko od Ciebie , od twoich nieprzespanych nocy , drżacych rąk.

Wybierz się w podróż po Galktykach , staw czoła najeźdzcy , walcz i bądź nie pokonany , bo tylko Ci co przechodzą do chawały.

 

Dodatkowo na wyróznienie zasługują kanah oraz HEROS za wręcz bajeczne opowiadania ,które musieli drastycznie skracać na potrzeby konkursu :)

 

Zwycięzca otrzymuje 500 dodatków w grze ( proszę zgłosić się do deusa po nagrodę ).

 

Wyróżnieni gracze otrzymują nagrodę pocieszenia - 35 dodatków!!

 

Zwycięzcy gratuluję, a reszcie graczy życzę powodzenia w kolejnych konkursach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst musiał ulegnąć lekkiej modyfikacji ze względów "wizualnych":

 

OGam - wszechświat pod zamkniętymi powiekami śniącego. Jedyne miejsce gdzie można by dotknąć myśli i przeniknąć pragnienia. Gdzieś na krańcach galaktyki - życie budzi się tylko na jeden dzień w roku. Tego dnia unoszą się pokrywy hibernatorów kolonistów... przetrwanie zależy tylko od Twojej osoby, tylko od Ciebie, od twoich nieprzespanych nocy, drżacych rąk. Wybierz się w podróż po Galktykach, staw czoła najeźdzcy, walcz i bądź nie pokonany, bo tylko Ci co przechodzą do chawały.

 

Mam nadzieję, że autor się nie pogniewał, pogrubiłem zmienione fragmenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie moja :) Sam wymyśliłem :) A nawiasem to nie wiem jak to jest ze strony prawnej czy można tak sobie cytaty umieszczać. Pamiętacie tą sprawę z T'love jak w piosence cytat z jakiejś książki czy czegoś tam dali i wielka sprawa się z tego zrobiła. Nie to żebym straszył bo nie wiem jak to jest, ale lepiej dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będzie to trzeba albo przerobić, albo wybrać inne.

Ten tekst można bez problemu znaleźć w necie wklejając jakiekolwiek zdanie.

Tekst fajny, klimatyczny, ale nie samodzielny ...

 

BTW: Ja też teksty sam wymyślałem ! :D

BTW2: Wiecie o tym, że nie ma opcji przejmowania starych kont i galeria nie działa? ;]

 

Ale mimo to strona jest kosmiczna, gratuluję ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ogólnego działania strony głównej - będzie wszystko działać, obecnie bardzo zabiegany jestem a podobała mi się więc już ją wprowadziłem - ważne, że działa rejestracja, logowanie i przydatne zakładki - regulamin, historia. Co do czasu na górze po prawej stronie, obecnie tylko index (strona główna) dzisiaj, maksymalnie do 3 dni będzie wszystko ok. Ruio musi jeszcze lekko kodowanie lekko poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.