Skocz do zawartości

Noob protection


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na mailu dostałem prośbę o stworzenie ochrony słabych graczy.

 

Niedopuszczalne jest to, że gracz z 39 miejsca atakuje gracza na 450 miejscu

 

Co wy na to ?

 

Ja bym proponował:

 

jeżeli łączna liczba punktów (oprócz budynków) obrońcy będzie mniejsza niż 30% punktów atakującego (oprócz budynków):

 

Gracz jest za słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja dalej się bym chciał dowiedzieć po co takie badziewie wprowadzać?

Przecież tak jak jest jest dobrze, a taki ogranicznik jest bezsensowny - znowu zacznie się chowanie słabszych, ich cwaniactwo i nie powiem co jeszcze - nonsens!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą ochrony słabsi gracze to można to wprowadzić. Ja i tak nie latam na nikogo kto ma flote poniżej Top 50. Ale niech wszystkie systemy są wliczane bo jak zauważył kolega znów ekowcy będą chronieni. Najpierw osłabiliście GŚ do moona. Oki mniej pada moonów mimo iż na te które latam i tak szans nie mają. Teraz chcecie GŚ zmniejszyć siłę. Oki ale to 2 sprawa przeciw graczom z flotami. Teraz ochrona dla gości - co samo w sobie jest oki - bez liczenia budynków. 3 uderzenie w ludzi z flotą. Czy wy naprawdę chcecie mieć samych ekowców w tej grze? Jak liczyć ochronę to z budynkami włącznie bo jak będę miał eko za 6KKKKK(6.000.000.000.000.000) i nic poza tym to będę miał ochronę jak np SGO i będę spokojny bo nikt mi nie wiedzie, jak budynki nie będą wliczane.

 

"Np jestem słabszy o 200 pozycji i nie można mnie atakować :)"

Ochrona słabszych graczy np. ponad 200 miejsc do tyłu oki bo to pozwoli im się rozwijać. Ale zwykłe 200 miejsc z top. Bez kombinacji i odliczania budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o to, żeby gracz TOP 1 nie latał na gracza top 400. Bo wtedy nowy gracz nie ma żadnych szans rozwoju, kanah daj swoją propozycję a nie negujesz powyższe.

 

To jest pomysł, a nie fakt postanowiony, nikt nie powiedział, że ochrona musi w ogóle powstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły ale ja bym go rozwiązał trochę inaczej tak jak to było w jednej z gier w która grać uwilbiałem jakieś 2/3 lata temu :) Mianowicie:

 

Stworzyc system protektoratu - na czym on polega ? Każdy z graczy moze mieć swojego protektora dodawanego za pomocą "zaproszenia" np:

 

Gracz a wysyła prośbe o protektorat do gracza b . Gracz b ma możliwośc przyjąc prośbę lub odrzucić lub też zarządać czegoś w zamian ( surka czy statki nie wiem ;) ).

 

O protektorat można prosić max 1 osobe na miesiąc i nie można mieć wiecej niż 1 protektora.

Gracz b może chronić max 3 graczy.

 

Protektorat jest na czas nieokreślony i zerwać go możne tylko gracz b

 

Co daje nam protektorat:

- gracz b jest automatycznie informaowany o tym że jestesmy przez kogoś atakowani itd.

- gracze będacy pod ochrona tego samego gracza nie mogą sie atakować

 

Pomysł mozna mocno rozwijać ( dodawać roznego rodzaju dyplonatyczne wątki itd ), to jest drobny zalążek .

 

P.S -> w czym on rozwiazuje problem ataku słabszych ? gracz będzie musiał się zmierzyć nie tylko z "graczem a" ale również z "graczem b" ( jesli protektorat zadziała tak jak powinien tzn "gracz b" nie oleje problemu :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o to, żeby gracz TOP 1 nie latał na gracza top 400. Bo wtedy nowy gracz nie ma żadnych szans rozwoju, kanah daj swoją propozycję a nie negujesz powyższe.

 

To jest pomysł, a nie fakt postanowiony, nikt nie powiedział, że ochrona musi w ogóle powstać.

Deusx źle mnie zrozumiałeś. Jestem jak najbardziej za ochroną słabych graczy ale na zasadach takich: ktoś jest 200 miejsc za tobą w top lub dalej nie możesz go ruszyć. Nie zgadzam się tylko z tym że budynki nie są wliczane bo ktoś posiadający ogromne eko i który nie ma obrony i statków nie będzie mógł być farmiony przez graczy z flotą. Taka jest moja opinia i mam nadzieje że tym razem zrozumiale napisałem o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.