Skocz do zawartości

Budynki


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam taką uwagę: w podglądzie widzę, gdzie co się buduje, jak wejdę na taką planetę to jest w podglądzie np Kopalnia metalu 100% (skończyła się budować w nocy), dopiero jak wejdę w budynki to znika z kolejki.

 

Czy punkty za te kopalnie są podliczone, czy dopiero jak znikną z podglądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bloodsucher dopiero jak zniknie z podglądu.

 

kanah powinny wrócić przy anulowaniu budowy. Ktoś może potwierdzic podobny przypadek ?

 

Co do odswieżania prosze o nowe info na ten temat ( poprawiłem chyba to juz ;) )

 

P.S Za pare dni poprawie kolejkę aby nie trzebabyło odswieżać jej kilka razy ( tzn gdy zbudują sie 3 budynki to odświeży sie raz a nie jak teraz 3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uni 3 również sprawdzałem tylko z mniejszymi budynkami na moonie i po anulowaniu rzeczywiście zabierało mi.

 

Na moonie buduje fabrykę robotów. Ustawiam by budowały się 2 lvl. Stan początkowy to 4.000.000.000 każdego surowca a po anulowaniu 3.161.139.200 metalu 3.748.341.760 kryształu 3.580.569.600 deuteru. Mam 21 lvl fabryki i włączałem 22 i 23 lvl.

 

Sprawdzałem 4 razy ostatni raz przed chwilką. 20.51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uni 3 również sprawdzałem tylko z mniejszymi budynkami na moonie i po anulowaniu rzeczywiście zabierało mi.

 

Na moonie buduje fabrykę robotów. Ustawiam by budowały się 2 lvl. Stan początkowy to 4.000.000.000 każdego surowca a po anulowaniu 3.161.139.200 metalu 3.748.341.760 kryształu 3.580.569.600 deuteru. Mam 21 lvl fabryki i włączałem 22 i 23 lvl.

 

Sprawdzałem 4 razy ostatni raz przed chwilką. 20.51

 

Czy błąd występuje tylko z fabryką robotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z robotami. Jak wsadzisz budowę 3 różnych to oddaje oki ale jak 3 lub 2 te same po kolei - sprawdzałem depozyt sojuszniczy, roboty, teleport oraz kopalnie metalu na uni 2. Tam zabrało mi masę surowców bo jedna kopalnia kosztuje bardzo dużo na tym poziomie :) Teraz ograniczałem się do sprawdzenia księżyca bo tam mało tracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się poprawić jak szybko się da

 

Dzisiaj podeslę poprawkę deusowi co do burzenia robotów/nanitów

 

Sorki za kłopoty :)

 

Problem z oddawaniem surki po anulowaniu jest prosty :) np dodajecie do kolejki kopalnie metalu

lv 40

lv 41

lv 42

 

anulujecie 41 to oddaje wam za 40 to samo jak anulujecie 42 -> oddaje za 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj ja nie mam pretensji tylko zgłaszam problem :) Rozumie się ze każdy ma swoje sprawy :) Ogólnie zgłosiłem o zwrot straconych surowców ale jak dasz już łatkę na to to daj znac przetestuje znów :)

 

Moja opinia na ten temat jest inna. Skoro testowałeś skrypt nie uwzględniając z nami szczegółów z jakiej racji mamy Ci zwrócić surowce ? Zauważyłeś błąd, oddaje mało surowców i tyle. A nie dodaje do kolejek wysokie poziomy gdzie zwrot surowców sięga 40.000.000.000.000 jednego typu. Skąd mam uwierzyć w taką liczbę ? Nie prowadzimy logów kolejek.

 

Poza tym pragnę zauważyć, że budowa kopalnia na poziom 65 kosztuje:

 

16.752.633.559.152 metalu

 

W żadnym przypadku te dane się nie zgadzają, przykro mi. A to, że powtarzałeś tą czynność x razy ? Po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem nie robiłem testów tylko sprawdzałem sobie jak to działa. Opisałem w zgłoszeniu jak to było. To ze przez pomyłkę później włączyłem budowę kopalni metalu to jest od tego opcja anuluj aby taki błąd cofnąć i naprawić. Nie moją winą jest że kolejka ma błędy - to niestety wasza wina - i straciłem przez to X surowców. Ja mogę włączać sobie do budowania i anulować wszystko co można. I po to są te opcje by można było anulować.

Skoro Deusx tak sprawę stawiasz to nie licz na to że ktoś cokolwiek będzie sprawdzał skoro chciałem wam pomóc a tu wielkie trudności robicie o 40bil metki i 15 krysi. Oki ja nie zbiednieje bo to tylko gra. Ładnie docenia się tu ludzi którzy chcą pomóc znajdują błąd i zgłaszają to oskarża się ich o to że oszukują bo chcą surowce. Ja nie prowadzę jak niektórzy bilansu np. ile mi flotka spaliła dexu, ale zniknięcie tylu surowców zauważyłem i to zgłosiłem.

 

Poza tym na głównej mam 67 poziom metalu i następny kosztuje 37.693.425.508.093 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanah sorki że może naskoczyłem na ciebie ale ciagle ktoś sie czepa że to nei zrobione i siamto ;/ a ja też człowiek i 24 na dobe nie dam rady robić czegoś ;/ co do błedu tak jak pisałem zafixuje jak szybko sie da a co do surki to juz nie moja działka tylko deusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem plik, błąd testowałem i nie zauważyłem błędu.

 

 

Kanah co do ciebie, jeżeli widzę błąd w grze który dodatkowo działa na moją niekorzyść - owszem, możesz sobie pogarszać sytuację na koncie używając go, ale nie licz na zwrot czegokolwiek. Błąd się zgłasza i miałeś świadomość, że anulacja kolejki nie zwróci wszystkich surowców, trzeba było zgłosić, ręcznie byśmy anulowali kolejkę z pełnym zwrotem. Skąd ja mogę wiedzieć, że mnie nie oszukujesz ? Niestety na słowo nie mogę Ci uwierzyć mimo szczerych chęci, nie będziemy również robić historii budowania i burzenia bo po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz już nie chodzi o te surowce bo jak napisałem to gra i nie zbankrutuje w realu przez to, tylko o traktowanie ludzi. Macie nie odpowiednie podejście i z każdego co prosi o zwrot robicie oszusta - jak w moim przypadku. Od razu stwierdzacie że mogę oszukiwać - "Skąd ja mogę wiedzieć, że mnie nie oszukujesz ?" Wiesz jak na osobę która zarządza masz nieodpowiednie podejście. Stawiasz graczy w nieodpowiednim świetle. A to już nie jest najlepsze dla gry. To stwierdzenie można podpiąć do wszystkiego i nikt nigdy nie dostanie zwrotu. Nigdy nie prosiłem o zwroty surowców mimo że wsiąkały. Mówiłem sobie po co im tyłki zawracać ale jak zniknęły takie ilości - choć z początku nie chciałem tego zgłaszać to Ty podsunąłeś mi ten pomysł tu w temacie - pomyślałem czemu nie zawsze to trochę surowców. I tu zonk bo traktuje się graczy jak intruza. Dobrze zapomniałem już o tych surowcach ale wiedzcie że po to piszę ten post by był przestrogą by nie być zbyt nadgorliwym i poczekać zanim coś się użyje niech inni sprawdzą jak to działa. Teraz piszecie że wszystko oki i jeśli teraz stracę to mi oddacie? Znów napiszesz "a skąd mam wiedzieć...."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanah 138352347664000 62393242096900 19932158839000 12-09-2010, 21:52:34 - tyle wypłaciłem

kanah 109446499126000 55118396742400 19923610006000 12-09-2010, 21:57:13 - tyle wpłaciłem z powrotem po zniknięciu surki.

 

Proszę to jest z wyciągu wpłat i wypłat do/z banku sojuszowego. pierwszym razem jak mi wsiąkły surowce. To nawet prawie 30KKKK za pierwszym razem znikło nie tylko 20 jak pisałem. Więc jest to do sprawdzenia deus. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, wypłaciłeś, ale z surowcami można zrobić dużo innych rzeczy:

-kupić statki

-wysłać innemu graczowi

-wstawić budynki do budowy na innych koloniach

-Zacząć budowę badań

-zbudować flotę

-zbudować obronę

itd.

 

Po prostu nie mogę tego sprawdzić, dlatego też nie mogę zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wiem że nie bedzie i finito. Jak pisałem moja głupota że chciałem sprawdzić jak działają wasze poprawki i się przejechałem. Obiecuje że już nigdy tego błędu nie popełnię jak sprawdzanie czy coś działa :)

 

Nawiasem mówiąc:

-nie mam floty

-niech się zgłosi ten któremu wysłałem poza tym możecie wysyłkę sprawdzić

-nie budowałem nic do wczoraj

-nie badam nic od przejęcia konta

-nie mam floty

-nie mam obrony

ITD te dane można sprawdzić?

Ale zakończmy ten temat deus bo ponoć wszystko jest oki z kolejką więc nie ma się co rozpisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.