Skocz do zawartości

Pozdrawiam


NewRepublic

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jak sie nie mysle (moze) ostatni post z mojej strony na tym forum. Dziekuje za gre. Nie mam zamiaru grac z kims kto obraza mnie i moj sojusz. Do administracji tyliko jedna prosba. Jezeli nic z tymi delikwentami nie zrobicie :) to po prostu beda odstraszac nowych graczy.

 

Chcialbym Podziekowac za wspolna gre bylym Gwardzistom Bractwa Stali, Bojownikom Imperium Kosmicznego , Rebeliantom Starej Republiki, Komandosom Nowej Republiki , Oraz Sojuszom najbardziej doswiadczonych Flociazy w grze : Aeon Empire oraz Galactic Empire Varlon :)

 

Gracze ktorzy zasluzyliscie na to bym mogl oddac im honory to : Slawekbest , Rider, Rasiu , womasa123 , [*] Mathis [*], Karoolu , Lobuz nuda888 oraz EKOMANIEK Galaksi95 , satanek z uni2 , kopera, Algida :), Rafiq , camilox i czekalek, N9ne oraz babalu ^^ i wierny kompan donbamboss oraz wszystkich tych ktozy grali ze mna ramie w rami^^ wy byliscie i bedziecie elita tego uniwersum i dziekuje wam za wspolna i emocjonujaca gre ;)

 

Nowa Republika w naszych sercach towarzysze ! zycze duzych zlomow i wielkich farm !

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz tu duzo pisac wiekszosc graczy wie jak jest... rozna sa sytuacje i konflikty moglbym duzo napisac ale malo kto to wezmie na powaznie. ja sie zastanawiam czemu ludzie jak sie zglebia w niektore tematy odchodza... i to jest fakt dosc czesto spotykany, spooooro osob tu gralo i mialo wysokie topki do czasu jak zaczeli sie bardziej angazowac... to jest dosc dziwne

 

Pozdropwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rifiq 2 nie zawsze tak jest ;).

Ludzie angazujac sie oczekuja czegos ... zaczynaja sie znajomosci, wieksza rywalizacja ... Zaczyna sie wytykanie bledow, oszczerstwa i szukanie dziury w calym. O tym mozna pisac duzo i dlugo, ale ten temat nie jest miejscem na to ;).

 

 

Autorowi gratuluje podjetej decyzji. Jakby nie patrzec, OGam jest nalogiem jak kazdy inny, a przeciez zerwanie z nalogiem to pozytywna sprawa.

Jednakze ... czymze bylby czlowiek bez nalogow :sd:.

 

Ave :\m/:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.