Skocz do zawartości

Oslabienie Gwiazd smierci


Dexta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja uwazam zbojnik, ze Twoj pomysl Zbojnik jest nie na miejscu.

Jezeli cos sie zmienia w trakcie rozgrywki, i to na niekorzysc, to nalezy dac szanse na zdemontowanie po 100% wartosci,

 

Napisalem wczesniej, ze bedzie opcja demontowania za 100% wartosci, jezeli pomysl bedzie zrealizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbojnik a ja mam pytanie pod tytulem: co ci szkodzi? Zabierze ci to cos? Krzywde ci wyrzadzi ze ludzie beda mogli zdemontowac te ? Ci co maja mogli by tez powiedziec "no to trzeba bylo nie robic z uber statku".

 

Pomine juz powod oczywisty a mianowicie po co wkurzac ludzi skoro i tak juz ich duzo odchodzi ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexta, Moja flota rowniez sklada sie z , ale jakos nie jestem za tym, by odzyskiwac 100% surowca za nie, bo to jednak troche nie w porzadku jest, czyz nie? A moze jedynie Ja mam takie zdanie, a cala reszta pazerna na te 30% wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbojnik ci latwo tak mowic... jestes chciwy i okazujesz to tym ze piszesz ze zwrot 100 % za gs jest beznadziejny. Nie pomyslales ze niektorzy a raczej wiekszosc robila wiecej niz potrzeba tych gsow po to by moc pokonac gracza ktory ma owe gsy ??? To co ja mialem latac na GSy Pancernikami ? myslisz wogule ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek Ty zacznij czytac ze zrozumieniem, albo chociaz wroc do szkoly, a zeby moc to pocwiczyc - to raz. Co napisalem wyzej, ze z czego moja flota sie sklada? ehh...

Dwa - Gdybym byl chciwy jak to napisales, zadalbym razem z wami zwrotu 100% za gwiazdki, bo przeciez "ja mam same gs i muszem miec sto procent suroFFfca za nie, ajajaj bo ludzie odejdom, daj 100% PLOSE!" <- Tak to wyglada niestety, nie tyle prosby co poziom reprezentujacych.

 

 

Ps. Deus i tak da zwrot 100%, bo czesto idzie "nudzia" na reke. Wiec dyskusje uwazam za zamknieta przynajmniej na ten temat - jak cos ktos chce dodac zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

botki nie chce mi sie czytać 5 stron spamu :) może jestem nowy na tej ugamelce :) ale widać [wymoderowano] w kosmos floty z gs'ów >.> niszczarka/pancernik nie da temu rady :( szkoda ale skoro nie chce osłabić gs'ów można zrobić taki trick że gs'y bedą padać jak muchy :P o co mi chodzi o takie działko w obronie :)

 

 

" Gdy flota zyskała ogromną przewagę nad obroną, najlepsi naukowcy z całego wszechświata zebrali się w jednym budynku, by opracować plany nad stworzeniem czegoś, co by zmieniło wyniki wielu bitew. Po długich przygotowaniach odkryli nowy sposób wykorzystania grawitonów. Działo grawitonowe jest mocniejszym odpowiednikiem Gwiazdy Śmierci, ponieważ posiada połączenie z ogromym generatorem znajdującym się na planecie. Strumień grawitonów wystrzelony z działka jest tak potężny, że w miejscu gdzie spotka się ze statkiem powstaje czarna dziura wielkości małej planety, dlatego aby nie wciągneła ona niczego z planety, jest potrzeba ogromna tarcza ochronna, jaką jest Rozwój Grawitonów na poziomie 3-cim. Działo to jest 3 razy mocniejsze niż Gwiazda Śmierci, co jest równoznacznie z posiadaniem 3 szybkich działek na nią. Od tej pory żaden Imperator mający dużą ilość Gwiazd Śmierci nie będzie pewny, czy jego flota sprosta obronie na obcej planecie. Jednakże naukowcy zajmujący się technologią we flocie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i wszystko może się w przyszłości znów odwrócić na takie czasy, gdzie flota znów będzie górowała nad obroną...Jednakże w chwili obecnej, jest zupełnie na odwrót i to obrona jest teraz kluczem do zwycięstwa. Urządzenie deaktywuje się po jego znacznym uszkodzeniu. Po bitwie szanse wynoszą do 70%, że uszkodzone urządzenie będzie można znowu doprowadzić do użytku. "

 

Szybkie działa przeciw: Gwiazda śmierci - 3

 

Punkty strukturalne 12.000.000

Siła powłoki 75.000

Siła ataku 500.000

 

i skoro ma szybsze działo na 3 gs'y to może dodać cene 3x ceny gs'a Wymagania: Metal: 15.000.000 Kryształ: 12.000.000 Deuter: 6.000.000

 

dodajcie to działko i nie bedzie płaczu że gs'y to zuo :P proste tyle odemnie :) pozdro

 

 

-NightGhoust-

//warn za wulgaryzm//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem większość postów w tym temacie, pora dać jakieś informację:

 

Problem 1 lm'a polega na źle dobranym dzieleniu siły przez osłonę obrońcy, czyli jak ktoś jest "spryty" to ma jedną rundę do przodu, bo pół siły obrońcy będzie skierowane na jeden statek (obojętnie jaki). Problem wydaje się błachy, ale w skrypcie to już większe zamieszanie. Skończyliśmy kolejkę, kończę robić sesję i zaraz po tym będę grzebał w silniku, aby ten problem rozwiązać.

 

 

zostanie na pewno osłabiona, będzie dostępny symulator, na którym będziemy wszyscy razem dobierać optymalną jej siłę, bo obecnie jest za silna.

 

Co do systemu obronnego, takowego nie będzie, bo nie działał by on tylko na gś, a na wszystkie statki i zniszczyło by to sens bunkra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.