Skocz do zawartości

Oslabienie Gwiazd smierci


Dexta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i wlasnie dobrze, bo sie nie lata, jak zaczna latac inne statki to bedzie zabawa. Ludzie w koncu poznaja tajniki SD, silnika walk. W koncu zobaczymy krazki na lm, bombki na obrone, pancki na ow ;)

 

A nie, "buduj ", one sa na wszystko :^^:

 

Nie zgadzam sie z tym zdaniem. Wtedy sie bedzie Aurorami latac.

 

Spokojnie, zrobie osobny symulator, gdzie bedziemy testowac rozne pomysly i wybierzemy najlepsza opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurory?? Skadze ten pomysl ? o.O

 

 

Oto Aurory na mix (OW + pancki + LM)

 

Agresor stracil 657.964.500.000 jednostek.

Obronca stracil 528.476.390.000 jednostek.

 

Tak to wyglada z dodaniem LM do Auror (ten blad i tak bedzie naprawiony wiec to juz bez znaczenia)

 

 

 

Nizej bez LM

Agresor stracil 838.166.700.000 jednostek.

Obronca stracil 447.160.255.000 jednostek.

 

 

A wiec nie ma szans by nagle aurorami sie wszyscy zachwycili..

 

 

 

 

 

Od razu dodam inny sklad, zeby nie bylo, ze teraz Aurora za slaba.

 

 

Bombki zamiast OW + LM + Pancki vs Aurorta

 

Agresor stracil 217.776.950.000 jednostek.

Obronca stracil 1.000.380.745.000 jednostek.

 

Na bombki sa jak Sprite ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RockHorn, nie zostaly "niechcaco" wzmocnione - bzdura. zostaly bardzo oslabione - jednak niewystarczajaco.

 

Problem lezy w szybkosci ich zdobycia. Na OGame nie oplaca sie latac , bo zeby zniszczyc czyjas flote potrzebujemy x dni, jak nie xx zamin te doleca, a wiadomo, za ten czas albo ktos nas uprzedzi, albo obronca wysle FS.

 

Druga sprawa, ich kosz oraz czas budowy rowniez jest bardzo dlugi, dlatego wolimy zbudowac ow, pancki, lm.

 

U nas obie te sprawy sa zalatwione, czas lotu - krotki, czas budowy znikomy.

 

Dlatego ja np. proponuje:

 

SD NA OW, z 10 do 3

SD na pancernik z 12 do 2

SD na LM - usunac

SD NA krazki z 33 na 10

SD NA LDL z 120 do 40

SD na dzialo gaussa - usunac

SD NA JONY ze 100 na 20

 

Obrone z 40.000 zmniejszyc do 20.000

Sile ataku z 155.000 do 100.000

 

 

MT, DT, CM, ldl, cdl, jony

Ale bedzie slaba na

(bardzo slaba) na ow

pancerniki

aurory

 

krazownik bedzie slabym statkiem na gs, ale bedzie stanowil zagrozenie.

 

Ponadto, mozna jeszcze zmniejszyc "szybkosc" , ze 100 do np. 10

Moony beda rzadziej schodzic, bo gs dluzej leca, a rowniez agresor sie zastanowi, czy jednak te wyslac, bo czas lotu bedzie bardzo dlugi.

 

ja jestem jak najbardziej za :D bo wlasnie brakuje mi tych zroznicowanych flot. Pamietam ze frajda byla znacznie wieksza wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx w moich oczach widze ze, nie swiadomie dazysz do wyeliminowania z gry.

Osobiscie juz bym nie zrobil zadnej. Nie z powodu oslabienia jej statystyk ale predkosci i nowego wzoru niszczenia moonow. Wzor mi sie aktualnie podoba z powodow ze, gwiazda jest bardzo powszechnym statkiem bojowym i jest droga. Ale to jest dobry wzor tylko w tedy gdy flota jest ciagle robiona w gwiazdach. Zauwaz na malego moona potrzeba ich pare milionow, a wbrew pozorom to sa duze ilosci surowcow. A kto by trzymal okolo 25 mln gwiazd na srednie ksiezyce, nie mowiac juz o wiekszej ilosci na duze jezeli ten statek stanie sie calkowicie nie oplacalny. Jezeli juz jest zamiar oslabiania ich tak drastycznie to stary wzor niszczenia moonow powinien powrocic. Jezeli tak sie nie stanie watpie aby ktos w ogole je robil. Za tym idzie nie formalne wykluczenie ich z gry. Rozumiem po wypowiedziach wielu osob ze, nie przepadaja za gwiazdami smierci z powodu "Magicznego lm". Moim zdaniem na pewno flota sie zroznicuje jak zostanie naprawiony ten blad i aby uchronic gwiazdy trzeba bedzie budowac duze ilosci innych statkow, o ktorych pisalisci OW, NC... Przypuszczam ze, nie wezmiecie tego zdania znaczaco pod uwage bo wiecie ze, jestem zwolennikiem gwiazd. Ale tutaj sie nie kierowalem flociarskim instynktem ale logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skedy wziales pomysl, ze trzeba miec po kilka milionow na malego moona.. po prostu wyslij 2-3 fale po 200-500k.. Wzor wyeliminowal mozliwosc zniszczenia moona na 100% bez ryzyka utraty uzywajac takich np. 200k

 

 

Tutaj jest prosty wybor mniejszego zla - wyeliminowac albo wszystko inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wiary bez Excela:

1. Do 0 % na MAX moona potrzeba 604.700.000 (malo kogo bedzie stac )

2. Osiagalne 25 kk daje 0% dla moonow ponizej 7.100 srednicy

3. 5kk starczy jedynie na male moony, powyzej 7.000 5-11%

4. 2 kk jedynie dla 3.000 srednicy ma 0%, reszta 1-14%

5. 1 kk zadnych 0%, ogolnie 1-16%

6. 200k 8-20%

Po tych oslabieniach gwiazdy nie beda wysylane do walki, zostanie im tylko niszczenie moonow.

Spowalniajac gwiazdy 10x to bedzie bardzo uciazliwe. Jak sam napisales wysylajac to nie bedzie 100%.

Dlatego trzeba bedzie wyslac pare milionow. A wysylajac to po kolei w seriach jakich napisales przy spowolnieniu 10 krotnym bedzie to meka. Moon w przypadku gdy bedzie zniszczony powstanie na nowo zanim gwiazdy powroca na planete. I tyle bedzie z wszystkiego. Nie wiem po co napisales taka wiadomosc w stosunku do mnie... Myslalem ze, po moim pierwszym tutaj poscie bedzie zrozumiane jakie mam zdanie na ten temat. Nie nalezy oslabiac gwiazd tylko naprawic ten blad z "magicznymi statkami". To wszystko o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wysylajac to po kolei w seriach jakich napisales przy spowolnieniu 10 krotnym bedzie to meka. Moon w przypadku gdy bedzie zniszczony powstanie na nowo zanim gwiazdy powroca na planete.

 

Wow.. pierwszy powazny argument :P

Rzeczywiscie jak spowolnimy az 10x to moze to trwac za dlugo.. Ale to byla tylko propozycja deusa, wiec przy dokonywaniu zmian jakos sie to dopasuje, zeby lot nie trwal np. 2h. :spoko:

 

Co do przeznaczenia to wlasnie do tego dazymy - tylko na moony i jeszcze na bunkry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi ja przestalem pisac bo i tak zrobia co chca. 3 flociarzy sie odezwalo w temacie a reszta siedzi cicho bo widzi nagonke wielka na ten statek i widzi rowniez ze nic sie nie poradzi na kombinowanie ekowcow - jest ich wiecej w grze. Wiec przemilcz ten temat i tak zrobia co zechca. Prosza niby o wypowiedzi na temat dany a pozniej jak ktos powie swoje zdanie to taki - bo co to nie ja - Nariel (ktory wszedzie nos wscibia) wysmiewa wszystko i przyjmuje ze to atak na niego jesli sa to slowa krytyki. Ten czlowiek nie pojmuje co to logika.

 

A co do samego oslabienia to robcie co chcecie. Uni 3 juz nie zyje wiec nie zaszkodzicie mu. Naprawde myslicie ze to w jakims stopniu poprawi kondycje gry? - pytanie do Deusxa.

Jak chcecie tego dokonac przez zmiane jednego statku? Moim zdaniem zamiast tu o glupotach rozmawiac z powinnismy jakos zebrac sie razem i podyskutowac co zrobic i jak by sciagnac tu graczy i rozreklamowac gre. Tu jest potencjal do rozwoju gry a nie oslabianie . Silnik walk jak w przypadku 1 LM oczywiscie do naprawy ale reszta to bzdet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszyscy sie przyzwyczaili do predkosci - Ja rowniez.

Patrze z perspektywy czasu i GS u nas jest za silna. wszyscy sile ataku przeliczamy na koszt w netalu lub innym surowcu. GS bbyl i jest przeznaczony do niszczenia ksiezycow a oprocz tego stacja bojowa.

proponuje jak pisalem wczesniej ograniczyc jej zdolnosci bojowe o 50% a predkosc , no coz ja bym dal 10% z tego co jest teraz (wielki potwor z duza iloscia dzial) nie moze latac jak lekki stateczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszyscy sie przyzwyczaili do predkosci - Ja rowniez.

Patrze z perspektywy czasu i GS u nas jest za silna. wszyscy sile ataku przeliczamy na koszt w netalu lub innym surowcu. GS bbyl i jest przeznaczony do niszczenia ksiezycow a oprocz tego stacja bojowa.

proponuje jak pisalem wczesniej ograniczyc jej zdolnosci bojowe o 50% a predkosc , no coz ja bym dal 10% z tego co jest teraz (wielki potwor z duza iloscia dzial) nie moze latac jak lekki stateczek :)

 

 

co do tego powiem tylko tyle GS mozna oslabic do max 70% co by rownalo sie ze kazdy inny statek w odpowiednich proporcjach jest go wstanie zestrzelic oraz naprawic blad 1 lm a teraz dalej co do predkosci wedlug mnie jest ona proporcjonalna na ogame(wezmy uni electra ) statki lataj po 12 minut a gs 1.40h wiec zmienajac to automatycznie przechodzi to aby najwyzej przedluzyc podstawowy lot gs o 4 minuty bo reszte bedzie bez sensu i polowa ludzi pojdzie gdzie indziej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi ja przestalem pisac bo i tak zrobia co chca. 3 flociarzy sie odezwalo w temacie a reszta siedzi cicho bo widzi nagonke wielka na ten statek i widzi rowniez ze nic sie nie poradzi na kombinowanie ekowcow - jest ich wiecej w grze. Wiec przemilcz ten temat i tak zrobia co zechca. Prosza niby o wypowiedzi na temat dany a pozniej jak ktos powie swoje zdanie to taki - bo co to nie ja - Nariel (ktory wszedzie nos wscibia) wysmiewa wszystko i przyjmuje ze to atak na niego jesli sa to slowa krytyki. Ten czlowiek nie pojmuje co to logika.

 

A co do samego oslabienia to robcie co chcecie. Uni 3 juz nie zyje wiec nie zaszkodzicie mu. Naprawde myslicie ze to w jakims stopniu poprawi kondycje gry? - pytanie do Deusxa.

Jak chcecie tego dokonac przez zmiane jednego statku? Moim zdaniem zamiast tu o glupotach rozmawiac z powinnismy jakos zebrac sie razem i podyskutowac co zrobic i jak by sciagnac tu graczy i rozreklamowac gre. Tu jest potencjal do rozwoju gry a nie oslabianie . Silnik walk jak w przypadku 1 LM oczywiscie do naprawy ale reszta to bzdet.

 

Ten zabieg nie ma "poprawic kondycji gry" czy rozreklamowac jej czy naklonic ekocow na flote. To ma po prostu udoskonalic system walk, ktory jeszcze w obecnym stadium nie jest doskonaly.

 

 

"podyskutowac co zrobic i jak by sciagnac tu graczy i rozreklamowac gre"

To sciagnij, na OGam bylo pare konkursow na najlepsza reklame - male zainteresowanie, nawet jak byly nagrody. Obecnie wydaje kupe kasy na kampanie reklamowe, jednak to nie wystarcza, jezeli nie masz budzetu rzedu 20.000 - 60.000 tys. zl to dotrzesz do malej ilosci uzytkownikow. Obecna stawka wynosi ok. 50gr za jedna unikalna wizyte - w tym, ze czas jest liczony 5sek, wiec moze ktos wejsc i zaraz wyjsc - tak czy owak trzeba zaplacic..

Zagra jeden na 100, z czego aktywny bedzie 1 na 1000

Przeliczajac, wychodzi ok. 500zl na jednego gracza, gracz powiedzmy wyda w sumie 50zl na sklep. Najlepsza reklama jest, jak kolega powie koledze, kolega kolegi powie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszyscy sie przyzwyczaili do predkosci - Ja rowniez.

Patrze z perspektywy czasu i GS u nas jest za silna. wszyscy sile ataku przeliczamy na koszt w netalu lub innym surowcu. GS bbyl i jest przeznaczony do niszczenia ksiezycow a oprocz tego stacja bojowa.

proponuje jak pisalem wczesniej ograniczyc jej zdolnosci bojowe o 50% a predkosc , no coz ja bym dal 10% z tego co jest teraz (wielki potwor z duza iloscia dzial) nie moze latac jak lekki stateczek :)

Przy takiej predkosci, mozna bedzie usunac fleetslow, nie przesadzajmy... Albo znizamy mozliwosci bojowe albo predkosc, robiac jak napisales zrobimy z GS statek ktory juz zrobiony nadaje sie tylko do demontazu, a nie zrobiony do wspomnien 'jak to kiedys bylo, gdy mozna bylo tym latac'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi ja przestalem pisac bo i tak zrobia co chca. 3 flociarzy sie odezwalo w temacie a reszta siedzi cicho bo widzi nagonke wielka na ten statek i widzi rowniez ze nic sie nie poradzi na kombinowanie ekowcow - jest ich wiecej w grze. Wiec przemilcz ten temat i tak zrobia co zechca. Prosza niby o wypowiedzi na temat dany a pozniej jak ktos powie swoje zdanie to taki - bo co to nie ja - Nariel (ktory wszedzie nos wscibia) wysmiewa wszystko i przyjmuje ze to atak na niego jesli sa to slowa krytyki. Ten czlowiek nie pojmuje co to logika.

 

A co do samego oslabienia to robcie co chcecie. Uni 3 juz nie zyje wiec nie zaszkodzicie mu. Naprawde myslicie ze to w jakims stopniu poprawi kondycje gry? - pytanie do Deusxa.

Jak chcecie tego dokonac przez zmiane jednego statku? Moim zdaniem zamiast tu o glupotach rozmawiac z powinnismy jakos zebrac sie razem i podyskutowac co zrobic i jak by sciagnac tu graczy i rozreklamowac gre. Tu jest potencjal do rozwoju gry a nie oslabianie . Silnik walk jak w przypadku 1 LM oczywiscie do naprawy ale reszta to bzdet.

 

Ten zabieg nie ma "poprawic kondycji gry" czy rozreklamowac jej czy naklonic ekocow na flote. To ma po prostu udoskonalic system walk, ktory jeszcze w obecnym stadium nie jest doskonaly.

 

 

"podyskutowac co zrobic i jak by sciagnac tu graczy i rozreklamowac gre"

To sciagnij, na OGam bylo pare konkursow na najlepsza reklame - male zainteresowanie, nawet jak byly nagrody. Obecnie wydaje kupe kasy na kampanie reklamowe, jednak to nie wystarcza, jezeli nie masz budzetu rzedu 20.000 - 60.000 tys. zl to dotrzesz do malej ilosci uzytkownikow. Obecna stawka wynosi ok. 50gr za jedna unikalna wizyte - w tym, ze czas jest liczony 5sek, wiec moze ktos wejsc i zaraz wyjsc - tak czy owak trzeba zaplacic..

Zagra jeden na 100, z czego aktywny bedzie 1 na 1000

Przeliczajac, wychodzi ok. 500zl na jednego gracza, gracz powiedzmy wyda w sumie 50zl na sklep. Najlepsza reklama jest, jak kolega powie koledze, kolega kolegi powie itd.

 

ty sie jeszcze bezczelnie dziwisz ze malo graczy jest i ze nikt nie chce sciagac na ta porazke swoich znajomych ? nie badz zalosny bardziej niz jestes w rzeczywistosci kazdy kto tu gra wie ze masz graczy za nic i liczy sie tylko kasa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a moze z innej strony ...podkrecmy Ow wzgledem gs ?

by proporcje wybudowania w stosunku do Gs byly takie same ale . by koszt na remis gs i ow byl taki samy.... ale zostawmy ich wady... czyli ow duzoooooooooo paliwka a gs dlugggggggggggi lot .

 

Wtedy kazdy gracz jak ma wydac giga ilosc dexa na lot OW sie zastanowi czy mu sie oplaca .....

A kazdy z Gs jak pomysli ze musi dlugo leciec i moze sie nadziac na OW zastanowi sie czy to mu sie kalkuluje.

 

W koncu bedzie tak ze kazdy bedzie puszczcal fsa na male siku bo bedzie sie bal szybkich Ow .

 

Ewentualnie oslabic Sd wzgledem Ow co dalo by podobny rezultat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paciorkowiec, i wszyscy beda robic OW..

Nic nie zwiekszajmy sily na , bo kazdy statek juz ma swoje zalety i wady. To nie OW jest za slaby tylko jest za silna.

 

Chodzi o to, ze jesli dostosujemy inny statek do silnej to znowu ten statek bedzie silniejszy od wszystkich, a oslabiajac do poziomu innych statkow nic poza tym juz nie musimy robic.

 

 

 

 

PS: OGI, a zaplacisz za wszystko tutaj sam? Skoro kasa sie nie liczy to mozesz pokazac ile Ty wydasz siana, zeby inni sobie pograli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi ja przestalem pisac bo i tak zrobia co chca. 3 flociarzy sie odezwalo w temacie a reszta siedzi cicho bo widzi nagonke wielka na ten statek i widzi rowniez ze nic sie nie poradzi na kombinowanie ekowcow - jest ich wiecej w grze. Wiec przemilcz ten temat i tak zrobia co zechca. Prosza niby o wypowiedzi na temat dany a pozniej jak ktos powie swoje zdanie to taki - bo co to nie ja - Nariel (ktory wszedzie nos wscibia) wysmiewa wszystko i przyjmuje ze to atak na niego jesli sa to slowa krytyki. Ten czlowiek nie pojmuje co to logika.

 

A co do samego oslabienia to robcie co chcecie. Uni 3 juz nie zyje wiec nie zaszkodzicie mu. Naprawde myslicie ze to w jakims stopniu poprawi kondycje gry? - pytanie do Deusxa.

Jak chcecie tego dokonac przez zmiane jednego statku? Moim zdaniem zamiast tu o glupotach rozmawiac z powinnismy jakos zebrac sie razem i podyskutowac co zrobic i jak by sciagnac tu graczy i rozreklamowac gre. Tu jest potencjal do rozwoju gry a nie oslabianie . Silnik walk jak w przypadku 1 LM oczywiscie do naprawy ale reszta to bzdet.

 

Ten zabieg nie ma "poprawic kondycji gry" czy rozreklamowac jej czy naklonic ekocow na flote. To ma po prostu udoskonalic system walk, ktory jeszcze w obecnym stadium nie jest doskonaly.

 

 

"podyskutowac co zrobic i jak by sciagnac tu graczy i rozreklamowac gre"

To sciagnij, na OGam bylo pare konkursow na najlepsza reklame - male zainteresowanie, nawet jak byly nagrody. Obecnie wydaje kupe kasy na kampanie reklamowe, jednak to nie wystarcza, jezeli nie masz budzetu rzedu 20.000 - 60.000 tys. zl to dotrzesz do malej ilosci uzytkownikow. Obecna stawka wynosi ok. 50gr za jedna unikalna wizyte - w tym, ze czas jest liczony 5sek, wiec moze ktos wejsc i zaraz wyjsc - tak czy owak trzeba zaplacic..

Zagra jeden na 100, z czego aktywny bedzie 1 na 1000

Przeliczajac, wychodzi ok. 500zl na jednego gracza, gracz powiedzmy wyda w sumie 50zl na sklep. Najlepsza reklama jest, jak kolega powie koledze, kolega kolegi powie itd.

 

ty sie jeszcze bezczelnie dziwisz ze malo graczy jest i ze nikt nie chce sciagac na ta porazke swoich znajomych ? nie badz zalosny bardziej niz jestes w rzeczywistosci kazdy kto tu gra wie ze masz graczy za nic i liczy sie tylko kasa .

 

W swoim rozumieniu mialem na mysli to, ze chce dla was dobrze i wydaje kupe kasy na reklame, zeby WAM gralo sie lepiej, i zebyscie WY mieli przeciw komu grac. Ale skoro inaczej to odbierasz lub zle zrozumiales, to nie trzeba bylo z morda na mnie ;f A moja wypowiedz byla kierowana dla jednej osoby, ktora uwazala (w moim rozumieniu), ze nic w tym kierunku nie robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerile jakbys czytal moj post ze zrozumieniem to bys doszedl do pwenej rzeczy ze pisalem by wzmocnic ow wzgledem gs albo gs oslabic wzgledem ow . Musi byc tak w grze ze kazdy statek ma jednego wroga smiertelnego dla gs ow dla ow pancek dla pancka niszczarka dla niszczarki gs i tak w kolko . I w tym momencie wybierasz sobie flote szybka lub wolna ... wiesz ze gs rozwali pancka niszczarke i inne ale moze sie obawiac ow tak i inne statki , i wtedy nie bedzie jednego " boga" a wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbys Ty czytal ze zrozumieniem to bys doszedl, ze niszczy dobrze wszystkie statki, a OW sa na nia dobre, za to inne statki jak na przykladzie Pancki na OW sa TYLKO na OW, a z pozostalymi padaja bez problemu. ma odwrotna sytuacje - 1 statek mocny reszta slaba.

 

 

 

 

Co to w ogole za zwrot.. "jakbys czytal ze zrozumieniem".. to ja mam dochodzic o co Ci chodzilo?

Pisz jasno i konkretnie to nie bedzie nieporozumien :pfff:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prosze o to zeby nikt sie nie zaczynal bawic ze statami innych statkow bo one sa akurat wpozadku a jak sie zacznie przy nich grzebac to bedziemy sie z tym bawic do us... smierci :P

 

Zwyczajnie obnizmy troche skutecznosc moim zdaniem wystarczy zmniejszyc SD i bedzie super bo predkosc akurat maja odpowiednia. Jak sie je zwolni to beda za wolne jak na tak szybki serwer.

 

W kazdym razie trzeba zrobic tak:

 

1. Po pierwsze pozbyc sie buga z jednym LM bo to juz duzo da.

 

2. Zobaczyc jak to bedzie wygladac po naprawie silnika i potem najwyzej zmniejszyc ilosc SD.

 

Niema co za szybko podejmowac krokow bo co nagle to po diable (hehe ale to wyrazenie jest debilne :P) bo prawda jest taka ze jak oslabimy je zbyt mocno to tez bedzie nie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal zmniejszyc spalanie wszystkich pozostalych statkow , wtedy beda bardziej oplacalne a ich sila jak i sila GS nie ulegnie zmianie.Poza tym flociarze ktorzy teraz lataja glownie Gsami nie odczuja zadnej roznicy i nie bedzie niepotrzebnych klutni...

Mozna jeszcze troszeczke oslabic Gsy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.