Skocz do zawartości

Oslabienie Gwiazd smierci


Dexta

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym poruszyc temat oslabienia Gwiazd smierci. Temat byl juz poruszony w czasie zmiany wzoru na niszczenie moonow.

 

Uwazam ze powinny byc oslabione w stosunku do innych statkow. Powodow jest 3:

 

1. Sila i ilosc szybkich dzial sprawia ze jest w sumie statkiem nie do pokonania no chyba ze przez wieksza ilosc . Stojac na planecie dobrze zbunkrowanej to wlasciwie mozna sobie pomazyc.

 

2. Na dobra sprawe wiekszosc graczy robi teraz floty wylacznie zlozone z z powodu ze po pierwsze jest bardzo silne a po drugie zwraca sie bardzo szybko chocby w zuzyciu deuteru.

(Prosze mi nie mowic ze sa drogie bo to nie jest oryginalny ogame gdzie jak ktos mial 1 to bylo wooooooo tu kazdego stac na to w mniejszej lub wiekszej ilosci nawet bez uzycia dodatkow)

 

Obawiam sie ze za miesiac lub dwa(na U2) bedziemy obserwowac u graczy floty zlozone wylacznie z i nie mowie tylko o tych najsilniejszych flociazach ale rowniez calej reszcie bo zwyczajnie bardziej sie to oplaca.

 

3. nie jest uzywany tak jak byl w ogame. Ich przeznaczenie bylo takie by byc wsparciem dla reszty floty. Byl to bardzo drogi statek w ogame moim zdaniem dla tego ze balansowalo to jego duza sile udezeniowa.

 

------------

 

Jest jeszcze sprawa silnika walk gdzie jak sie wysle flote zlozona z 1lma lub jakies innej nieznaczacej liczby statkow i to te statki znikna a Gwiazdy zawsze przezyja a nawet jesli jakims cudem uda sie w nie udezyc to straty beda minimalne.

 

Osobiscie bym wogule usunol z tej gry z tego powodu ze gra byla by duzo ciekawsza jako ze kazdy mialby inna flote :D Ale odrazu powiem ze to tylko moje zdanie i nie mowie ze tak powinno byc :P

 

Jestem przygotowany na to ze odzew od wszystkich flociazy bedzie negatywny, Prosze tylko o konstruktywna krytyke i brak tekstow typu (nie jestes flociazem co ty tam wiesz zakichany ekowcu) jestem ekowcem to fakt ale nie zmienia to faktu ze rowniez graczem i widze jak gra dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bylo juz duzo przepychanek co do wiec napisze tylko to. Zwrocisz wszystkim za te ? Niektorzy wydali na to pieniadze i co teraz? Nie kazdy zgodzi sie z taka sytuacja. A jak sam napisales jestes ekowcem wiec co za roznica dla ciebie jakie statki lataja i sie niszcza? :) Wiesz to tak jakbym ja mowil ci co masz zamowic bo jemy w tej samej restauracji :) Nikt nie zmusza do ogladania ST i SJ. jest droga i dobra jednostka dla flociarzy wlasnie ze wzgledu na to ze malo pali. Jakby ktos pilnowal dolotu floty to leca one na tyle dlugo ze mozna swoja flotke w odpowiednim czasie poderwac. Prawie wszyscy co traca flotke nie zrobili fsa lub tez nie odebrali go. Tu naprawde nie ma wielkiej filozofii i nie trzeba byc nie wiadomo kim by dac sobie rade :) Tu na forum sa poradniki i porady jak dac sobie rade i jak szybko wspiac sie w gore i nie stracic tego. Wiec moim zdaniem moze pozostac tak jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrocisz wszystkim za te ? Niektorzy wydali na to pieniadze i co teraz?

Chcialbym powiedziec co, ale nie wypada..

Powiedz lepiej, czy komus zostalo zwrocone za LMy kiedy SD weszly do gry?

Nagle LMy z najlepszej pozycji staly sie jednym z gorszych statkow i co? NIKT nie napisal nawet gdzies na marginesie, ze maja mu zwrocic surke za LMy.

 

 

A jak sam napisales jestes ekowcem wiec co za roznica dla ciebie jakie statki lataja i sie niszcza?

Zgadnij.. nie jest egoista! (nie patrzy tylko na siebie, a na ogol)

 

 

 

ma SD na kazdy statek, wiec co robimy?

..

 

Ma najmniejsze spalanie, wiec co robimy?

..

 

Na LMy sa kregi, na kregi sa pancerki i OW, na OW sa pancerki, na pancerki sa NC, na NC i wszystko inne sa , a na nia nie ma nic, wiec co robimy?

..

 

Chcemy zniszczyc moona, wiec co robimy?

..

 

W okreslonych warunkach predkosc nie ma znaczenia, poniewaz co za roznica czy cos leci 5 minut czy 5h, jesli lapiemy kogos na falange i tak czy siak wyslemy mu jakies 2-5s po dolocie.

 

 

kanah ma pelno , wiec co ma byc mocne? :D

No oczywiscie ..

Twierdzisz, ze to my chcemy dostosowac gre do siebie ale z naszego punktu widzenia to jest odwrotnie 8)

 

 

 

Ten blad wczesniej czy pozniej bedzie naprawiony, i ten 1 czy 100000 LM nic nie bedzie dawac.

 

Co do sily to jednak trzeba na cos oslabic, bo statek uniwersalny nie ma sensu - mozna od razu usunac wszystkie inne.

 

Do czego sluzyc powinna ..:

- loty na dlugim dystansie (male spalanie)

- bunkry (nie uciekna)

- niszczenie moonow

 

I wszystko! Kazdy statek ma swoje przeznaczenie, wiec z jakiej paki ma byc lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niepodlega dyskusji ze kasa musiala by byc zwrucona za te ale jakby byly usuniete bo nawet gdyby byly oslabione to tez niewyobazam sobie zeby nagle mialy sile LM.

Dalej byly by to najsilniejsze statki. Chodzi mi tylko o to zeby byl jakis statek czy kombinacja statkow ktora ma jaka kolwiek szanse z flota .

 

I to prawda jako ekowiec niepowinienem sie przejmowac tyle ze ja jednak mam flote bo co jakis czas jej uzywam a w moj bunkier, ktory nie jest maly i malo nie kosztowal, mozna wleciec naprawde smieszna (moim zdaniem) iloscia . Przekonalem sie o tym jak wlecial we mnie Flux zaraz przed banem. Wlecial 1 LMem i ponad 100.000.000 i przebil sie przez moja obrone jak przez maslo nawet jednego nie stracil tak wiec albo jest przegiete albo system walk jakos niezadobrze dziala :D

 

Mialem jeszcze pomysl zeby jedne ze statkow np niszczyciele mialy SD na np 2 a za to mialo by na te statki 5 czy wiecej to akurat do ustalenia bo wtedy chociaz jakis statek mialby szanse zniszczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexta, jest statek na ... OW ale TYLKO on.. musialbys robic tylko OW, zeby wygrac, bo dodasz LMy i juz masz wieksze straty.

 

SD na nie powinno byc, bo jest to zbyt duzy statek, ale to nie ogame, wiec tutaj mozna polemizowac troche :P

 

 

 

Co do twojego przypadku z Fluxem, uwazam, ze miales duza ilosc obrony i wydawalo Ci sie, ze to duzo, ale WR i LDL kosztuja tak malo, ze liczby moga byc niesamowicie wielkie, jednak w naszym silniku walk (w przeciwienstwie do tego z ogame) ilosc nie ma najmniejszego znaczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LDL mialem duzo ale to jest miesko armatnie i kazdy o tym wie ale wiesz 500.000.000 WP 1.000.000.000 jonowek i tyle samo Gaussow to tak malo znowu nie jest... no niewazne wazne zeby naprawic ten system walk i jeden problem bedzie z glowy

 

Co do SD to moze masz racje troche za duze to o tym nie pomyslalem hehe XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym powiedziec co, ale nie wypada..

Powiedz lepiej, czy komus zostalo zwrocone za LMy kiedy SD weszly do gry?

Nagle LMy z najlepszej pozycji staly sie jednym z gorszych statkow i co? NIKT nie napisal nawet gdzies na marginesie, ze maja mu zwrocic surke za LMy.

 

Widzisz ja nie prosilem o SD tylko np. ty o nie zabiegales i je tworzyles wiec pretensje do siebie prosze ze tak je wyliczyliscie.

 

Cytat:

A jak sam napisales jestes ekowcem wiec co za roznica dla ciebie jakie statki lataja i sie niszcza?

 

Zgadnij.. nie jest egoista! (nie patrzy tylko na siebie, a na ogol)

 

To znaczy ze wszyscy mamy byc ekowcami bo wiekszosc tak gra?

 

kanah ma pelno , wiec co ma byc mocne? :D

No oczywiscie ..

Twierdzisz, ze to my chcemy dostosowac gre do siebie ale z naszego punktu widzenia to jest odwrotnie 8)

 

Gra juz jest taka wiec co ja dopasowuje pod siebie? Kupilem za surke bo mi sie to oplacalo. Zastanow sie najpierw zanim cos napiszesz. To wy chcecie zmian - czyli dopasowania. No chyba ze nie rozumiesz slowa dopasowanie.

Na LMy sa kregi, na kregi sa pancerki i OW, na OW sa pancerki, na pancerki sa NC, na NC i wszystko inne sa , a na nia nie ma nic, wiec co robimy?

 

Za surowce ktore wydam na kupuje OW i wygrywam z GS mam mniejsze straty ale wieksze spalanie. Wiec na sa OW. Policz sobie bo lubisz matematyke.

 

Chcemy zniszczyc moona, wiec co robimy?

..

 

Tu to juz dales.... :P To chyba logiczne. Wszedzie za zdejmowanie moona jest odpowiedzialna . Zloz zazalenie ze skarbowy podatki zbiera - bedzie to samo.

 

W okreslonych warunkach predkosc nie ma znaczenia, poniewaz co za roznica czy cos leci 5 minut czy 5h, jesli lapiemy kogos na falange i tak czy siak wyslemy mu jakies 2-5s po dolocie.

 

Widac ze grac nie potrafisz skoro dajesz sie zlapac na falandze. Gdybys przeczytal choc jeden poradnik wiedzialbys jak tego uniknac :)

 

Reszta to stary belkot gracza co nigdy tu nie latal i nie mial floty.

 

Zrobcie co uwazacie za stosowne ale skoro ma byc tylko do niszczenia moona to po co robiliscie takie przeliczniki niszczenia moona i zachecacie tym do ich budowania. Wiesz nariel jestes niekonsekwentny w swoich poczynaniach. Jak osoba ktora cos tam wymyslila i nie wazne jakim kosztem i czyim ale musi to zrealizowac - ale oczywiscie nie swoim :)

 

To wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra chlopaki powiem to teraz zanim sie zacznie bo wiem jak wy dwaj "lubicie ze soba dyskutowac". Chcialbym zeby temat byl w miare powazny i zeby sie wiecej osob tu wypowiedzialo a jak ktos tak mocno dyskutuje jak wy, to ludziom sie potem pisac nie chce. Tak wiec prosze odsuncie swoje roznice na bok na chwile i pobawmy sie w konstruktywna krytyke :D

 

Wszyscy juz wiedza jakie mamy zdanie tak wiec poczekajmy az ktos poza nasza 3 cos napisze bo nadyskutowalismy sie juz przy temacie o niszczeniu moonow (przynajmniej wy dwaj) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze o oslabieniu a skoro tylko widzisz atak na siebie to twoj problem. Cytaty wyrwane z kontekstu. I jestes nadwrazliwy Narielku. Swoje zdanie napisalem. Nie prowadze do klotni co zarzuca mi sie tu, tylko odpisuje na "argumenty" ktore przedstawili zwolennicy zmian. :) Wczorajsza farsa nigdy sie juz nie powtorzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl za zlikwidowaniem . Zamiast nich wprowadzic nowy statek przeznaczony tylko do niszczenia moonow.

 

No dobrze ale co teraz by sie stalo z tymi setkami milionow GS na uniwersach ? zniknely by ? dla niektorych jest to ze maja 1kk GS wypocina tygodnia z codziennego farmienia a z tego co mi Nariel napisal na PW po zlikwidowaniu GS Flociaze wygineli by w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zlikwidowanie to zbyt drastyczny ruch. Tak po przemysleniu calej sprawy z Nerielem stwierdzam ze trzeba by poczekac na naprawe/poprawe tego silnika walk. Przekonamy sie wtedy jak ataki beda dzialac jak ten trik ze wysyla je sie z 1LM zostanie wyeliminowany jako ze to jest jak narazie glowny problem.

 

Mozemy oczywiscie podyskutowac nad ewentualnymi zmianami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaronAston, to by stworzylo kilka problemow:

- dostosowac statek do innych

- wymyslic kolejny wzor

- zupelnie zmienic odwieczna zasade, ze to sluzy do niszczenia moonow

 

No ale.. w sumie to Aurora by sie nadawala.. =)

 

Nie mam nic przeciwko ale deus raczej bedzie mial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz duzo przepychanek co do wiec napisze tylko to. Zwrocisz wszystkim za te ? Niektorzy wydali na to pieniadze i co teraz? Nie kazdy zgodzi sie z taka sytuacja. A jak sam napisales jestes ekowcem wiec co za roznica dla ciebie jakie statki lataja i sie niszcza? :) Wiesz to tak jakbym ja mowil ci co masz zamowic bo jemy w tej samej restauracji :) Nikt nie zmusza do ogladania ST i SJ. jest droga i dobra jednostka dla flociarzy wlasnie ze wzgledu na to ze malo pali. Jakby ktos pilnowal dolotu floty to leca one na tyle dlugo ze mozna swoja flotke w odpowiednim czasie poderwac. Prawie wszyscy co traca flotke nie zrobili fsa lub tez nie odebrali go. Tu naprawde nie ma wielkiej filozofii i nie trzeba byc nie wiadomo kim by dac sobie rade :) Tu na forum sa poradniki i porady jak dac sobie rade i jak szybko wspiac sie w gore i nie stracic tego. Wiec moim zdaniem moze pozostac tak jak jest :)

 

zgadzam sie z kanah , nie po to wydawalem na dodatki zaczynajac tu grac bo powiedzmy sobie szczerze ze bez dodatkow zaczynajac grac na uni 2 np. mozesz pograc sobie ale w bierki , jezeli nie bylo by po takowej zmianie 100 % zwrotu za flote to ja podziekuje za gre poniewaz zawsze znajdzie sie jakis leszczyk ktory nie bedzie potrafil sie przeciwstawic danej flocie i bedzie zadal zmiany SD danych statkow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz duzo przepychanek co do wiec napisze tylko to. Zwrocisz wszystkim za te ? Niektorzy wydali na to pieniadze i co teraz? Nie kazdy zgodzi sie z taka sytuacja. A jak sam napisales jestes ekowcem wiec co za roznica dla ciebie jakie statki lataja i sie niszcza? :) Wiesz to tak jakbym ja mowil ci co masz zamowic bo jemy w tej samej restauracji :) Nikt nie zmusza do ogladania ST i SJ. jest droga i dobra jednostka dla flociarzy wlasnie ze wzgledu na to ze malo pali. Jakby ktos pilnowal dolotu floty to leca one na tyle dlugo ze mozna swoja flotke w odpowiednim czasie poderwac. Prawie wszyscy co traca flotke nie zrobili fsa lub tez nie odebrali go. Tu naprawde nie ma wielkiej filozofii i nie trzeba byc nie wiadomo kim by dac sobie rade :) Tu na forum sa poradniki i porady jak dac sobie rade i jak szybko wspiac sie w gore i nie stracic tego. Wiec moim zdaniem moze pozostac tak jak jest :)

 

zgadzam sie z kanah , nie po to wydawalem na dodatki zaczynajac tu grac bo powiedzmy sobie szczerze ze bez dodatkow zaczynajac grac na uni 2 np. mozesz pograc sobie ale w bierki , jezeli nie bylo by po takowej zmianie 100 % zwrotu za flote to ja podziekuje za gre poniewaz zawsze znajdzie sie jakis leszczyk ktory nie bedzie potrafil sie przeciwstawic danej flocie i bedzie zadal zmiany SD danych statkow .

 

No ja umiem zrozumiec strach przed jakimikolwiek zmianami wkoncu tez bym sie wnerwial jakbym mial flote z dodatkow zrobiona. Ale chodzi o to ze wy zle to rozumiecie.

My nie chcemy usuwac ani tez nie mamy zamiaru robic z nich LM dalej bylby to najsliniejszy statek z mozliwych. Chodzi o lekkie doslownie leciutkie dostosowanie jak troche zmniejszyc ilosc SD zeby nie byly az tak silne jak sa. Nie chce mi sie wierzyc ze wszyscy flociaze z reka na sercu powiedza ze jest idealnie zbalansowane i niewymagalo by chociaz lekkiej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadac sobie moze :) Papieru toaletowego..

 

Po co bylo robic tylko ?

Oczywiste bylo, ze jest az za dobra i z czasem ktos to zauwazy..

 

 

Dlaczego wy zadacie od kogos? To juz jest grozba.. "Zostawcie , bo gracze odejda!"

Nie mozna grzecznie poprosic admina, zeby w takiej sytuacji dal 100% odzysku surki w demontowni na 1 dzien?

 

O wiele spokojniej to wyglada i wszyscy beda zadowoleni.

 

 

PS: Nie zapominajcie, ze ta gra rozrosla sie od zera, wiec jak 1000 graczy odejdzie to nie problem.. rozrosnie sie jeszcze raz.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niepodlega dyskusji ze kasa musiala by byc zwrucona za te ale jakby byly usuniete bo nawet gdyby byly oslabione to tez niewyobazam sobie zeby nagle mialy sile LM.

Dalej byly by to najsilniejsze statki. Chodzi mi tylko o to zeby byl jakis statek czy kombinacja statkow ktora ma jaka kolwiek szanse z flota .

1. Sila i ilosc szybkich dzial sprawia ze jest w sumie statkiem nie do pokonania no chyba ze przez wieksza ilosc . Stojac na planecie dobrze zbunkrowanej to wlasciwie mozna sobie pomazyc.

 

Pamietaj ze za ta sile i szybkie dziala trzeba duzo zaplacic ...

Gs mozna pokonac spokojnie ....

ZRoB Za 18,25 BLN DEU OW, i za ta sama ilosc surk izrob GS - OWY WYGRAJA! Takze nie mow ze gs sa nie zniszczalne !!!!!!!! takze nie gadaj glupot....

 

A pamietaj ze ludzie dlugi czas pracowali na wieksza ilosc gs... zreszta wiesz ile poluje i ile zlomuje ... a bunkier tez trzeba sobie zbudowac NIC ZA DARMO !

 

2. Na dobra sprawe wiekszosc graczy robi teraz floty wylacznie zlozone z z powodu ze po pierwsze jest bardzo silne a po drugie zwraca sie bardzo szybko chocby w zuzyciu deuteru.

(Prosze mi nie mowic ze sa drogie bo to nie jest oryginalny ogame gdzie jak ktos mial 1 to bylo wooooooo tu kazdego stac na to w mniejszej lub wiekszej ilosci nawet bez uzycia dodatkow)

 

Kazdy robi co chce ... gs za to sa bardzo wolne jak sam wiesz, a to czesto uniemozliwia szybkie zlomowanie kogos i lapanie ze stacjonuj :)

 

Obawiam sie ze za miesiac lub dwa(na U2) bedziemy obserwowac u graczy floty zlozone wylacznie z i nie mowie tylko o tych najsilniejszych flociazach ale rowniez calej reszcie bo zwyczajnie bardziej sie to oplaca.

 

3. nie jest uzywany tak jak byl w ogame. Ich przeznaczenie bylo takie by byc wsparciem dla reszty floty. Byl to bardzo drogi statek w ogame moim zdaniem dla tego ze balansowalo to jego duza sile udezeniowa.

 

Jesli tak bedzie to zaczne budowac owy i pancki do moich gs :)

 

 

Jest jeszcze sprawa silnika walk gdzie jak sie wysle flote zlozona z 1lma lub jakies innej nieznaczacej liczby statkow i to te statki znikna a Gwiazdy zawsze przezyja a nawet jesli jakims cudem uda sie w nie udezyc to straty beda minimalne.

 

Dlatego sie wysyla Lm zeby flota przeciwnika strzelila w mieso armatnie a nie gs, obojetnie jaki statek wyslesz byle byl slabszy od glownej floty :)

TAK SAMO JAK WYSLESZ 10 MLD OW i do tego jakas ilosc KR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMY zawsze byly miesem armatnim teraz sa wiekszym, nie porownuj najslabszej floty do najsilniejszej ... GS kosztuje a LM sobie kazdy gracz moze postawic pare MLD spokojnie !

 

Tutaj brak wam troche wiedzy o konstrukcji statkow..

 

Podczas wyliczania sily nie liczy sie kosztu statku tylko ile statkow za ta cene zrobie, a nastepnie jaka sile maja te statki.

 

BEZ SD ma proporcjonalna sile, ale SD zwiekszaja ja o ok. 50% (na oko)

 

LMy prawda, sa mieskiem, ale miesko tez kosztuje..

slepi jestescie? Kiedys trzeba bylo po 1/5 surowcow wydac zeby LMy cos znaczyly we flocie, a teraz nedzny 1% wystarczy i juz w ogole nie pada..

 

 

Co do pieniedzy to niestety deus zawsze powtarza - nikt nie wymagal byscie placili.. robiliscie to z wlasnej woli i na wlasna odpowiedzialnosc.

 

 

 

W tedy kazdy by chcial oslabic lub usunac AURORE bo byla by NAJSILNIEJSZA

 

1 post do mnie z prosba o sprawdzenie czy Aurora nie jest zbyt silna i zadbam o to by oslabla jesli bedzie taka koniecznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZRoB Za 18,25 BLN DEU OW, i za ta sama ilosc surk izrob GS - OWY WYGRAJA! Takze nie mow ze gs sa nie zniszczalne !!!!!!!! takze nie gadaj glupot....

 

Ok to teraz od tych OW i odejmij sobie ilosc deuteru jaki trzeba by zuzyc zebo do siebie dolecialy i z tego zrob flote ciekawe kto wygra...

 

A pamietaj ze ludzie dlugi czas pracowali na wieksza ilosc gs... zreszta wiesz ile poluje i ile zlomuje ... a bunkier tez trzeba sobie zbudowac NIC ZA DARMO !

 

dokladnie obrona tez kosztuje a w moja moze wleciec ktore kosztowaly mniej od mojej obrony no to chyba cos nie halo

 

 

Dlatego sie wysyla Lm zeby flota przeciwnika strzelila w mieso armatnie a nie gs, obojetnie jaki statek wyslesz byle byl slabszy od glownej floty :)

TAK SAMO JAK WYSLESZ 10 MLD OW i do tego jakas ilosc KR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja bym raczej przedstawil to w ten sposob:

 

OW wygraja, ale ktos zrobi pancki i mi je zmiazdzy po prostu, a co ktos moze zrobic na twoje ?

Wiec ja posiadajac OW mam wroga, a przeciwnik majacy nie ma..

 

 

 

A i mylisz sie tez co do ilosci... nawet gdyby bylo tyle LM co to i tak malo (kiedy jest ich wiele razy wiecej wtedy prawie nigdy nie padaja [ przy walce rownych flot] )

 

1 kk

17.000.000.000.000

1 kk LM

5.000.000.000

 

A wiec koszt tego niby mieska to 0,02 % ceny (nie 2%, zeby ktos nie pomylil)

Nawet dajac 100x wiecej LM to i tak nie jest to nic w porownaniu do prawdziwego miesa armatniego jakie sie kiedys stosowalo.

 

 

Vendetta mial wtedy potezna flote, bardzo skomplikowana i ciezka do zniszczenia, a teraz.. pff same jak kazdy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donbambosz dziekuje ci bo ja juz mam dosc powtarzania logicznych argumentow ktorych Nariel nie rozumie.

 

Dexta mialem duza flote kiedys kolo 7miliardow panckow i 13 miliardow LM i podroz z 1 do 11 gali kosztowal chyba 6 KKKK dexu wiec odejmij nawet tyle do ceny i tak OW wygraja. Wartosc moich w metalu to 4760KKKK odejmij od tego nawet te 24KKKK za deuter. Czy to duza roznica?

 

OW wygraja, ale ktos zrobi pancki i mi je zmiazdzy po prostu, a co ktos moze zrobic na twoje ?

Wiec ja posiadajac OW mam wroga, a przeciwnik majacy nie ma..

 

Ty jestes przeciwnikiem. Majac OW mozesz zezlomowac moje ktos ma pancki zlomuje ciebie czy to tak trudno zrozumiec? Chcialbys miec statek nie do ruszenia? Gubisz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexta mialem duza flote kiedys kolo 7miliardow panckow i 13 miliardow LM i podroz z 1 do 11 gali kosztowal chyba 6 KKKK dexu wiec odejmij nawet tyle do ceny i tak OW wygraja. Wartosc moich w metalu to 4760KKKK odejmij od tego nawet te 24KKKK za deuter. Czy to duza roznica?

 

Hmm no moze i macie racje no nawet jesli to ja i tak czekam glownie na ten poprawiony system walk to juz duzo zmieni i mozliwe ze na tyle za pozostawimy jak sa i przestaniemy wam marudzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... nie dosc rozwinalem ten przyklad..

 

Chodzilo mi o to, ze:

 

Ja mam OW i przeciw panckom zrobie LM, przeciw LMom zrobie kregi, przeciw bombkom zrobie Aurory

 

Postawmy sie w roli mojego przeciwnika

Ma i wroga posiadajacego OW, przeciw OW zrobi LM, przeciw LM zrobi LM, przeciw panckom zrobi LM, przeciw NC zrobi LM

 

A wiec + LM ma 1 wroga - czyste OW, ktore przeciez nie poradza sobie z panckami, ktore z kolei nie pokonaja LM, a LM nie pokonaja krazkow, a kregi nie zniszcza OW

 

wszystko to po kolei zalatwi bez problemu, czy to beda same NC czy jakies kombinacje roznych statkow.

 

 

 

Najprosciej jak sie da - Na kazdy statek poza mozna zrobic przerozne kombinacje floty, ale na juz tylko jedna kombinacja jest skuteczna..

 

 

@UP

Niewykluczone =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo juz teraz zaczynasz kombinowac. W koncu chodzi o .

 

Jest statek jesli na niego wydasz tyle co na wygrywa z nimi.

 

Dazycie w temacie do tego by zmniejszyc sile bo sa za silne bo nie ma floty ktora moze im sie przeciwstawic. Jak to sie ma do tego ze:

 

skoro wydam tyle samo surowcow na OW co na te i otrzymam statki ktore z nimi wygraja to jaki ma sens ta rozmowa?

 

Po co kombinacje LM z ; LM z OW itd. - brak komus juz argumentow?

 

Mowimy tu o nie o lm.

 

Fakt moze powinno sie lekko zmienic silnik walk - chodzi o 1 LM do ale wtedy ktos wysle po 1 statku kazdego rodzaju w obstawie i efekt bedzie ten sam wiec zastanawiam sie czy praca wlozona w to bedzie proporcjonalna do korzysci?

 

Ehhhh....

 

Hmm no moze i macie racje no nawet jesli to ja i tak czekam glownie na ten poprawiony system walk to juz duzo zmieni i mozliwe ze na tyle za pozostawimy jak sa i przestaniemy wam marudzic :D

 

Kazdy pomysl jest dobry jesli poparty jest logika :)

 

A mnie glownie chodzi o to ze jak zmienimy to znajdzie sie jakis statek ktory bedzie najlepszy i znow gracze beda go budowac. Zaraz odezwie sie ktos ze znow trzeba cos zmienic bo... I tak w kolo Macieju. Po prostu chcialbym tego uniknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.