Skocz do zawartości

Odwolanie od warna by Tworca projektu Deusx


Chesiu91

Rekomendowane odpowiedzi

Chcial bym odwolac sie od warna za zniewazenie Gracza Zbojnik oraz Gracza Ordyl slowem " Gej " , jest mi niezmiernie przykro z tego powodu ze naruszylem temat TABU w dzisiejszym swiecie i tak okrutnym slowem jak gej obrazilem moich dwoch znajomych z komunikatora gadu gadu jak i ogam.online .

 

Na wzglad iz slowo gej nie jest obraza , pod jakimkolwiek wzgledem byla mi dana podstawa do nazwania ich tak poprzez wymienie sie nickami z koncowka :*

jednak ze bylo to w formie zartobliwej gdzie nikt z powyzszych panow tego nie zglosil

 

Jest mi naprawde przykro ze tak sprawy sie potoczyly

 

Zbojnik

20:37:09

dokladnie

20:37:11

: d

20:37:19

dodaj jeszcze ze lubie dlugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema to tamto, czesto homoseksualiste okresla sie "gejem" - zreszta czesto sami sie tak nazywaja, bo wiedza, ze do siebie dystans rowniez trzeba miec.

 

I tak jak pisal Chester, mial podstawy do nazwania nas tak a nie inaczej, Baa! On mogl nas tak nazwac, poniewaz znam go nie od dzisiaj i wiem, ze wszystkie jego jak to Deus okresliles obelgi sa w formie zartu - nigdy inaczej.

 

Wiec rowniez wnioskuje, o sciagniecie Chesterowi warnow poniewaz nie ma cienia obrazy, wulgaryzmu w tym, co napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie czuje urazony, (lubie jak mnie tak nazywaja xd) Chesiu fajny kumpel z gygy, mowiac do nas gej/gay/gay/gaj/homo itd, napewno nie mowil on to w formie obrazliwej, lecz z fajnym humorkiem, witajac nas.

 

Wiec Wszechmogacy Deusie prosze Cie o zdjecie warnow

 

Chesiu! KC:*!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.