Skocz do zawartości

dodatki i zakupy za nie


massimo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanko co sie dzieje z sms-em i oplata za tego smsa w chwili gdy wyslalem go przez nieuwage a byl juz wyczerpany limit smsow w danej kwocie chodzi tu o najwyzsza stawke i posrednia , poniewaz nie dostalem sms zwrotnego z kodem a sms poszedl. i jeszcze jeno , za dodatki dokupilem sobie wszystkich tych ludzikow co mi mieli niby pomoc w wydobyciu, badaniu krutrzym budwie itd-niestety na moje oko nic sie nie zmienilo , moze ktos to u mnie sprawdzic i mi odpisac czy wszystko jest OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przekroczenie limitu sms nie polega na tym, ze nie mozesz go wyslac.

Wciaga pieniadze, ale za to nie dostajesz kodu zwrotnego [tak zawsze jest i wszedzie, kazdy zdziera jak najwiecej moze, wiec i firmy tego typu zaiste gorsze nie beda]

 

Co do oficerow, na pewno Ci pomogli.

Wejdz chocby w zakladki surowce i zobacz swoje dzienne wydobycie i porownaj do tego, ktore bylo przed zakupem.

 

 

 

Ah, bylbym zapomnial - zamiast dodatkow polecam kupic

http://www.uio.no/studier/emner/hf/ilos/POL1120/v06/undervisningsmateriale/pensumtekster/slownik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja. co do oficerkow to wydobycie jest wieksze . to tak ale reszta sie nie rozni. Co do smsow po 23 zl.-jest napisane wyraznie 2 dziennie mozna wyslac ale pewnie chodzi ze 2 smsy na 24 godziny i tego wlasnie sie trzymam , ja wlasnie teraz wyslalem 2 smsy z jednego dostalem kod zwrotny a z drugiego smsa nic nie dostalem . Z calym szacunkiem do tej gry i wszystkich ludzi opiekujacymi sie ta gra ,to nie sa byle jakie pieniadze,przedwczoraj bylo to samo dltego pisze o problemie , lacznie stracilem juz prawie 50 zl.i nie moze tak byc ze to sobie od tak zniknie i zadna firma jaka by to nie byla nie moze sobie przywlaszczac kasy bez odzewu. prosze o jak najszybsza interwencje w tej sprawie , bo juz ta gra jest mi winna prawie piec dych.prosze o sprawdzenie czy jak moge podac numer z ktorego byly wysylane smsy. :[ A co do tego co napisales Zbojnik to nie masz racji zyjemy w swiecie podatkow a podatki zawsze sa rozliczane z finansow zwanych cos za cos a te smsy co wysylam sa dosc drogie to po pierwsze a po drugie nie byly wyslane charytatywnie, i nawet na smsa nie waznego musisz dostac tresc zwrotna .a tu nie bylo nic.i napewno nie byly wyslane poza limitem i ten dzisiejszy tym bardziej wiec niech ktos jak moze pomoze w tej sprawie jak najszybciej . prosze. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.