Skocz do zawartości

blad ladowania floty...


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Lot floty na stacjonuj z punktu A na punkt B z mona na mona ... w tym czasie ktos sciaga mi jednego mona flota leci z mona na planete w trakcie lotu stawiam odnowa mona ...normlanie flota powninna wyladowac na planecie tak bylo do niedawna , tak jest na podobnych grach , teraz flota laduje na monie nowo wybudowanym. Wiem ze byl jakis blad zwiazany z flota ze nie kazda ladowala wogole jak sciagnieto mona, dlatego jest ta zmiana.

 

Mysle ze powinno byc przywrocone pierwotne ustawienie ze po sciagnieciu mona i postawieniu nowego nadal powinna wyladowac na planecie. Pytanie czemu ?

Mam flote na fali wysylam gs by sciagnac flote, flota leci pare minut w ty czasie ktos robi mona i flota laduje na monie a moje gs uderzaja w planete. Flota nie sciagnieta nie mam szans wyslac drugiej floty na mona .Jak mon powstanie minute przed dolotem to nikt nie jest wstanie walnac takiej floty. Musialby by leciec dwie floty na raz na planete i na mona .Tak jest mozliwe jak atakuje sie mala flote ale jak chce sie zezlomowac cos wiekszego to nie ma szans na powodzenie takiej akcji. Prosze o wypowiedz graczy i administracji i ustalenie oststecznej wersji jaka bedzie w grze.

 

[ Dodano: Sro 18 Sie, 2010 ]

odswiezam .. czy nikt nic nie ma do powiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.