Skocz do zawartości

Nowy wzor niszczenia moonow i Gs


Neriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam niewiem moim zdaniem ludzie juz zupelnie przestana na siebie latac ale jak tam chcecie.

 

Jestem za to za zmienieniem wzoru lub oslabieniem w sprawie wlatywania na bunkier bo ten blad ze leci 20 000 000 , 1 LM i nic atakujacy nie traci wlatujac w pozadny bunkier to glupota jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za to za zmienieniem wzoru lub oslabieniem w sprawie wlatywania na bunkier bo ten blad ze leci 20 000 000 , 1 LM i nic atakujacy nie traci wlatujac w pozadny bunkier to glupota jest

 

To nie chodzi o oslabienie tylko blad w silniku walk.

Trzeba czasu :P

 

Na pewno zostanie to naprawione ale nie wiadomo jeszcze dokladnie kiedy.

Do tego ja zaproponuje oslabienie wzgledem kilku statkow, bo puki co TYLKO OW sobie z nia dobrze radza, a wiec malo..... bardzo malo ma przeciwnikow ta :P

 

 

 

@UP

Wystarczy nawet 360k teraz.. :[

Nowy wzor wprowadzi koniecznosc wysylania kilku atakow mniejszymi ilosciami, dzieki czemu nie trzeba bedzie robic codziennie 6 moonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na ogame - tam jest inny silnik walk.

 

Patrz, ze ze wszystkim poza OW wygrywaja.. znajdz mi inny statek ktory wygrywa z kazdym innym i malo pali o.O

sluzy do dlugich lotow na bunkry i niszczenia moonow, a nie jako glowna flota u 70% wszystkich graczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nariel nikt nie kaze ci robic pancernikow. Rob sobie OW albo po prostu rob . Coscie sie tak uczepili tych zaczyna mnie to denerwowac. Sami zapracujcie na wybudowanie takiej ilosci a pozniej piszcie ze chcecie ich oslabienia. Zauwazcie ze o tym pisza osoby ktore na dobra sprawe nie maja floty i sa farmami. Niech sie wypowiedza flociarze. Piszesz - bo taki mocny - ale ile kosztuje w porownaniu do innych statkow? Czy to nic nie znaczy? Deusx dla kogo jest ta gra? Tylko dla farm i ekowcow? Bo tylko tacy pisza ze trzeba oslabic. A jak pisalem wczesniej jesli wprowadzicie ten wzor na niszczenie moona to uni 3 zupelnie przestanie latac. Bedzie to uni widm. Ja osobiscie zrobie sobie ze 4 moony po 9k i bede tylko latal dlugimi Fs'ami. Tak zrobi wiekszosc. Nie wiem na jakiej podstawie wnioskujecie ze nowe jest potrzebne. Chcialbym to wiedziec pewnie wiekszosc flociarzy tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niszczeniu moona nie chodzi i sile tylko ich ilosc. Ponadto, silnik walk nie ma nic wspolnego z niszczeniem ksiezyca (chyba, ze odbywa sie na nim walka).

 

Na ogame, zeby zniszczyc ksiezyc musimy grac miesiacami, tutaj w jeden dzien mozna go zdjac, wiec chodzi o to, zeby ksiezyce trudniej niszczyc, a nie sama oslabic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oslabiac niema co tylko ten system walki poprawic (1lm 20mil nie do ruszenia) bo kosztuja ile kosztuja dlatego ze sa mocne ale za to sa wolne i niech tak zostanie.

 

Moim zdaniem tak:

 

1.Jesli chcecie zmieniac system niszczenia moonow prosze bardzo tylko ostrzegam ze mniej ludzi bedzie latac

 

2. Zostawic takie jakie sa

 

3.Poprawic system walk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coscie sie tak uczepili tych zaczyna mnie to denerwowac.

To ma byc pytanie retoryczne?

 

Niech sie wypowiedza flociarze.

A powiedz mi ktory flociarz bedzie chcial oslabienia wlasnej floty?

 

ale ile kosztuje w porownaniu do innych statkow?

Kazdy parametr zostal odpowiednio dobrany do ceny kazdego statku. ma po prostu SD przeciw kazdemu statkowi, co nie powinno miec miejsca w naszym silniku walk.

Roznica polega na tym, ze na ogame jest ograniczenie ilosci, a tutaj nie ma, wiec tam bez SD strzelala by 1 raz i niszczyla 1 statek, a u nas BEZ SD strzela raz i bez SD moze zniszczyc 200 statkow, a my do tego jeszcze SD wciskamy i jakby bylo malo to na wszystkie statki.

 

dla kogo jest ta gra? Tylko dla farm i ekowcow?

Ktorych jest ze 200.. czy moze dla 3-10 flociarzy?

 

Ja osobiscie zrobie sobie ze 4 moony po 9k i bede tylko latal dlugimi Fs'ami.

Sami mowiliscie (pro-flociarze) - Kazda flote da sie zlapac... To i tu dacie sobie rade.. Tylko checi trzeba i w ciezszych przypadkach jeszcze kumpli.

 

 

Jesli chcesz wiedziec po co to jest, to zapraszam na pierwsza strone, pierwszy post ;)

 

 

 

 

 

Porownajmy do najlepszego statku nie posiadajacego SD

OW

Zalety:

- najwieksza sila i (chyba) oslona

- duza predkosc

- nie zawiera deuteru - na PZ lezy pelny koszt (surowce w postaci deuteru nie znikna)

 

Wady:

- brak SD

- duzo pali

- posiada dwoch wrogow posiadajacych SD przeciw OW

 

 

Zalety:

- malo pali

- SD przeciw wszystkim statkom

- czesto nie pada ani 1 podczas walki

- duza powloka ochronna (druga za OW)

- ma mozliwosc niszczenia moonow

- duza pojemnosc (niemal 5x wieksza od OW)

- zADEN statek nie ma na nia SD

 

Wady:

- wolno lata

- mozna je stracic jesli (jakis glupi) wysle wszystkie na niszczenie moona

- zawiera sporo deuteru (po zniszczeniu jedynie 60% surowcow idzie na PZ)

 

 

Stosunek zalet do wad

 

OW

2,5 : 3

 

 

7 : 2,5

 

Pol liczylem za te straty deuteru po walce.. malo wazne.

Do doliczylbym jeszcze blad jako zalete - dodasz troszke LM i w 1 rundzie LM nam nie padaja.....

(zaznaczam, ze to jest najlepszy statek bez SD - nie ma lepszego)

 

 

 

Po co sa kregi? Jak kazdy ma to nie oplaca sie ich robic.. to samo LM, CM, pancki, NC...

 

No i kanah co ci nie pasuje.. narobiles i teraz wartosc twojej floty spadnie? Jesli o to chodzi to Deus zna blad i naprawiajac go pewnie da mozliwosc zdemontowania floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci odpowiem tak:

 

Okret wojenny

 

Okret wojenny jest silnym statkiem ich sila razenia,duza szybkosc i ladownosc robia z niego poteznego przeciwnika.

Wymagane surowce: Metal: 45.000 Krysztal: 15.000

 

 

Gwiazda smierci

 

Gwiazdy smierci wysylaja promien grawitonow na dany obiekt niszczac go.

Wymagane surowce: Metal: 5.000.000 Krysztal: 4.000.000 Deuter: 1.000.000

 

Zna to kazdy.

 

Koszt OW - 75000 metalu - wszystko liczymy w metalu

 

Koszt - 17000000 metalu - wszystko liczymy w metalu

 

17000000:75000=227 w przyblizeniu. I o tyle powinna byc lepsza

 

Fakty.

 

OW

 

sila ataku 1000

sila oslony 200

 

 

 

sila ataku 155000

sila oslony 40000

 

teraz statek wart 227 razy wiecej od OW wiec:

 

1000x227=227000 - co do wartosci powinna miec taka sile ataku - stosunek do OW

200x227=45400 - a taka sile oslony. Jest mniejsza wiec...

 

Skoro lubisz liczby Nariel to licz wszystko a nie to co Ci tylko pasuje.

 

Podsumowujac W spadaniu moonow macie racje ze mozna troszke zwiekszyc szanse na strate ale nie za duzo bo nikt nie bedzie latal.

Co do . Lubie cie Nariel i doceniam co chcesz robic i co juz zrobiles dla nas. ALE ZOSTAW TE W SPOKOJU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam liczyc ile obrazen zada kazdemu statkowi z uwzglednieniem ??

 

Patrz ty robisz wieki blad. Liczysz to co widac na ekranie, a nie masz wyobrazni.. Durnota by bylo jakby kazdy statek mial tyle samo sily, nie?

Do tego dochodza SD - mowisz ze ma za malo sile (155k czy ile tam) ale przemnoz to przez ilosc SD np. na LMy... uderzy ok. 230k, wiec co teraz jest silniejsze? OW czy ?

ma byc GDZIEs mocna, a nie ze z wszystkimi wygrywa...

 

Tu nie chodzi o czysta sile tylko wady i zalety.

ma ich za duzo.

 

 

Pancernik

Zalety:

- szybki

- malo pali

- ma SD na OW kregi i CMy

- spora powloka

 

Wady:

- slaby wzgledem statkow na ktore nie ma SD

- mala pojemnosc

- mala struktura (duzo deuteru zawiera)

 

I znowu 4:3

 

 

jest zbyt dobra po prostu.. duza sila, pojemnosc, powloka, male spalanie, uzytecznosc w moonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj gram w te gre dla przyjemnosci a nie po to by robic skomplikowane obliczenia bo w ten sposob zarabiam i nie chce wracac po pracy i robic tego samego. Dla mnie jak na razie wszystko jest proste a nie wiedziec czemu chcecie to skomplikowac. Nie wiem czemu ma to sluzyc. Grajac w taka gre wiemy o tym ze to gra strategiczna z udzialem statkow ktore sie buduje by moc byc coraz lepszym. Jesli chcecie zrobic spokojne uni to zlikwidujcie statki - bo po co one ( jak sam zauwazyles jest 100 grajacych eko i 10 flociarzy) - i nie bedzie takich dyskusji.

I ja bylem grzeczny i nie zwracalem sie do Ciebie w taki sposob. Wyobrazni to brakuje tobie bo probujesz - nie wiem na pewno- przerobic to wszystko wedlug wlasnych potrzeb? Upierasz sie przy swoim zdaniu zawsze ale nie zawsze masz racje - kompleksy?

 

Jeszcze raz napisze - grzeczniej troszke bo nie tylko ty potrafisz wypowiedzia obrazac ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja obrazam Ciebie tylko Ty sam tak to odbierasz. To nie obraza - taka jest prawda, a ze boli to nie moja wina.

Mozesz miec kaprys i sie obrazic ot tak za nic nawet, nie zalezy mi.

 

 

Jesli uwazasz, ze dostosowuje gre do swoich potrzeb to... n/c.

JA NIE GRAM... widzisz zebym chociaz kiwnal palcem, zrobil 1 LMa na jakimkolwiek uni? :D

Wchodze, zbieram surke z eko i wychodze.. to nawet nie jest gra. Czemu mam narzekac na zbyt latwe niszczenie moona, skoro ja nawet nie wiem gdzie mam moony?

 

Twoje domysly nie sa poparte zadnymi argumentami, podczas gdy ja juz chyba trzykrotnie udowodnilem, ze jest za silna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze, zbieram surke z eko i wychodze.. to nawet nie jest gra

 

Tak bedzie wygladac gra wszystkich jak to wprowadzicie.

 

I widac ze nie grasz bo nie masz pojecia o tym. Dyskusje z toba uwazam za zakonczona bo robisz cos o czym nie masz pojecia. Moze potrafisz napisac kawalek programu ale gracz z ciebie zaden i stad te bzdurne pomysly.

 

I jesli do was nie przemawia zdanie graczy/a to moze przemowi do was sprawa finansowa. To ze nikt przynajmniej na uni 3 nie kupi wiecej dodatkow bo po co? Mozna spokojnie eko robic to nie potrzeba kupowac dodatkow za ktora duza czesc kupowala floty. Moze ekonomia was przekona.

 

Poza tym chcieliscie wypowiedzi graczy wiec wypowiadam swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys nie mialy W OGoLE SD i gralo sie ladnie, nikt nie marudzil, a ty sugerujesz, ze jak usuniemy kilka statkow z list SD to nagle cala gra upadnie? :pfff:

Dopisalbym tu cos ale niech ci bedzie.. nie bede taki.. niegrzeczny :fajka:

 

Wymyslasz bajki nie z tego swiata, przekonasz sie, ze twoj problem to tylko i wylacznie twoj problem, a inni gracze sobie poradza.

Przestana latac? Trudno.. bedzie mniej spamu typu "GZ i SzO" w ST ;)

 

 

 

 

Minimalnie zmieniony wzor:

Symulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karoolu, tylko nie przeceniaj samego wzoru. Nie gwarantuje on, ze nie zniszcza ksiezyca, bo wystarczy poslac 5 atakow po 20% i juz mozna ksiezyc i tak stracic :P

Dlatego polecam obrone na ksiezycu dzieki ktorej mniejsze ilosci moge sobie nie poradzic i trzeba bedzie wyslac wiecej ;)

To ladne 10-30h bezustannej budowy ale czasami warto :>

 

 

 

 

Co do symulatora.. to jest on nieprawidlowy :[

Ten, ktory niedawno wyslalem deusowi daje inne wyniki niz symulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i moglby wyslac 5 x20 % ale zawsze bedzie ryzyko ze straci te gs i to bedzie bardzo dobre :)

 

Co do sily GS mysle ze powinnismy dazyc do tego aby floty skladaly sie z roznych statkow a nie tak jak to jest teraz ze oplaca sie budowac tylko gs mala pala tanie fs i malutkie straty ponoszone w walce.. posiadam jakas tam flote i co w tej chwili to wpada mi niewiele drozsza flota z samych gs i robi na mnie czysciocha.. Jesli nie chcemy zeby po uni lataly same gs to musimy je oslabic inaczej gra sie zrobi porostu nudna.

 

Teraz Nie wazne na jaka flote lecisz wazne zebys mial duzo gs a strat nie bedzie...

 

Wczesniej bylo tak ze jak leciales niszczyc pancki to nie wysyleles ow tylko NC zeby zmiejszyc straty byl sens w ogole istnienia statkow typu krazki LM CM BOMBOWCE

A teraz co? Wszystko to zastepuje UNIWERSALNA GS lecisz na bunkier wez GS lecisz na flote wez gs. bo inaczej sie porostu nie oplaca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny wzor bardzo mi sie podoba, zero zastrzezen. Tutaj widac rozsadne szanse. W tym wzorze nie trzeba wielkich ilosci gwiazd, ale i tez nie mozna posiadac ich zaledwie garstki.

 

Co do tej rozmowy na temat oslabienia gwiazdy to proponowalbym dodanie nowego statku ktory ma dobre SD przeciw gwiazdzie i dodanie z 4 statkom SD na tamten statek. Przypuszczam ze, w tedy dopiero bedzie roznorodna flota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.