Skocz do zawartości

Dozobaczenia Wam :)


Chesiu91

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze juz moja wspolpraca jako GO idzie w zla strone , rezygnuje z posady jaka mi nadal Administrator Deusx , czyli Operatora u2 , do tego opuszczam ogam na wzglad iz nie jest tu juz taka sama atmosfera jak kiedys ( dawnej siedzialo po 70 - 100 osob i bylo z kim po pisac czy polatac a teraz ledwo do 40 osob dochodzi ) wiecej osob oskarza co chwile kogos o oszustwa czy tez jak na mnie padalo ze pomagam innym graczom dlatego po prostu dosc :) ( za bardzo Saitana brakuje tutaj ;P ) Ja bede mial spokoj i Deusx tez ( w koncu kto chce miec GO co pisze w stylu 14 latka ;pp ) po zdjeciu mi operatora prosze o zalaczenie urlopu .

 

 

Dlatego Chesiu zegna was on odpocznie sobie w cieply kraj ;)

 

 

I oczywiscie Pozdrowienia dla Zbojnika :) osoba z ktora najlepiej sie akcje tworzylo chociaz nie wiem co z nim :D

 

 

 

Papa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sa juz wyniki i mamy zwyciezce ":D"

 

"kto nim jest oto jest pytanie" ":D"

 

Minute pozniej:

 

wybaczcie za poprzednia wiadomosc "xd" blad klawiatury :)

 

Nick zwyciezcy poznacie na forum

 

"jego czas to 22:22:22 czyli rewelacyjne wyczucie :)"

 

I trzecia wiadomosc:

 

http://forum.ogam.online/viewtopic.php?p=19230#19230

 

 

pozdrawiam i przepraszam za spam :)

 

Ty nie masz przepraszac za spam, tylko sie zastanowic co piszesz do tysiecy graczy. Pozegnalnej wiadomosci nie bede juz cytowal.

 

Z tresci pozegnalnej (tej na forum) da sie zrozumiec, ze obraziles sie na mnie, jak wyslalem Ci upomnienie, ze piszesz jak 14 latek.

 

Poza tym, ta opcja to nie jest zabawka.

 

Tak czy owak, dziekuje za prawie wzorowa prace operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam , ze one byl jednym z najbardziej ogarnietych Go , Deusx nie chce Cie urazic tym postem, ale go poniosly emocje , widac bylo jak mu na tym zalezy i mi to ze pisal w takim stylu jak to uczynil nie przeszkadzalo.

 

Nie lepiej zyc w zgodzie i w harmonii , niz sie gniewac ?

 

Moze lepiej przeprosic sie nawzajem , a za pare dni\miesiecy smiac sie z tego ?

Przemyslcie to jeszcze raz spokojnie , a nie od razu sie zegnacie .

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem obrazony za zadne upomnienie , tylko jako iz naprawde uniwersum powoli pod upada staralem sie pisac z graczami , zmotywowac ich to udzielania sie na forum , ale od dluzszego czasu widac ze nie chetnie widziales mnie jako GO , wiadomosci jak wiadomosci nie wazne jak wyslane logi zawsze mozna pokasowac a nikt sie nie skarzyl o spam , a nawiazanie z graczem rozmowy jest najwazniejsze poniewaz on sie motywuje bo widzi ze wladza go nie olewa , nie chcialem byc tylko znany tego ze dawalem bany . Zamierzalem zlozyc rezygnacje po tym jak podejrzewales ze pomagam innym graczom " Bo ktos tak napisal " i wtedy sam mi prawie nie odebrales stanowiska , teraz by bylo tak samo , kolejne nie halo a by wyszlo ze i tak stracil bym posade + jeszcze jakis ban na konto , Ja po prostu wiem kiedy sie wycofac z danej rzeczy

 

Ciezko mi to powiedziec ale stworzenie u4 bylo ciosem dla u2 i w szczegolnosci dla u3

 

a co do mojej wiadomosci pozegnalnej to nie musisz cytowac bo kazdy ja widzial kto gra na u2 bynajmniej nie bede musial czytac tego steku bzdur na odwolaniach od bana :)

 

ale i tak milo mi sie wspolpracowalo

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem obrazony za zadne upomnienie , tylko jako iz naprawde uniwersum powoli pod upada staralem sie pisac z graczami , zmotywowac ich to udzielania sie na forum , ale od dluzszego czasu widac ze nie chetnie widziales mnie jako GO , wiadomosci jak wiadomosci nie wazne jak wyslane logi zawsze mozna pokasowac a nikt sie nie skarzyl o spam , a nawiazanie z graczem rozmowy jest najwazniejsze poniewaz on sie motywuje bo widzi ze wladza go nie olewa , nie chcialem byc tylko znany tego ze dawalem bany . Zamierzalem zlozyc rezygnacje po tym jak podejrzewales ze pomagam innym graczom " Bo ktos tak napisal " i wtedy sam mi prawie nie odebrales stanowiska , teraz by bylo tak samo , kolejne nie halo a by wyszlo ze i tak stracil bym posade + jeszcze jakis ban na konto , Ja po prostu wiem kiedy sie wycofac z danej rzeczy

 

Ciezko mi to powiedziec ale stworzenie u4 bylo ciosem dla u2 i w szczegolnosci dla u3

 

a co do mojej wiadomosci pozegnalnej to nie musisz cytowac bo kazdy ja widzial kto gra na u2 bynajmniej nie bede musial czytac tego steku bzdur na odwolaniach od bana :)

 

ale i tak milo mi sie wspolpracowalo

 

 

Pozdrawiam

 

Kazde zgloszenie gracza o nieuczciwosc SGO trzeba dokladnie sprawdzic, wiec do tego nie mozesz miec pretensji. Gdybym nie chcial Cie jako SGO to juz dawno bym Cie zwolnil z tej funkcji po prostu, nie wiem skad takie wnioski wyciagles - wczoraj nawet chwile pogadalismy na sb.

 

Wyslalem Ci tylko upomnienie, zeby twoje wiadomosci byly bardziej ogarniete, tyle. Rozumiem, ze go poniosly emocje, nie mam nic mu za zle, w kazdej chwili mozesz wrocic na swoje dawne stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w realu. Jak chce odejsc niech odchodzi jego decyzja byl dobry trzeba mu to przyznac, uczciwy tez byl moze tym sobie cos udowodnil i chce zamknac kolejny rozdzial zycia, a wywlekanie teraz przez jedna i druga strone jakis niedomowien to bezsensu. Nie dosc ze takich spraw nie powinno sie pisac na ogol forum to zniechecanie ludzi do U2 i U3 jest troche nie na miejscu. Wie juz ze zawsze moze wrocic i to na tyle, jeszcze raz powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chester, nie zapomniales o mnie i bardzo mi z tego powodu przyjemnie.

Rowniez mrugasz u mnie na liscie gadu-gadu niebawem sie odezwe tylko poukladam pare spraw.

 

Tymczasem zycze Ci powodzenia i gratuluje decyzji mimo wszystko TY jeden zrozumiales do czego to wszystko dazy i jak msciwi potrafia byc ludzie.

Szkodza, maca, oskarzaja i klamia tylko dlatego, by osiagnac swoj skryty cel.

Kazdy jest egoista wiekszym lub mniejszym, poniewaz ludzie zawsze podswiadomie daza do tego, by dla siebie miec jak najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiam sie nad opuszczeniem ogam zaczelismy niedawno z bratem bo mowimy sobie kiedys mylo fajnie na ogam.xt.pl to moze teraz tez niestety tak nie jest :/ Po parunastu dniach zostalismy nieslusznie zbaowani .... :/ Szkoda ze nie jest to to samo ogam co kiedys :/ Mam nadzieje ze chociaz zostaniemy unbanowani jak nie to prawdopodobnie ( jeszcze porozmawiam z bratem ) przeniesiemy sie na inne ogame gdzie bedzie mila atmosfera taka jak za dawnych czasow na ogam xt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chester, nie zapomniales o mnie i bardzo mi z tego powodu przyjemnie.

Rowniez mrugasz u mnie na liscie gadu-gadu niebawem sie odezwe tylko poukladam pare spraw.

 

Tymczasem zycze Ci powodzenia i gratuluje decyzji mimo wszystko TY jeden zrozumiales do czego to wszystko dazy i jak msciwi potrafia byc ludzie.

Szkodza, maca, oskarzaja i klamia tylko dlatego, by osiagnac swoj skryty cel.

Kazdy jest egoista wiekszym lub mniejszym, poniewaz ludzie zawsze podswiadomie daza do tego, by dla siebie miec jak najlepiej...

 

Gratuluje zbojnik inteligencji. Nazywasz mnie msciwym, mozesz to poprzec jakimis dowodami ? Mozesz rowniez napisac o tym skrytym celu? Kazdy dazy do jakiegos celu, my tez, dazymy do doskonalosci skryptu aby gralo sie coraz lepiej.

 

Rowniez chcemy miec dla siebie jak najlepiej, kazdy czlowiek chce tego dla siebie, my na pewno do tego nie dazymy kosztem graczy jak to uwazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, nie zrozumiales mnie.

Nazwalem ludzi, ktorzy nie slusznie oskarzaja administracje, operatorow czy tez moderatorow.

Bron boze, nie mialem Ciebie na mysli, bo przeciez dlaczego? Ty robisz tylko to co uwazasz za sluszne, nigdy inaczej, czyz nie?

 

[ Dodano: Pia 06 Sie, 2010 ]

I Zbojnik z duzej poprosze, bo to jakby nie patrzec Moj internetowy pseudonim co jednoznaczne jest z imieniem/nazwiskiem/itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zycze Ci powodzenia i gratuluje decyzji mimo wszystko TY jeden zrozumiales do czego to wszystko dazy i jak msciwi potrafia byc ludzie.

Szkodza, maca, oskarzaja i klamia tylko dlatego, by osiagnac swoj skryty cel.

Kazdy jest egoista wiekszym lub mniejszym, poniewaz ludzie zawsze podswiadomie daza do tego, by dla siebie miec jak najlepiej...

 

Deusx ja mysle ze on pisal tu raczej o graczach ktorzy pisali do ciebie na tego GO. Nie bierz wszystkiego tak do siebie. Wiekszego dystansu zycze :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.